Shqiptarja.com
Përditësimi i fundit në 00:04 Regjistrohu | Identifikohu 
Home Aktualitet Politikë Ekonomi Sociale Kosova Bota Sport Intervista Kulturë Shëndeti VIP & Spektakel Horoskopi
Tag: "luēiano boēi"
23 Tetor 2017 - 14:12
Politike
Grabitja e biznesmenit në Elbasan Boçi: Është i skeduar si i djathtë
Grabitja e biznesmenit në Elbasan Boçi: Është i skeduar si i djathtë
Share
12 Tetor 2017 - 18:47
Aktualitet
Skandali nė Butrint, Boēi: Do kėrkojmė largimin e Kumbaros
Skandali nė Butrint, Boēi: Do kėrkojmė largimin e Kumbaros
04 Shtator 2017 - 22:44
Politike
Debati për zgjedhjet,  Luçiano Boçi: "Lotët" e Ramës për Akademinë
Debati për zgjedhjet,  Luçiano Boçi: "Lotët" e Ramës për Akademinë
26 Gusht 2017 - 11:43
Politike
Asambleja e PS, Boēi ironi: Mbani frymėn, lajmi “i madh” po na vjen
Asambleja e PS, Boēi ironi: Mbani frymėn, lajmi “i madh” po na vjen
10 Qershor 2017 - 09:44
Politike
Rama i prish takimin elektoral deputetit tė Partisė Demokratike
Rama i prish takimin elektoral deputetit tė Partisė Demokratike
01 Qershor 2017 - 17:21
Politike
​FOTO/Luēiano Boēi: PS po shkel marrėveshjen, fushatė me postera
​FOTO/Luēiano Boēi: PS po shkel marrėveshjen, fushatė me postera
26 Maj 2017 - 18:37
Politike
Koalicion PD-PS? Boēi:Vetėm pėr interesa madhore tė vendit
Koalicion PD-PS? Boēi:Vetėm pėr interesa madhore tė vendit
Share
25 Prill 2017 - 08:06
Politike
Negociatat pritet tė dėshtojnė Boēi: Flekenstein, shenjė e keqe
Negociatat pritet tė dėshtojnė Boēi: Flekenstein, shenjė e keqe
Share
03 Prill 2017 - 01:07
Aktualitet
Foto/ Boçi për takimin Rama-Meta Shqipëria ka ikur për “peshk”
Foto/ Boçi për takimin Rama-Meta Shqipëria ka ikur për “peshk”
31 Mars 2017 - 21:03
Politike
Boēi: Klanet e drogės kanė dalė nė terren pėr tė blerė zgjedhjet
Boēi: Klanet e drogės kanė dalė nė terren pėr tė blerė zgjedhjet
13 Shkurt 2017 - 20:05
Politike
Luçiano Boçi: Rama mashtron “pa doganë”, degradoi sistemin arsimor
Luçiano Boçi: Rama mashtron “pa doganë”, degradoi sistemin arsimor
Share
27 Dhjetor 2016 - 14:14
Politike
PD:Rama s'jep shpërblim për mësuesit por i torturon në dreka partie
PD:Rama s'jep shpërblim për mësuesit por i torturon në dreka partie
06 Nentor 2016 - 20:15
Politike
Pranimi në universitet,Boçi:Një tallje e gjatë me fund dramatik për maturantët
Pranimi në universitet,Boçi:Një tallje e gjatë me fund dramatik për maturantët
Share
02 Nentor 2016 - 14:30
Politike
PD:Maturantėt ekselentė u lanė sėrish nė rrugė,mijėra kuota janė ende tė lira
PD:Maturantėt ekselentė u lanė sėrish nė rrugė,mijėra kuota janė ende tė lira
24 Tetor 2016 - 18:58
Politike
Maturantët,Boçi:Të mirët u degëdisën në degët e padëshiruara prej tyre
Maturantët,Boçi:Të mirët u degëdisën në degët e padëshiruara prej tyre
Share
17 Tetor 2016 - 14:21
Politike
PD: Arsimi në 3 vite, plaçkë që ndahet mes Ramës dhe aleatëve
PD: Arsimi në 3 vite, plaçkë që ndahet mes Ramës dhe aleatëve
15 Tetor 2016 - 17:36
Politike
Boçi:Maturantët kanë mbetur pa shkollë, duan ti çojnë tek privati
Boçi:Maturantët kanë mbetur pa shkollë, duan ti çojnë tek privati
Share
11 Tetor 2016 - 10:26
Politike
Regjistrimet, Boçi: Nikolla po u  faturon gabimet e saj maturantëve
Regjistrimet, Boçi: Nikolla po u  faturon gabimet e saj maturantëve
Share
21 Shtator 2016 - 13:16
Sociale
Pranimet nė universitete, Boēi:  As raundi i dytė nuk zgjidh gjė  
Pranimet nė universitete, Boēi:  As raundi i dytė nuk zgjidh gjė  
Share
21 Shtator 2016 - 12:52
Politike
PD: Padrejtësia vazhdon, 20 mijë maturantë mbeten ende të braktisur 
PD: Padrejtësia vazhdon, 20 mijë maturantë mbeten ende të braktisur 
Share

Rezultate të tjera


Intervista
'Qumėshti', kreu i AFI: Qytetarėt tė mos blejnė produkte nė rrugė
Orlando: 12 tė dėnuar nė Itali nuk arrestohen nė Shqipėri
Zef Brozi:Berisha pranoi se lejoi  drogėn,duhej tė ndiqej penalisht
Këndi i Njoftimeve
Oferte Punesimi
Shtypi i ditës
Datë 16/12/2017, VITI VII- NR.297