Shqiptarja.com
Përditësimi i fundit në 07:54 Regjistrohu | Identifikohu 
Home Aktualitet Politikë Ekonomi Sociale Kosova Bota Sport MetroNews Intervista Kulturë Shëndeti Blog Horoskopi
Tag: "manchester city"
17 Shtator 2017 - 15:26
Sport
Sergio Aguero shumė pranė rekordit me Manchester Cityn
Sergio Aguero shumė pranė rekordit me Manchester Cityn
Share
13 Shtator 2017 - 22:50
Sport
Champions, City bėn poker zhgėnjejnė Dortmund dhe Napoli
Champions, City bėn poker zhgėnjejnė Dortmund dhe Napoli
Share
11 Shtator 2017 - 17:56
Sport
​Manchester City skuadra më e shtrenjtë evropiane, 853 mln euro
​Manchester City skuadra më e shtrenjtë evropiane, 853 mln euro
Share
09 Shtator 2017 - 16:01
Sport
VIDEO/ City shkatërron Liverpulin, dëmtohet rëndë portieri,ndalet Reali
VIDEO/ City shkatërron Liverpulin, dëmtohet rëndë portieri,ndalet Reali
Share
22 Gusht 2017 - 21:14
Sport
Transferimi, Samir Nasri mbyll aventurėn me Manchester Cityn
Transferimi, Samir Nasri mbyll aventurėn me Manchester Cityn
Share
22 Gusht 2017 - 10:48
Sport
Tronditet Barcelona, përfaqësues të City takojnë menaxherin e Messit
Tronditet Barcelona, përfaqësues të City takojnë menaxherin e Messit
Share
22 Gusht 2017 - 10:43
Aktualitet
Eksplozivi, hetim pėr konflikte e disa borxhe qė kishte Naim Qarri
Eksplozivi, hetim pėr konflikte e disa borxhe qė kishte Naim Qarri
Share
15 Gusht 2017 - 10:48
Sport
Manchester City ofron 60 milion paund për yllin e Arsenalit
Manchester City ofron 60 milion paund për yllin e Arsenalit
Share
01 Gusht 2017 - 23:01
Sport
Ryan Giggs lavdëron Manchester City-n për merkaton verore
Ryan Giggs lavdëron Manchester City-n për merkaton verore
Share
01 Gusht 2017 - 22:08
Sport
Sanchez kthehet në Londër, mund të qëndrojë sërish te Arsenali  
Sanchez kthehet në Londër, mund të qëndrojë sërish te Arsenali  
Share
23 Korrik 2017 - 19:11
Sport
Manchester City transferon mbrojtësin brazilian Danilo
Manchester City transferon mbrojtësin brazilian Danilo
Share
08 Korrik 2017 - 01:06
Sport
Sanchez nuk largohet nga Premiere League, i afrohet Manchester Cityt
Sanchez nuk largohet nga Premiere League, i afrohet Manchester Cityt
Share
03 Qershor 2017 - 00:45
Sport
Guardiola nuk kursen për blerjet  harxhon 120 mln paund për 1 javë
Guardiola nuk kursen për blerjet  harxhon 120 mln paund për 1 javë
Share
16 Mars 2017 - 14:22
Sport
Guardiola eleminohet pėr here tė parė nė karrierėn e tij nė fazėn e 1/16-ave!
Guardiola eleminohet pėr here tė parė nė karrierėn e tij nė fazėn e 1/16-ave!
Share
10 Mars 2017 - 03:29
Sport
Joe Hart: Jam i padëshirushëm te Manchester City
Joe Hart: Jam i padëshirushëm te Manchester City
Share
22 Shkurt 2017 - 02:38
Sport
Guardiola për fitoren ndaj Monaco: Ishim me fat
Guardiola për fitoren ndaj Monaco: Ishim me fat
Share
21 Shkurt 2017 - 23:02
Sport
Champions dhuron spektakël, 8 gola në Angli, fitojnë City dhe Atletico
Champions dhuron spektakël, 8 gola në Angli, fitojnë City dhe Atletico
Share
02 Shkurt 2017 - 08:39
Sport
Manchester United frenohet sërish City shpartallon West Ham United
Manchester United frenohet sërish City shpartallon West Ham United
Share
22 Janar 2017 - 11:29
Sport
Angli, humbet Liverpool, barazim nė Manchester City-Tottenham
Angli, humbet Liverpool, barazim nė Manchester City-Tottenham
Share
18 Janar 2017 - 08:12
Sport
Merkato, Manchester City ofertë të “çmendur” për Lionel Messin
Merkato, Manchester City ofertë të “çmendur” për Lionel Messin
Share

Rezultate të tjera


Intervista
Hoxha: Vettingu “ok” ndëshkoni drejtorat mos i bëni amnisti
‘5 Pyetjet’ Paloka: SHBA-BE na kėrcėnuan qė tė hyjmė nė zgjedhje
Vetting/Min.Drejtėsisė nė Report Tv: KLD tė vepronte mė shpejt
Këndi i Njoftimeve
Shtypi i ditës
Datë 21/09/2017, Viti VII - NR.223