Shqiptarja.com
Përditësimi i fundit në 09:31 Regjistrohu | Identifikohu 
Home Aktualitet Politikë Ekonomi Sociale Kosova Bota Sport MetroNews Intervista Kulturë Shëndeti Blog Horoskopi
Tag: "mero baze"
24 Gusht 2017 - 12:39
Analiza
Mero Baze: Qeveritė “hije”, qė mund tė lėnė me hije shumicėn
Mero Baze: Qeveritė “hije”, qė mund tė lėnė me hije shumicėn
10 Gusht 2017 - 22:42
Analiza
Tėrheqja e teknikėve? Mos  e torturoni Lulzim Bashėn!
Tėrheqja e teknikėve? Mos  e torturoni Lulzim Bashėn!
18 Korrik 2017 - 21:10
Analiza
E vërteta e planit tim për të marrë PD-në/Nga Mero Baze
E vërteta e planit tim për të marrë PD-në/Nga Mero Baze
Share
08 Korrik 2017 - 21:44
Analiza
Fushatën po e fiton Selami  partinë Basha/Nga Mero Baze
Fushatën po e fiton Selami  partinë Basha/Nga Mero Baze
08 Qershor 2017 - 22:07
Analiza
Pse Kushtetuesja duhet të zhvillojë seancë publike për Vetting-un
Pse Kushtetuesja duhet të zhvillojë seancë publike për Vetting-un
Share
07 Qershor 2017 - 22:28
Analiza
Kush po e bllokon Reformën  në Drejtësi? Nga Mero Baze
Kush po e bllokon Reformën  në Drejtësi? Nga Mero Baze
03 Qershor 2017 - 22:52
Analiza
Beteja fallco me administratën  për zgjedhjet! Nga Mero Baze
Beteja fallco me administratën  për zgjedhjet! Nga Mero Baze
28 Maj 2017 - 22:43
Analiza
Njė ushtri qė po dezerton pa nisur beteja /Nga Mero Baze
Njė ushtri qė po dezerton pa nisur beteja /Nga Mero Baze
Share
21 Maj 2017 - 13:17
Analiza
Listat, sprova e parë e Bashës për të bërë PD-në e tij
Listat, sprova e parë e Bashës për të bërë PD-në e tij
Share
19 Maj 2017 - 20:49
Analiza
Marrėveshja dhe njė projeksion afatgjatė i saj mbi tė djathtėn!
Marrėveshja dhe njė projeksion afatgjatė i saj mbi tė djathtėn!
13 Maj 2017 - 22:28
Analiza
Pse u braktis PD? Injoroi SHBA  e BE si dhe bëri thirrje për dhunë 
Pse u braktis PD? Injoroi SHBA  e BE si dhe bëri thirrje për dhunë 
11 Maj 2017 - 19:51
Analiza
Perëndimi u tregon shqiptarëve listën e zezë për Shqipërinë 
Perëndimi u tregon shqiptarëve listën e zezë për Shqipërinë 
01 Maj 2017 - 21:42
Analiza
Ndarja finale e Perėndimit nga  Partia Demokratike/Mero Baze
Ndarja finale e Perėndimit nga  Partia Demokratike/Mero Baze
25 Prill 2017 - 22:58
Analiza
Negociatat e dėshtuara dhe  “merita” e vetme e Bashės nė PD
Negociatat e dėshtuara dhe  “merita” e vetme e Bashės nė PD
17 Prill 2017 - 22:57
Analiza
Mero Baze: Tė gjithė ata, qė nuk  “shpėtojnė” dot Lulzim Bashėn!
Mero Baze: Tė gjithė ata, qė nuk  “shpėtojnė” dot Lulzim Bashėn!
16 Prill 2017 - 22:56
Analiza
Përse Lulzim Bashës nuk i duhen  negociatorë? Nga Mero Baze
Përse Lulzim Bashës nuk i duhen  negociatorë? Nga Mero Baze
13 Prill 2017 - 22:04
Analiza
Vrasësi i Lulzim Bashës është  në çadër/Nga Mero Baze
Vrasësi i Lulzim Bashës është  në çadër/Nga Mero Baze
09 Prill 2017 - 22:04
Analiza
Çfarë ndodh mes Bashës dhe  Berishës nëse PD voton Vettingun?
Çfarë ndodh mes Bashës dhe  Berishës nëse PD voton Vettingun?
08 Prill 2017 - 22:57
Analiza
E vetmja e re nga “Republika” e  Lulit, ėshtė Koēua/Nga Mero Baze
E vetmja e re nga “Republika” e  Lulit, ėshtė Koēua/Nga Mero Baze
31 Mars 2017 - 21:56
Analiza
Frika e Bashės, nga zgjidhja  e krizės! Nga Mero Baze
Frika e Bashės, nga zgjidhja  e krizės! Nga Mero Baze

Rezultate të tjera


Intervista
‘5 Pyetjet’ Paloka: SHBA-BE na kėrcėnuan qė tė hyjmė nė zgjedhje
Vetting/Min.Drejtėsisė nė Report Tv: KLD tė vepronte mė shpejt
Erion Veliaj nė Report Tv: Ja sfidat e reja pėr Tiranėn 
Këndi i Njoftimeve
Shtypi i ditës
Datë 20/09/2017, Viti VII - NR.222