Shqiptarja.com
Përditësimi i fundit në 18:57 Regjistrohu | Identifikohu 
Home Aktualitet Politikë Ekonomi Sociale Kosova Bota Sport Intervista Kulturë Shëndeti VIP & Spektakel Horoskopi
Tag: "liri"
25 Tetor 2017 - 19:01
Kosova
Hashim Thaēi: Gjykata Kushtetuese model pėr gjyqėsorin nė vend
Hashim Thaēi: Gjykata Kushtetuese model pėr gjyqėsorin nė vend
13 Tetor 2017 - 15:13
Aktualitet
Avioni i drogės,dosja nė gjykatėn  italiane, Rifformato kėrkon lirinė
Avioni i drogės,dosja nė gjykatėn  italiane, Rifformato kėrkon lirinė
Share
12 Tetor 2017 - 23:55
Bota
Ushtria pakistaneze liron 5 pengje  amerikane, Trump: Diçka pozitive
Ushtria pakistaneze liron 5 pengje  amerikane, Trump: Diçka pozitive
21 Janar 2017 - 08:08
Media
Ja si “liberali” Ēili kushtėzon lirinė nė mediat e tjera...
Ja si “liberali” Ēili kushtėzon lirinė nė mediat e tjera...
21 Nentor 2016 - 12:34
Aktualitet
Skandali seksual, Xhelili ndryshon mendje, tėrheq kėrkesėn pėr liri
Skandali seksual, Xhelili ndryshon mendje, tėrheq kėrkesėn pėr liri
Share
23 Qershor 2016 - 10:19
Aktualitet
Fshehu armėn e krimit ku u vra Elton Ēiēa, Alban Trimi kėrkon lirinė
Fshehu armėn e krimit ku u vra Elton Ēiēa, Alban Trimi kėrkon lirinė
Share
04 Maj 2016 - 10:33
Aktualitet
U akuzua pėr korrupsion, lirohet  ish drejtori i tatimeve, Kokthi
U akuzua pėr korrupsion, lirohet  ish drejtori i tatimeve, Kokthi
29 Shkurt 2016 - 10:57
Aktualitet
Nazime Visha: Mė jepni liri! Manjani: Nishani ta falė tashmė
Nazime Visha: Mė jepni liri! Manjani: Nishani ta falė tashmė
19 Shkurt 2016 - 11:11
Politike
Basha: S’duhet tė thėrrasim ‘Rroftė udhėheqėsi i partisė’
Basha: S’duhet tė thėrrasim ‘Rroftė udhėheqėsi i partisė’
13 Shkurt 2016 - 17:18
Lajme Shkurt
267 të burgosur lirohen në Nigeri 
267 të burgosur lirohen në Nigeri 
Share
12 Shkurt 2016 - 17:03
Aktualitet
Burg apo liri? Apeli vendos nė 18   shkurt, Ksera nė dorė tė Hajdarit 
Burg apo liri? Apeli vendos nė 18   shkurt, Ksera nė dorė tė Hajdarit 
08 Shkurt 2016 - 15:47
Aktualitet
Ksera kėrkon liri nė Apel, Akuza  "Vodhi 30 mln lekė nga buxheti"
Ksera kėrkon liri nė Apel, Akuza  "Vodhi 30 mln lekė nga buxheti"
02 Shkurt 2016 - 19:32
Aktualitet
Spiro Ksera nė burg, Kleves Bitro kėrkon lirinė me amnistinė
Spiro Ksera nė burg, Kleves Bitro kėrkon lirinė me amnistinė
Share
19 Qershor 2014 - 14:09
Aktualitet
Burg pėr Riformato, apel vendimit  kėrkon lirinė nga Gjykata e Lartė
Burg pėr Riformato, apel vendimit  kėrkon lirinė nga Gjykata e Lartė
Share
20 Maj 2014 - 11:13
Lajme-THASHETHEM
Bleona Qereti zhvishet pėr t’u ndjerė e lirė
Bleona Qereti zhvishet pėr t’u ndjerė e lirė
Share
30 Janar 2013 - 13:27
SKEDAT
Liria e shtypit, Shqipëria zbret 6 vende në krahasim me 2012
Liria e shtypit, Shqipëria zbret 6 vende në krahasim me 2012
Share
16 Janar 2013 - 08:44
Politike
Freedom House: Shqipėria s
Freedom House: Shqipėria s'ka avancuar nė lirinė politike e civile
Share
21 Dhjetor 2012 - 20:02
Aktualitet
Berisha dhe bashkėshortja  festojnė me fėmijėt romė
Berisha dhe bashkėshortja festojnė me fėmijėt romė
29 Nentor 2012 - 13:01
Bota
Lirimi i Haradinajt, Nikoliç e Daçiç: Vendim i turpshëm, pengon paqen në rajon
Lirimi i Haradinajt, Nikoliç e Daçiç: Vendim i turpshëm, pengon paqen në rajon
Share
10 Maj 2012 - 12:00
Kosova
I liruar nga Haga, Haradinaj  mbėrrin  nė Prishtinė
I liruar nga Haga, Haradinaj mbėrrin  nė Prishtinė

Rezultate të tjera


Intervista
Albano nė Repolitix: Presioni i  Sigurimit nė koncertin e 1989-ės
Shqiptarja nė Fast&Furious: Me pagėn e 1 muaji jetova pėr 1 vit
Lufta ndaj korrupsionit, Cantone: Ndėrhyni nė administratė/ VD
Këndi i Njoftimeve
Oferte Punesimi
Shtypi i ditës
Datë 20/01/2018, VITI VIII- NR.14