Shqiptarja.com
Përditësimi i fundit në 21:41 Regjistrohu | Identifikohu 
Home Aktualitet Politikë Ekonomi Sociale Kosova Bota Sport Intervista Kulturë Shëndeti VIP & Spektakel Horoskopi
Tag: "mesazhi"
12 Janar 2018 - 14:05
Kulture
Fjalët e ndjera të Bashës për Çelikun: ‘Zot’ i skenës,shqiponjë!
Fjalët e ndjera të Bashës për Çelikun: ‘Zot’ i skenës,shqiponjë!
03 Janar 2018 - 16:25
Aktualitet
Mesazhi i fortė i Donald Lu:Jam mbėshtetės i madh i fuqizimit tė..
Mesazhi i fortė i Donald Lu:Jam mbėshtetės i madh i fuqizimit tė..
10 Dhjetor 2017 - 09:56
Dossier
Faik Konica/Njė mesazh pėr Shqipėrinė europiane
Faik Konica/Njė mesazh pėr Shqipėrinė europiane
09 Dhjetor 2017 - 17:00
Aktualitet
Vrasja e 21-vjeēarit, motra mesazh prekės: Unė akoma tė pres, vėlla  
Vrasja e 21-vjeēarit, motra mesazh prekės: Unė akoma tė pres, vėlla  
Share
19 Tetor 2017 - 17:42
Aktualitet
Basha nxjerr emrin:Ja IT qė po pastron laptopin e Tahirit
Basha nxjerr emrin:Ja IT qė po pastron laptopin e Tahirit
19 Tetor 2017 - 10:48
Politike
Kush e përgjoi Tahirin?Ish-deputetja e LSI:Jo viktima të propagandës
Kush e përgjoi Tahirin?Ish-deputetja e LSI:Jo viktima të propagandës
Share
02 Tetor 2017 - 12:04
Kulture
Vdekja e albanologut,Kumbaro mesazh prekës: Na bëre gjëmën
Vdekja e albanologut,Kumbaro mesazh prekës: Na bëre gjëmën
Share
20 Shtator 2017 - 11:30
Aktualitet
Mesazhi i fortë i vajzës që u dogj me acid:Gjeni arsye për buzëqeshje!
Mesazhi i fortë i vajzës që u dogj me acid:Gjeni arsye për buzëqeshje!
14 Shtator 2017 - 17:45
Lajme tė mira
Nuk është dashuri, nëse dhemb! Mesazhi që vlen të lexohet
Nuk është dashuri, nëse dhemb! Mesazhi që vlen të lexohet
Share
21 Janar 2017 - 03:17
Bota
SHBA,Obama falenderon stafin e tij: Ju treguat forcën e shpresës
SHBA,Obama falenderon stafin e tij: Ju treguat forcën e shpresës
Share
01 Janar 2017 - 17:40
Politike
Roshi pėr Vitin e Ri: Mendoni pozitivisht e me dashamirėsi
Roshi pėr Vitin e Ri: Mendoni pozitivisht e me dashamirėsi
21 Dhjetor 2016 - 12:08
Bota
Mesazhi mizor i sulmit në Berlin
Mesazhi mizor i sulmit në Berlin
Share
29 Nentor 2016 - 16:54
Analiza
Mesazhi i Merkel, PD dhe Vettingu
Mesazhi i Merkel, PD dhe Vettingu
Share
18 Maj 2016 - 07:23
Politike
Prapaskenat e takimit Majko -Basha dhe mesazhi pėr Berishėn 
Prapaskenat e takimit Majko -Basha dhe mesazhi pėr Berishėn 
Share
11 Shkurt 2014 - 05:29
Aktualitet
Mitro, SMS Dervishit: ‘Takohemi pėr 1 problem’
Mitro, SMS Dervishit: ‘Takohemi pėr 1 problem’
Share
26 Janar 2014 - 06:43
Politike
Aleatėt e PS: Morėm mesazh nga Rama, nisėm negociatatat
Aleatėt e PS: Morėm mesazh nga Rama, nisėm negociatatat
Share
07 Dhjetor 2013 - 14:37
Aktualitet
Zhdukja e Belegut, misteri i vilės tė blerė 80 mijė USD nė SHBA
Zhdukja e Belegut, misteri i vilės tė blerė 80 mijė USD nė SHBA
06 Dhjetor 2013 - 14:45
Aktualitet
Zhdukja e Belegut, dėshmia e ish-oficerit tė Sigurimit tė Shtetit
Zhdukja e Belegut, dėshmia e ish-oficerit tė Sigurimit tė Shtetit
05 Dhjetor 2013 - 14:49
Aktualitet
 Zhdukja e kėshilltarit Belegu, ku ikėn 8 topa me dollarė
Zhdukja e kėshilltarit Belegu, ku ikėn 8 topa me dollarė
28 Nentor 2013 - 11:38
Diplomaci
Pavarësia, presidenti i SHBA, Obama: Si partnerë e miq, Gëzuar 28 Nëntorin
Pavarësia, presidenti i SHBA, Obama: Si partnerë e miq, Gëzuar 28 Nëntorin
Share

Rezultate të tjera


Intervista
Albano nė Repolitix: Presioni i  Sigurimit nė koncertin e 1989-ės
Shqiptarja nė Fast&Furious: Me pagėn e 1 muaji jetova pėr 1 vit
Lufta ndaj korrupsionit, Cantone: Ndėrhyni nė administratė/ VD
Këndi i Njoftimeve
Oferte Punesimi
Shtypi i ditës
Datë 20/01/2018, VITI VIII- NR.14