Shqiptarja.com
Përditësimi i fundit në 08:14 Regjistrohu | Identifikohu 
Home Aktualitet Politikë Ekonomi Sociale Kosova Bota Sport MetroNews Intervista Kulturë Shëndeti Blog Horoskopi
Tag: "makine"
07 Korrik 2017 - 02:02
Bota
​VIDEO/ Hutohet Trump, nuk gjen dot se nė cilėn makinė duhet tė hipė
​VIDEO/ Hutohet Trump, nuk gjen dot se nė cilėn makinė duhet tė hipė
Share
07 Qershor 2017 - 10:19
Aktualitet
Tiranë,thyejnë xhamin e hedhin granatën mësimore në makinë
Tiranë,thyejnë xhamin e hedhin granatën mësimore në makinë
Share
07 Qershor 2017 - 00:33
Aktualitet
Tiranė, Aksident tek 21-Dhjetori makina pėrplas 19-vjeēaren
Tiranė, Aksident tek 21-Dhjetori makina pėrplas 19-vjeēaren
Share
23 Maj 2017 - 22:04
Aktualitet
Devoll, vjedh makinën e parkuar afër një lokali, pranga 32-vjeçarit
Devoll, vjedh makinën e parkuar afër një lokali, pranga 32-vjeçarit
Share
11 Maj 2017 - 08:07
Aktualitet
Kapet 'skifteri' laēian grabiti banesėn dhe vodhi makinėn
Kapet 'skifteri' laēian grabiti banesėn dhe vodhi makinėn
Share
10 Maj 2017 - 19:15
Aktualitet
Tiranė, 'Benzi' merr flakė nė ecje te stadiumi 'Qemal Stafa'/VIDEO
Tiranė, 'Benzi' merr flakė nė ecje te stadiumi 'Qemal Stafa'/VIDEO
03 Maj 2017 - 10:06
Aktualitet
Tritoli nė makinė, gruaja kishte dyqan, hetohet pista e tregtisė
Tritoli nė makinė, gruaja kishte dyqan, hetohet pista e tregtisė
Share
02 Maj 2017 - 09:21
Aktualitet
Fier, “Volkswageni” merr flakë gjatë ecjes, s’ka të lënduar
Fier, “Volkswageni” merr flakë gjatë ecjes, s’ka të lënduar
Share
07 Prill 2017 - 10:49
Aktualitet
Kavajė,zjarr nė parkingun e policisė digjet makina e sekuestruar
Kavajė,zjarr nė parkingun e policisė digjet makina e sekuestruar
Share
01 Prill 2017 - 20:03
Bota
Zbulohet makina e rrallë, përdorej nga agjentët e komunizmit
Zbulohet makina e rrallë, përdorej nga agjentët e komunizmit
Share
01 Prill 2017 - 09:13
Aktualitet
Pogradec, i vendoset eksploziv njė makine, nuk ka tė lėnduar 
Pogradec, i vendoset eksploziv njė makine, nuk ka tė lėnduar 
Share
27 Mars 2017 - 16:08
Aktualitet
​Vlorė, zjarr nė makinėn e policisė, digjen disa uniforma
​Vlorė, zjarr nė makinėn e policisė, digjen disa uniforma
Share
23 Mars 2017 - 15:31
Bota
Belgjikė, tentoi tė hyjė me makinė mes njerėzve, arrestohet tuniziani
Belgjikė, tentoi tė hyjė me makinė mes njerėzve, arrestohet tuniziani
Share
12 Mars 2017 - 21:25
Aktualitet
Malėsi e Madhe,shpėrthen me tritol makina e efektivit tė doganės
Malėsi e Madhe,shpėrthen me tritol makina e efektivit tė doganės
Share
09 Mars 2017 - 15:45
Sport
VIDEO/Thiago Motta humb kontrollin godet me makinė tifozin pas ndeshjes
VIDEO/Thiago Motta humb kontrollin godet me makinė tifozin pas ndeshjes
Share
28 Shkurt 2017 - 11:00
Aktualitet
Vlorë, qëllohet me 4 pluma në makinë 51-vjeçari, shpëton 
Vlorë, qëllohet me 4 pluma në makinë 51-vjeçari, shpëton 
Share
27 Shkurt 2017 - 15:32
Metronews
Ēdo ditė 5 orė nė kėmbė pėr tė shkuar nė punė, policėt i blejnė makinė
Ēdo ditė 5 orė nė kėmbė pėr tė shkuar nė punė, policėt i blejnė makinė
Share
14 Shkurt 2017 - 15:03
Aktualitet
22-vjeçarja udhëtonte drejt Dajtit ​me kanabis në makinë, arrestohet
22-vjeçarja udhëtonte drejt Dajtit ​me kanabis në makinë, arrestohet
Share
13 Shkurt 2017 - 14:26
Metronews
Biznesmenia 10-vjeēare blen makinėn e ėndrrave tė saj
Biznesmenia 10-vjeēare blen makinėn e ėndrrave tė saj
Share
09 Shkurt 2017 - 17:16
Lajme-THASHETHEM
Këngëtarja Adelina Tahiri blen një makinë super luksoze/FOTO
Këngëtarja Adelina Tahiri blen një makinë super luksoze/FOTO

Rezultate të tjera


Intervista
Humbja e PD nė zgjedhje, Salianji: Basha mori pėrgjegjėsitė e duhura
Sėmundja e rrallė, 19 vitet e vėshtira tė Geraldinės
​Nis rindėrtimi i Rrugės sė Dibrės Veliaj: Po mbaj premtimet
Këndi i Njoftimeve
Shtypi i ditës
Datë 22/07/2017, Viti VII - NR.171