Shqiptarja.com
Përditësimi i fundit në 23:51 Regjistrohu | Identifikohu 
Home Aktualitet Politikë Ekonomi Sociale Kosova Bota Sport MetroNews Intervista Kulturë Shëndeti Blog Horoskopi
Tag: "lamtumira"
13 Tetor 2017 - 04:44
Sportist
Lorik Cana: Pas ndeshjes me Armeninë jam ndjerë krenarë 
Lorik Cana: Pas ndeshjes me Armeninë jam ndjerë krenarë 
Share
11 Janar 2017 - 10:17
Bota
"Mikja ime, krenari", Obama lot nė sy kur flet pėr Michelle
"Mikja ime, krenari", Obama lot nė sy kur flet pėr Michelle
Share
29 Tetor 2015 - 14:52
Kosova
I jepet lamtumira Emin Rexhepit rockerit dhe promotorit të vlerave
I jepet lamtumira Emin Rexhepit rockerit dhe promotorit të vlerave
06 Shkurt 2014 - 07:24
Kulture
Lamtumirë profesor!
Lamtumirë profesor!
Share
08 Tetor 2013 - 04:51
REDAKSIA GAZETA
Drita Pelinku, kujtimet dhe amanetet e fundit tė aktores
Drita Pelinku, kujtimet dhe amanetet e fundit tė aktores
Share
03 Tetor 2013 - 13:34
Kulture
Margarita Xhepa për A1 Report: Si do ta kujtoj Drita Pelinkun
Margarita Xhepa për A1 Report: Si do ta kujtoj Drita Pelinkun
Share
03 Tetor 2013 - 12:52
Kulture
Lamtumira, Drita Pelingu pėrcillet me lule dhe duartrokitje
Lamtumira, Drita Pelingu pėrcillet me lule dhe duartrokitje
05 Shtator 2013 - 16:54
Politike
Lamtumira e Berishës - Kryeministër edhe në Facebook
Lamtumira e Berishës - Kryeministër edhe në Facebook
12 Maj 2013 - 22:52
Sport
Lamtumira e legjendarit Alex  Ferguson, drejtoi skuadrën 26 vjet
Lamtumira e legjendarit Alex Ferguson, drejtoi skuadrën 26 vjet
Share
07 Maj 2013 - 18:46
Bota
Itali, i jepet lamtumira e fundit ish  kryeministrit Giulio Andreotit
Itali, i jepet lamtumira e fundit ish kryeministrit Giulio Andreotit
Share
30 Maj 2012 - 20:21
Ekonomi
Lamtumira ndaj energjisë nukleare  do i kushtojë Berlinit 32 mld euro
Lamtumira ndaj energjisë nukleare do i kushtojë Berlinit 32 mld euro
Share
18 Maj 2012 - 16:20
Kulture
Lamtumira pėr maestro Alinė Kryeministri dėrgon vetėm lule
Lamtumira pėr maestro Alinė Kryeministri dėrgon vetėm lule
14 Maj 2012 - 14:12
Sport
Inzaghi mund të rikthehet: Milan do mbetet në zemrën time
Inzaghi mund të rikthehet: Milan do mbetet në zemrën time
Share
05 Maj 2012 - 20:21
Sport
Altin Lala largohet nga Hannover, lamtumirë emocionuese për shqiptarin
Altin Lala largohet nga Hannover, lamtumirë emocionuese për shqiptarin
Share
19 Shkurt 2012 - 07:22
Vip
Lamtumirė Whitney Houston
Lamtumirė Whitney Houston
Share

Rezultate të tjera


Intervista
Ish ushtarakët, çfarë do ndodhë me llogaritjen e pensioneve
Mirgeni, rockeri që beson tek  ​shijet muzikore të shqiptarëve
Gjinushi: I zhgėnjyer me Ramėn do mė ftojė kur t’i prishet makina
Këndi i Njoftimeve
Oferte Punesimi
Shtypi i ditës
Datë 19/10/2017, Viti VII - NR.246