Shqiptarja.com
Përditësimi i fundit në 11:39 Regjistrohu | Identifikohu 
Home Aktualitet Politikë Ekonomi Sociale Kosova Bota Sport MetroNews Intervista Kulturë Shëndeti Blog Horoskopi
Tag: "lezhe"
21 Korrik 2017 - 14:44
Aktualitet
Lezhė, asgjėsohen 13 bimė narkotike, arrestohet kultivuesi
Lezhė, asgjėsohen 13 bimė narkotike, arrestohet kultivuesi
Share
20 Korrik 2017 - 19:16
Politike
Lezhė, qytetari denoncon kreun  e Tatimeve, Rama: Ikėn nga puna
Lezhė, qytetari denoncon kreun  e Tatimeve, Rama: Ikėn nga puna
20 Korrik 2017 - 18:59
Aktualitet
Kurbin, dėmton rrjetin e ujėsjellėsit policia i gjen autorit armė nė banesė
Kurbin, dėmton rrjetin e ujėsjellėsit policia i gjen autorit armė nė banesė
Share
19 Korrik 2017 - 16:57
Aktualitet
Kėrkohej nga Italia pėr 'Shfrytėzim prostitucioni, pranga 36-vjeēarit 
Kėrkohej nga Italia pėr 'Shfrytėzim prostitucioni, pranga 36-vjeēarit 
Share
19 Korrik 2017 - 14:12
Aktualitet
​Lezhë, zjarr në banesën dy-katëshe, vetëm dëme materiale
​Lezhë, zjarr në banesën dy-katëshe, vetëm dëme materiale
Share
19 Korrik 2017 - 14:06
Aktualitet
​Lezhė, procedohet kryetari i fshati Zimaj,s'denoncoi kultivimin e drogės
​Lezhė, procedohet kryetari i fshati Zimaj,s'denoncoi kultivimin e drogės
18 Korrik 2017 - 17:13
Politike
Ndarja nga jeta e Gjovalin Kadelit PD merr mandatin nė Lezhė
Ndarja nga jeta e Gjovalin Kadelit PD merr mandatin nė Lezhė
18 Korrik 2017 - 16:10
Sociale
Lezha drejt kolapsit pėr prodhimet bujqėsore,tokat po lihen djerrė
Lezha drejt kolapsit pėr prodhimet bujqėsore,tokat po lihen djerrė
Share
18 Korrik 2017 - 15:26
Aktualitet
Bici shkarkon 6 inspektorėt e  IKMT-sė pėr Shkodrėn e Lezhėn
Bici shkarkon 6 inspektorėt e  IKMT-sė pėr Shkodrėn e Lezhėn
Share
18 Korrik 2017 - 14:16
Aktualitet
Lezhė, drejtonte makinėn i dehur,  arrestohen shoferi dhe 2 pasagjerėt
Lezhė, drejtonte makinėn i dehur,  arrestohen shoferi dhe 2 pasagjerėt
Share
17 Korrik 2017 - 15:02
Aktualitet
Lezhė, dogji 30 traversa druri tė shinave tė trenit, pranga 55 vjeēarit
Lezhė, dogji 30 traversa druri tė shinave tė trenit, pranga 55 vjeēarit
17 Korrik 2017 - 14:10
Aktualitet
​Aksidenti nė Lezhė me 1 tė vdekur e 6 tė plagosur, dalin detaje tė reja
​Aksidenti nė Lezhė me 1 tė vdekur e 6 tė plagosur, dalin detaje tė reja
17 Korrik 2017 - 13:00
Aktualitet
​Lezhė, vijon qė nga dje zjarri te mali i Manatisė, digjen 10 hektarė pyje
​Lezhė, vijon qė nga dje zjarri te mali i Manatisė, digjen 10 hektarė pyje
Share
17 Korrik 2017 - 11:25
Aktualitet
Zjarr prej 24-orėsh nė Torovicė  digjet njė banesė,vijon rreziku
Zjarr prej 24-orėsh nė Torovicė  digjet njė banesė,vijon rreziku
Share
16 Korrik 2017 - 16:59
Aktualitet
Martonte nipin, pëson infarkt dhe vdes në dasmë 59-vjeçari
Martonte nipin, pëson infarkt dhe vdes në dasmë 59-vjeçari
Share
15 Korrik 2017 - 10:30
Aktualitet
Zjarret nė vend, ende aktive 9 vatra zjarri, ja ku janė
Zjarret nė vend, ende aktive 9 vatra zjarri, ja ku janė
Share
13 Korrik 2017 - 09:02
Aktualitet
Lezhė, dhunė ndaj gruas,sekuestrohet njė pushkė, pranga 44-vjeēarit
Lezhė, dhunė ndaj gruas,sekuestrohet njė pushkė, pranga 44-vjeēarit
Share
12 Korrik 2017 - 14:29
Aktualitet
Dje u plagos, vijon hakmarrja ndaj 47- vjeēarit, i djegin automjetin  
Dje u plagos, vijon hakmarrja ndaj 47- vjeēarit, i djegin automjetin  
Share
12 Korrik 2017 - 09:45
Aktualitet
Lezhë, kërcënoi me armë zjarri bashkëmoshatarin, pranga të riut
Lezhë, kërcënoi me armë zjarri bashkëmoshatarin, pranga të riut
Share
11 Korrik 2017 - 09:02
Aktualitet
Lezhė, qėlloi me armė shoferin dhe tentoi tė ikte nė Kosovė,kapet
Lezhė, qėlloi me armė shoferin dhe tentoi tė ikte nė Kosovė,kapet

Rezultate të tjera


Intervista
Humbja e PD nė zgjedhje, Salianji: Basha mori pėrgjegjėsitė e duhura
Sėmundja e rrallė, 19 vitet e vėshtira tė Geraldinės
​Nis rindėrtimi i Rrugės sė Dibrės Veliaj: Po mbaj premtimet
Këndi i Njoftimeve
Shtypi i ditës
Datë 22/07/2017, Viti VII - NR.171