Shqiptarja.com
Përditësimi i fundit në 21:25 Regjistrohu | Identifikohu 
Home Aktualitet Politikë Ekonomi Sociale Kosova Bota Sport Intervista Kulturë Shëndeti VIP & Spektakel Horoskopi
Tag: "lajda porja"
13 Gusht 2017 - 10:09
Aktualitet
Do pushoni nė fund tė gushtit? Meteorologėt japin lajmin e mirė
Do pushoni nė fund tė gushtit? Meteorologėt japin lajmin e mirė
Share
01 Gusht 2017 - 13:08
Aktualitet
Rikthehet i nxehti afrikan nė vend, temperaturat mbi 41°C
Rikthehet i nxehti afrikan nė vend, temperaturat mbi 41°C
02 Korrik 2017 - 13:48
Sociale
​Korriku muaj i thatė dhe i nxehtė Javėn tjetėr rikthehet supervapa
​Korriku muaj i thatė dhe i nxehtė Javėn tjetėr rikthehet supervapa
Share
24 Qershor 2017 - 14:14
Sociale
Zgjedhje nė valėn e tė nxehtit  temperaturat nesėr deri nė 39°C
Zgjedhje nė valėn e tė nxehtit  temperaturat nesėr deri nė 39°C
Share
08 Janar 2017 - 14:40
Aktualitet
Meterologia:Rritje temperaturash nė mesjavė,ngrica deri nė mes tė muajit
Meterologia:Rritje temperaturash nė mesjavė,ngrica deri nė mes tė muajit
Share
07 Janar 2017 - 21:51
Aktualitet
Acari arktik, nga e hëna pritet  rritje e lehtë e temperaturave
Acari arktik, nga e hëna pritet  rritje e lehtë e temperaturave
Share
06 Janar 2017 - 11:00
Aktualitet
Moti, Meteorologia:Do pėrkeqėsohet nesėr territori shqiptar nėn minus
Moti, Meteorologia:Do pėrkeqėsohet nesėr territori shqiptar nėn minus
Share
16 Shkurt 2016 - 09:28
Sociale
Lajda Porja: Vapa po vjen nga Afrika. Sot dita mė e nxehtė
Lajda Porja: Vapa po vjen nga Afrika. Sot dita mė e nxehtė
18 Janar 2016 - 09:43
Aktualitet
Porja: Java me temperatura tė ulėta por jo tė jashtėzakonshme
Porja: Java me temperatura tė ulėta por jo tė jashtėzakonshme
19 Nentor 2014 - 16:23
Aktualitet
Pas shirave të rrëmbyeshëm, sinoptikanët: Nga e enjtja mot i kthjellët
Pas shirave të rrëmbyeshëm, sinoptikanët: Nga e enjtja mot i kthjellët
Share

Rezultate të tjera


Intervista
Rama mesazh Bashės: S'ka pakt pėr mbylljen e dosjeve
Albano nė Repolitix: Presioni i  Sigurimit nė koncertin e 1989-ės
Shqiptarja nė Fast&Furious: Me pagėn e 1 muaji jetova pėr 1 vit
Këndi i Njoftimeve
Oferte Punesimi
Shtypi i ditës
Datë 23/01/2018, VITI VIII- NR.16