Shqiptarja.com
Përditësimi i fundit në 22:57 Regjistrohu | Identifikohu 
Home Aktualitet Politikë Ekonomi Sociale Kosova Bota Sport MetroNews Intervista Kulturë Shëndeti Blog Horoskopi
Tag: "licenca"
12 Tetor 2017 - 21:47
Bota
Trump shqyrton mundėsinė pėr heqjen e  licencės sė NBC News
Trump shqyrton mundėsinė pėr heqjen e  licencės sė NBC News
28 Mars 2017 - 07:19
Sociale
Emrat e mjekëve që do futen në testim për licencën, rregullat
Emrat e mjekëve që do futen në testim për licencën, rregullat
Share
09 Janar 2017 - 16:29
Aktualitet
Ish-gjyqtares sė Laēit Parashqevi Ademit i refuzohet licenca e avokatit
Ish-gjyqtares sė Laēit Parashqevi Ademit i refuzohet licenca e avokatit
Share
02 Janar 2017 - 11:52
Sociale
Vonesat e urbanėve, do hiqen licencat nėse nuk zbatohet orari 
Vonesat e urbanėve, do hiqen licencat nėse nuk zbatohet orari 
22 Shtator 2016 - 07:17
Ekonomi
Ndëshkimet/Licensat dhe lejet në QKB, probleme për mashtruesit
Ndëshkimet/Licensat dhe lejet në QKB, probleme për mashtruesit
Share
02 Shtator 2016 - 07:36
Aktualitet
Ligji i ri i noterisė, ja 10 kushtet e pranimit, provimi e emėrimi 
Ligji i ri i noterisė, ja 10 kushtet e pranimit, provimi e emėrimi 
Share
01 Shtator 2016 - 07:38
Ekonomi
Industria,nisin procedurat pėr heqjen e 140 lejeve tė subjekteve minerare
Industria,nisin procedurat pėr heqjen e 140 lejeve tė subjekteve minerare
Share
26 Maj 2016 - 13:57
Aktualitet
Shkelën ligjin, Manjani: T’u hiqet licenca dy përmbaruesve privatë
Shkelën ligjin, Manjani: T’u hiqet licenca dy përmbaruesve privatë
Share
12 Prill 2016 - 14:28
Ekonomi
Hidrokarburet, s’plotėsuan kushtet u hiqet licenca 40 pikave tė shumicės
Hidrokarburet, s’plotėsuan kushtet u hiqet licenca 40 pikave tė shumicės
Share
16 Shkurt 2016 - 08:00
Aktualitet
Licencat e reja, do shkurtohen  290 autobuzė, ja kush rrezikon
Licencat e reja, do shkurtohen  290 autobuzė, ja kush rrezikon
19 Janar 2016 - 09:44
Aktualitet
29 700 mjekë e infermierë duhet të regjistrohen deri në 31 Janar
29 700 mjekë e infermierë duhet të regjistrohen deri në 31 Janar
Share
19 Janar 2016 - 09:04
Ekonomi
Karburantet/ ISHTI propozon për revokim liçence 40 subjekte
Karburantet/ ISHTI propozon për revokim liçence 40 subjekte
Share
21 Dhjetor 2015 - 16:04
Ekonomi
Sigruria e konsumatorit, Panariti: Do mbyllim thertoret pa linēencė
Sigruria e konsumatorit, Panariti: Do mbyllim thertoret pa linēencė
Share
15 Dhjetor 2015 - 07:20
Sociale
Hetohen licencat për infermierët e mësuesit, dyshohet për abuzime
Hetohen licencat për infermierët e mësuesit, dyshohet për abuzime
Share
04 Gusht 2015 - 08:16
Politike
Ligji për “Noterët” ndryshon në  2016, numri sipas bashkive të reja
Ligji për “Noterët” ndryshon në  2016, numri sipas bashkive të reja
05 Qershor 2015 - 08:30
Sociale
Vendimi/ Farmacistėt, ja rastet se kur u hiqet leja e profesionit
Vendimi/ Farmacistėt, ja rastet se kur u hiqet leja e profesionit
Share
18 Maj 2015 - 11:12
Ekonomi
U hiqet licensa 23 karburanteve Tregti jashtė kushteve teknike
U hiqet licensa 23 karburanteve Tregti jashtė kushteve teknike
02 Gusht 2014 - 12:41
Ekonomi
Panariti,Task Force për verifikimin e licencave të peshkimit detar
Panariti,Task Force për verifikimin e licencave të peshkimit detar
Share
23 Maj 2014 - 07:37
Ekonomi
Nis procesi i licencimeve për internetin 4G në telefonat celularë
Nis procesi i licencimeve për internetin 4G në telefonat celularë
Share
15 Janar 2014 - 17:28
SKEDAT
Takimi në AKBN, fjala e plotë e ministrit Gjiknuri
Share

Rezultate të tjera


Intervista
Ish ushtarakët, çfarë do ndodhë me llogaritjen e pensioneve
Mirgeni, rockeri që beson tek  ​shijet muzikore të shqiptarëve
Gjinushi: I zhgėnjyer me Ramėn do mė ftojė kur t’i prishet makina
Këndi i Njoftimeve
Oferte Punesimi
Shtypi i ditës
Datë 22/10/2017, Viti VII - NR.250