Shqiptarja.com
Përditësimi i fundit në 14:12 Regjistrohu | Identifikohu 
Home Aktualitet Politikë Ekonomi Sociale Kosova Bota Sport MetroNews Intervista Kulturë Shëndeti Blog Horoskopi
Tag: "libri"
12 Tetor 2017 - 16:26
Kulture
Promovimi, arkitektura italiane si pasuri e pėrbashkėt kulturore
Promovimi, arkitektura italiane si pasuri e pėrbashkėt kulturore
Share
04 Gusht 2017 - 20:24
Lajme-THASHETHEM
Luana Vjollca shijon rrezet e diellit mes pishinës dhe librit/FOTO
Luana Vjollca shijon rrezet e diellit mes pishinës dhe librit/FOTO
27 Korrik 2017 - 12:40
Kulture
'Mos bėj dėm', mesazhi i Henry Marsh, promovon librin nė shqip
'Mos bėj dėm', mesazhi i Henry Marsh, promovon librin nė shqip
Share
21 Maj 2017 - 10:35
Dossier
Libri Recensa, Magjia e prozės sė shkurtėr tė Moikom Zeqos
Libri Recensa, Magjia e prozės sė shkurtėr tė Moikom Zeqos
Share
30 Mars 2017 - 15:48
Sport
Mehdi Bushati promovon librin “Njė jetė me sportin”
Mehdi Bushati promovon librin “Njė jetė me sportin”
Share
16 Shkurt 2017 - 18:17
Kulture
Moikom Zeqo njė rrėfim pėr poezinė moderne, muzikė, mister dhe jetė...
Moikom Zeqo njė rrėfim pėr poezinė moderne, muzikė, mister dhe jetė...
Share
03 Shkurt 2017 - 08:00
Kulture
Libri, Jorgji Kote: Histori tė vėrteta nga Shqipėria e kuqe
Libri, Jorgji Kote: Histori tė vėrteta nga Shqipėria e kuqe
18 Nentor 2016 - 21:44
Kosova
Hoxhaj: Kosova ka identitetin e saj politik, kundėr vetėm Serbia
Hoxhaj: Kosova ka identitetin e saj politik, kundėr vetėm Serbia
Share
13 Nentor 2016 - 15:56
Kulture
Duke lexuar bukurinë e frikës nga mëkati në librin e ri të Rita Petros
Duke lexuar bukurinë e frikës nga mëkati në librin e ri të Rita Petros
Share
30 Tetor 2016 - 09:15
Dossier
Rrugėtim drejt Evropės pėrmes librit
Rrugėtim drejt Evropės pėrmes librit
Share
10 Maj 2016 - 19:50
Kulture
Shqipëria për herë të parë në Torino , në Sallonin Ndërkombëtar të Librit
Shqipëria për herë të parë në Torino , në Sallonin Ndërkombëtar të Librit
Share
30 Prill 2016 - 17:43
Kulture
 Flamur Tartari: Ju rrėfej historinė ​ 86-vjeēare tė mjekėsisė shqiptare
 Flamur Tartari: Ju rrėfej historinė ​ 86-vjeēare tė mjekėsisė shqiptare
Share
18 Prill 2016 - 17:45
Kulture
Oliver Schmitt, libėr “Pėr Ardian Klosin, gjermanin nga Shqipėria”
Oliver Schmitt, libėr “Pėr Ardian Klosin, gjermanin nga Shqipėria”
18 Mars 2016 - 19:31
Aktualitet
Pritja e emigrantėve, Rama: Ne ngecim nė kurth po tė hapim portat
Pritja e emigrantėve, Rama: Ne ngecim nė kurth po tė hapim portat
16 Mars 2016 - 10:58
Aktualitet
Libri i Ardian Klosit: Si u shua familja pas ngjarjes sė 15 marsit nė Gėrdec
Libri i Ardian Klosit: Si u shua familja pas ngjarjes sė 15 marsit nė Gėrdec
31 Janar 2016 - 08:10
Kulture
Një uragan revolte në përpjekje për të zgjuar ndërgjegjen e kombit
Një uragan revolte në përpjekje për të zgjuar ndërgjegjen e kombit
Share
26 Janar 2016 - 09:45
Kulture
Botohet “Dyrrahu ilir dhe Gërmimi  arkeologjik në Lulishten 1 Maj”
Botohet “Dyrrahu ilir dhe Gërmimi  arkeologjik në Lulishten 1 Maj”
29 Nentor 2015 - 09:01
Kulture
Libri “Zodiak” sfida e mendjes së fuqishme të Moikom Zeqos 
Libri “Zodiak” sfida e mendjes së fuqishme të Moikom Zeqos 
Share
10 Nentor 2015 - 20:40
Kulture
Panairi i librit vjen me temėn “E ardhmja e librit dixhital nė Shqipėri”
Panairi i librit vjen me temėn “E ardhmja e librit dixhital nė Shqipėri”
Share
09 Nentor 2015 - 14:50
Sociale
"33 drejtuesit e qeverive shqiptare" Ja sa e kishte rrogën Enver Hoxha
"33 drejtuesit e qeverive shqiptare" Ja sa e kishte rrogën Enver Hoxha

Rezultate të tjera


Intervista
Ish ushtarakët, çfarë do ndodhë me llogaritjen e pensioneve
Mirgeni, rockeri që beson tek  ​shijet muzikore të shqiptarëve
Gjinushi: I zhgėnjyer me Ramėn do mė ftojė kur t’i prishet makina
Këndi i Njoftimeve
Oferte Punesimi
Shtypi i ditës
Datë 20/10/2017, Viti VII - NR.247