Shqiptarja.com
Përditësimi i fundit në 09:56 Regjistrohu | Identifikohu 
Home Aktualitet Politikë Ekonomi Sociale Kosova Bota Sport MetroNews Intervista Kulturë Shëndeti Blog Horoskopi
Tag: "lulzim basha"
19 Shtator 2017 - 19:09
Politike
Protesta në Shkozë, Basha: Rama sjellje prej pushtuesi, i mashtroi
Protesta në Shkozë, Basha: Rama sjellje prej pushtuesi, i mashtroi
19 Shtator 2017 - 17:25
Politike
‘Zgjedhorja’, Shehu: Reforma së  pari të fillojë brenda PS-PD e LSI
‘Zgjedhorja’, Shehu: Reforma së  pari të fillojë brenda PS-PD e LSI
Share
19 Shtator 2017 - 15:52
Politike
"Sherr" pėr emigrantėt, Basha- Ramės: Pėrparėsi absolute e PD
"Sherr" pėr emigrantėt, Basha- Ramės: Pėrparėsi absolute e PD
19 Shtator 2017 - 10:22
Politike
Basha takon Fleckenstein:Krimi bleu zgjedhjet, qeveria fiktive
Basha takon Fleckenstein:Krimi bleu zgjedhjet, qeveria fiktive
19 Shtator 2017 - 09:28
Aktualitet
Basha: Dhëndri i Qazim Sejdinit  me "Audi" përplasi policinë 
Basha: Dhëndri i Qazim Sejdinit  me "Audi" përplasi policinë 
Share
18 Shtator 2017 - 18:04
Politike
Kritikat e Berishės, Basha s’i rinovon kontratėn kėshilltarit Sejamini
Kritikat e Berishės, Basha s’i rinovon kontratėn kėshilltarit Sejamini
18 Shtator 2017 - 13:21
Politike
Balla pėrgjigje urgjente Bashės: Jo kushte, parėsorė emigrantėt
Balla pėrgjigje urgjente Bashės: Jo kushte, parėsorė emigrantėt
18 Shtator 2017 - 12:46
Politike
​Reforma Zgjedhore, Basha tre kushte Ramės pėr zbatimin e saj
​Reforma Zgjedhore, Basha tre kushte Ramės pėr zbatimin e saj
17 Shtator 2017 - 12:22
Politike
Shembja e banesave në Shkozë Basha: Krim! Duhen shpronësuar
Shembja e banesave në Shkozë Basha: Krim! Duhen shpronësuar
17 Shtator 2017 - 11:21
Politike
Kodi Zgjedhor futet nė kalendarin e Kuvendit, PD: Votim elektronik
Kodi Zgjedhor futet nė kalendarin e Kuvendit, PD: Votim elektronik
16 Shtator 2017 - 12:12
Politike
​Basha: Rama të mos i japë mend NATO-s, uli buxhetin për mbrojtjen
​Basha: Rama të mos i japë mend NATO-s, uli buxhetin për mbrojtjen
15 Shtator 2017 - 15:08
Politike
Rexhep Qosja: Ēfarė duhet tė bėjė Rama, qė mos pėrfundojė si Berisha
Rexhep Qosja: Ēfarė duhet tė bėjė Rama, qė mos pėrfundojė si Berisha
15 Shtator 2017 - 13:23
Politike
Basha takon Pacollin: Integrimi e interesi kombėtar shtyllat e PD
Basha takon Pacollin: Integrimi e interesi kombėtar shtyllat e PD
15 Shtator 2017 - 13:10
Politike
Zbardhen porositė e Bashės pėr deputetėt: Jeni full-time
Zbardhen porositė e Bashės pėr deputetėt: Jeni full-time
14 Shtator 2017 - 21:39
Politike
A e trembėn sulmet e Berishės? Ja si pėrgjigjet Lulzim Basha/VD
A e trembėn sulmet e Berishės? Ja si pėrgjigjet Lulzim Basha/VD
14 Shtator 2017 - 18:55
Aktualitet
​Debati pėr pallatin e vjehrrit tė Bashės dhe kompensimi 11,6 mln €
​Debati pėr pallatin e vjehrrit tė Bashės dhe kompensimi 11,6 mln €
14 Shtator 2017 - 15:16
Politike
Kritikat e Berishės,demokratėt e Shkodrės nė sulm:Basha ik/FOTO
Kritikat e Berishės,demokratėt e Shkodrės nė sulm:Basha ik/FOTO
14 Shtator 2017 - 11:41
Politike
Sulmi i Berishės pėr listat, Basha: Janė ēėshtje tė brendshme tė PD
Sulmi i Berishės pėr listat, Basha: Janė ēėshtje tė brendshme tė PD
13 Shtator 2017 - 15:46
Politike
Tėrmet nė PD, Berisha sulmon Bashėn: Futi partinė nė armiqsi
Tėrmet nė PD, Berisha sulmon Bashėn: Futi partinė nė armiqsi
13 Shtator 2017 - 15:08
Politike
78 deputetėt qė votuan pėr “Rama 2” kush mungoi dhe si votoi Sali Berisha
78 deputetėt qė votuan pėr “Rama 2” kush mungoi dhe si votoi Sali Berisha
Share

Rezultate të tjera


Intervista
‘5 Pyetjet’ Paloka: SHBA-BE na kėrcėnuan qė tė hyjmė nė zgjedhje
Vetting/Min.Drejtėsisė nė Report Tv: KLD tė vepronte mė shpejt
Erion Veliaj nė Report Tv: Ja sfidat e reja pėr Tiranėn 
Këndi i Njoftimeve
Shtypi i ditës
Datë 20/09/2017, Viti VII - NR.222