Shqiptarja.com
Përditësimi i fundit në 22:36 Regjistrohu | Identifikohu 
Home Aktualitet Politikë Ekonomi Sociale Kosova Bota Sport Intervista Kulturë Shëndeti VIP & Spektakel Horoskopi
Tag: "marreveshja"
12 Janar 2018 - 17:32
Bota
Arrihet marrëveshja për negociata së shpejti Merkel krijon qeverinë
Arrihet marrëveshja për negociata së shpejti Merkel krijon qeverinë
11 Janar 2018 - 13:38
Bota
Europa thirrje Trump:Respekto marrėveshjen bėrthamore tė Iranit
Europa thirrje Trump:Respekto marrėveshjen bėrthamore tė Iranit
Share
13 Tetor 2017 - 20:26
Bota
Trump s'aprovon marrėveshjen anti-bėrthamore me Iranin
Trump s'aprovon marrėveshjen anti-bėrthamore me Iranin
Share
24 Shtator 2017 - 15:54
Politike
Ngjela "zbulon" arsyen: Pse rrinë akoma bashkë Rama-Basha
Ngjela "zbulon" arsyen: Pse rrinë akoma bashkë Rama-Basha
07 Shtator 2017 - 10:04
Politike
Rama: Marrėveshja e zgjedhjeve me Bashėn mund tė ripėrsėritet    en
Rama: Marrėveshja e zgjedhjeve me Bashėn mund tė ripėrsėritet en
04 Korrik 2017 - 00:23
Sport
​Donnarumma-Milan gjejnë gjuhën  e përbashkët, arrihet marrëveshja
​Donnarumma-Milan gjejnë gjuhën  e përbashkët, arrihet marrëveshja
Share
20 Maj 2017 - 07:10
Politike
Paradokset e paktit, pikėpyetjet ligjore tė marrėveshjes PS-PD
Paradokset e paktit, pikėpyetjet ligjore tė marrėveshjes PS-PD
19 Maj 2017 - 10:48
Politike
PD diskutime pėr emrat qė do  propozojė si ministra teknikė
PD diskutime pėr emrat qė do  propozojė si ministra teknikė
18 Maj 2017 - 10:18
Politike
Pakti Rama-Basha:Zgjedhjet mė 25 Qershor, 6 ministra teknikė
Pakti Rama-Basha:Zgjedhjet mė 25 Qershor, 6 ministra teknikė
Palėt kanė rėnė dakort qė 25 Qershori tė jetė data e zgjedhjeve parlamentare dhe nė tė njėjtėn ditė tė votohet dhe pėr zgjedhjet e pjesshme nė Kavajė. Por jo vetėm kaq, lėshime janė bėrė dhe nė poste ministrash e drejtorish tė rėndėsishme, janė 6 ministra teknikė qė do tė vijnė nė prag tė zgjedhjeve parlamentare ndėrsa kryetari i KQZ dhe Avokati i Popullit i kalojnė sipas marrėveshjes, opozitės. Vettingu do tė votohet nga PD nė seancėn plenare qė do tė dekretohen edhe ministrat nė qeveri.
18 Maj 2017 - 08:38
Politike
Zėri i Amerikės: Rama-Basha gjest sportiv, si u arrit pakti
Zėri i Amerikės: Rama-Basha gjest sportiv, si u arrit pakti
17 Mars 2017 - 03:22
Bota
BE: Turqia duhet të respektojë marrëveshjen për refugjatët
BE: Turqia duhet të respektojë marrëveshjen për refugjatët
Share
09 Shkurt 2017 - 02:47
Bota
BE, Frans Timmermans: Pasoja nëse nuk pranoni refugjatët
BE, Frans Timmermans: Pasoja nëse nuk pranoni refugjatët
Share
04 Shkurt 2017 - 05:35
Kosova
Kosovė, arrihet marrėveshja pėr shembjen e murit nė Mitrovicė
Kosovė, arrihet marrėveshja pėr shembjen e murit nė Mitrovicė
Share
25 Janar 2017 - 13:02
Sociale
Pensionet, marrëveshja me Austrinë Klosi: Përfitojnë mijëra emigrantë
Pensionet, marrëveshja me Austrinë Klosi: Përfitojnë mijëra emigrantë
Share
07 Janar 2017 - 14:29
Politike
Marrëveshja e partive shqiptare në Maqedoni,  Rama: Hap historik
Marrëveshja e partive shqiptare në Maqedoni,  Rama: Hap historik
Share
14 Dhjetor 2016 - 01:53
Bota
Arrihet marrėveshja pėr evakuim tė civilėve nė Alepo
Arrihet marrėveshja pėr evakuim tė civilėve nė Alepo
Share
06 Dhjetor 2016 - 20:24
Aktualitet
Marrėveshja pėr 'CEZ', Gjiknuri: Pėr tė nxjerrė sektorin nga kriza
Marrėveshja pėr 'CEZ', Gjiknuri: Pėr tė nxjerrė sektorin nga kriza
Share
15 Nentor 2016 - 17:55
Aktualitet
Shqipëria, Kosova, Maqedonia dhe Mali i Zi, bashkëpunim për përmbytjet
Shqipëria, Kosova, Maqedonia dhe Mali i Zi, bashkëpunim për përmbytjet
Share
27 Shtator 2016 - 14:57
Bota
Kolumbi, nėnshkruhet paqja historike me FARC, fund konfliktit 52-vjeēar
Kolumbi, nėnshkruhet paqja historike me FARC, fund konfliktit 52-vjeēar
Share
06 Shtator 2016 - 07:31
Ekonomi
Marrëveshja, 20 mln euro investime italiane nga konvertimi i borxhit
Marrëveshja, 20 mln euro investime italiane nga konvertimi i borxhit
Share

Rezultate të tjera


Intervista
Rama mesazh Bashės: S'ka pakt pėr mbylljen e dosjeve
Albano nė Repolitix: Presioni i  Sigurimit nė koncertin e 1989-ės
Shqiptarja nė Fast&Furious: Me pagėn e 1 muaji jetova pėr 1 vit
Këndi i Njoftimeve
Oferte Punesimi
Shtypi i ditës
Datë 23/01/2018, VITI VIII- NR.16