Shqiptarja.com
Përditësimi i fundit në 10:58 Regjistrohu | Identifikohu 
Home Aktualitet Politikë Ekonomi Sociale Kosova Bota Sport MetroNews Intervista Kulturë Shëndeti Blog Horoskopi
Tag: "kuvendi"
17 Tetor 2017 - 13:25
Aktualitet
Ruēi-delegacionit gjerman: Ēelim negociatat me BE nė fillim tė 2018
Ruēi-delegacionit gjerman: Ēelim negociatat me BE nė fillim tė 2018
Share
13 Tetor 2017 - 22:12
Politike
Kuvendi 'Ok' ngritjes sė Komisionit tė Reformės Zgjedhore, 116 vota pro
Kuvendi 'Ok' ngritjes sė Komisionit tė Reformės Zgjedhore, 116 vota pro
13 Tetor 2017 - 21:50
Politike
PS-PD konsensus pėr ligjin e  pakicave, LSI dhe Dule kundėr
PS-PD konsensus pėr ligjin e  pakicave, LSI dhe Dule kundėr
13 Tetor 2017 - 08:35
Politike
Minoriteti,Vasili:Ligji servilizėm Bushati: Ministrat tuaj firmosėn
Minoriteti,Vasili:Ligji servilizėm Bushati: Ministrat tuaj firmosėn
12 Tetor 2017 - 18:38
Politike
Genc Gjonēaj emėrohet Sekretar i Pėrgjithshėm i Kuvendit
Genc Gjonēaj emėrohet Sekretar i Pėrgjithshėm i Kuvendit
12 Tetor 2017 - 18:10
Politike
U përjashtua nga Kuvendi, Noka:  Po i bëhet atentat demokracisë
U përjashtua nga Kuvendi, Noka:  Po i bëhet atentat demokracisë
12 Tetor 2017 - 17:09
Politike
Noka s’del nga salla, Ruēi shtyn seancėn pėr nesėr
Noka s’del nga salla, Ruēi shtyn seancėn pėr nesėr
12 Tetor 2017 - 10:07
Politike
Pakicat kombėtare, Hysi: Vlerė e shtuar e shoqėrisė
Pakicat kombėtare, Hysi: Vlerė e shtuar e shoqėrisė
Share
10 Tetor 2017 - 07:29
Politike
Ref. Zgjedhore/Kuvendi thėrret SHBA pėr asistencė teknike
Ref. Zgjedhore/Kuvendi thėrret SHBA pėr asistencė teknike
05 Tetor 2017 - 18:05
Politike
Ruēi e fali, Basha bėn thirrje pėr protesta. Balla: Kėrkon kauza/VD
Ruēi e fali, Basha bėn thirrje pėr protesta. Balla: Kėrkon kauza/VD
05 Tetor 2017 - 16:13
Politike
Paloka për Report Tv: Ruçi ra në kurth, ja çfarë do bëjë PD
Paloka për Report Tv: Ruçi ra në kurth, ja çfarë do bëjë PD
05 Tetor 2017 - 12:18
Politike
Spaho paralajmėron mazhorancėn: S'iu lejojmė...!Alibeaj:S'keni vullnet
Spaho paralajmėron mazhorancėn: S'iu lejojmė...!Alibeaj:S'keni vullnet
Share
05 Tetor 2017 - 10:13
Politike
Pėrplasje nė Kuvend, Ruēi  pėrjashton Lulzim Bashėn
Pėrplasje nė Kuvend, Ruēi  pėrjashton Lulzim Bashėn
Kryetari i Partisė Demokratike, Lulzim Basha ėshtė pėrjashtuar nga punimet e seancės sė Kuvendit, pas dy vėretjeve dhe paralajmėrimeve tė kryetarit tė Kuvendit, Gramoz Ruēi. Shkak pėr kėtė masė ėshtė bėrė pasi kryetari i PD bllokoi foltoren e Kuvendit pas vendimit pėr tė shtyrė diskutimet lidhur me reformėn zgjedhore seancėn e ardhshme parlamentare.   
05 Tetor 2017 - 10:11
Kulture
Kuvendi 1 minutë heshtje për  albanologun Robert Elsie
Kuvendi 1 minutë heshtje për  albanologun Robert Elsie
Share
28 Shtator 2017 - 09:30
Politike
VD/Replika me Ruēin,deputetėt e PD dhe LSI godasin tavolinat
VD/Replika me Ruēin,deputetėt e PD dhe LSI godasin tavolinat
25 Shtator 2017 - 14:50
Politike
Shumica fut nė axhendė dekretin e Nishanit qė rrėzon ‘mbetjet’
Shumica fut nė axhendė dekretin e Nishanit qė rrėzon ‘mbetjet’
16 Shtator 2017 - 16:23
Politike
Artan Fuga letėr Gramoz Ruēit: Riorganizo sallėn e Kuvendit
Artan Fuga letėr Gramoz Ruēit: Riorganizo sallėn e Kuvendit
14 Shtator 2017 - 08:57
Politike
Rama:Saimir Tahiri koordinator Kombėtar pėr bashkėqeverisjen
Rama:Saimir Tahiri koordinator Kombėtar pėr bashkėqeverisjen
13 Shtator 2017 - 19:36
Politike
Kuvendi mblidhet sërish nesër për përbërjen e komisioneve 
Kuvendi mblidhet sërish nesër për përbërjen e komisioneve 
Share
13 Shtator 2017 - 19:17
Politike
​Kėrkesa e Mediut pėr grup Parlamentar, Balla kundėr
​Kėrkesa e Mediut pėr grup Parlamentar, Balla kundėr
Share

Rezultate të tjera


Intervista
Ish ushtarakët, çfarë do ndodhë me llogaritjen e pensioneve
Mirgeni, rockeri që beson tek  ​shijet muzikore të shqiptarëve
Gjinushi: I zhgėnjyer me Ramėn do mė ftojė kur t’i prishet makina
Këndi i Njoftimeve
Oferte Punesimi
Shtypi i ditës
Datë 19/10/2017, Viti VII - NR.246