Shqiptarja.com
Përditësimi i fundit në 01:31 Regjistrohu | Identifikohu 
Home Aktualitet Politikë Ekonomi Sociale Kosova Bota Sport Intervista Kulturë Shëndeti VIP & Spektakel Horoskopi
Tag: "made in albania"
30 Shtator 2017 - 15:12
Media
​‘Made in Albania’ me Alban Musėn njohim nė ReportTV produktet tona
​‘Made in Albania’ me Alban Musėn njohim nė ReportTV produktet tona
02 Mars 2017 - 19:38
Aktualitet
Faza e parė e projektit pėr fabrika prodhimi tė markės 'Made in Albania'
Faza e parė e projektit pėr fabrika prodhimi tė markės 'Made in Albania'
Share
11 Tetor 2016 - 08:57
Ekonomi
Ekonomi: Mė shumė produktet 'Made in Albania' nė panairet ndėrkombėtare
Ekonomi: Mė shumė produktet 'Made in Albania' nė panairet ndėrkombėtare
Share
19 Korrik 2016 - 14:52
Kulture
Sot nis Festivali i Butrintit  ēelet me shfaqjen nga Shqipėria
Sot nis Festivali i Butrintit  ēelet me shfaqjen nga Shqipėria
Share
26 Maj 2016 - 15:19
Aktualitet
Panariti: 70% e tregut tonė nė  SHBA, prioritet marka jonė autentike
Panariti: 70% e tregut tonė nė  SHBA, prioritet marka jonė autentike
Share
21 Prill 2016 - 21:59
Ekonomi
Produktet "Made in Albania", Braēe: Skandal,Maqedonia i shet si tė vetat
Produktet "Made in Albania", Braēe: Skandal,Maqedonia i shet si tė vetat
15 Prill 2016 - 14:09
Kulture
“Made in Albania”, korr sukses, do tė rishfaqet nė datat  16 dhe 17 prill 
“Made in Albania”, korr sukses, do tė rishfaqet nė datat  16 dhe 17 prill 
Share
14 Prill 2016 - 20:04
Kulture
“Made in Albania”, në skenë me Zyliha Milotin e Luftar Pajën
“Made in Albania”, në skenë me Zyliha Milotin e Luftar Pajën
Share
23 Shkurt 2016 - 19:31
Kulture
Stefan Ēapaliku e Altin Basha me “Made in Albania” jehonė Shqipėrisė 
Stefan Ēapaliku e Altin Basha me “Made in Albania” jehonė Shqipėrisė 
Share
19 Dhjetor 2015 - 10:37
Sociale
Blendi Klosi pėr fasonerinė: Koha qė tė kalohet nė “Made in Albania”
Blendi Klosi pėr fasonerinė: Koha qė tė kalohet nė “Made in Albania”
Share
03 Shtator 2015 - 13:20
Kosova
INSTAT: Kosova, vendi i dytë për eksportet shqiptare
INSTAT: Kosova, vendi i dytë për eksportet shqiptare
Share
27 Korrik 2015 - 15:48
Ekonomi
Ministri Panariti: “Made in Albania” shenjė e mirė e rritjes ekonomike
Ministri Panariti: “Made in Albania” shenjė e mirė e rritjes ekonomike
06 Qershor 2014 - 20:12
Media
“Made in Albania”, ēdo tė shtunė nė  14:00, gjithēka shqip nė A1 Report!
“Made in Albania”, ēdo tė shtunė nė  14:00, gjithēka shqip nė A1 Report!

Rezultate të tjera


Intervista
Hyrja e Shqipėrisė nė BE mund tė shpėtojė Italinė nga dominimi gjerman
Braēe: Koncesionet pėr firmat offshore tė ndalohen me ligj
Meta: Sensibilizim ndėrkombėtar pėr  lėvizjen e lirė tė qytetarėve tė Kosovės
Këndi i Njoftimeve
Oferte Punesimi
Shtypi i ditës
Datë 22/11/2017, Viti VII - NR.276