Shqiptarja.com
Përditësimi i fundit në 10:54 Regjistrohu | Identifikohu 
Home Aktualitet Politikë Ekonomi Sociale Kosova Bota Sport MetroNews Intervista Kulturë Shëndeti Blog Horoskopi
Tag: "ministri"
04 Tetor 2017 - 08:06
Aktualitet
Minoritetet kërkojnë një ministri të tyren, bursa për studentët
Minoritetet kërkojnë një ministri të tyren, bursa për studentët
12 Shtator 2017 - 14:42
Metronews
Indi, njė Ministri e veēantė pėr lopėt?Ideja qė po trazon botėn
Indi, njė Ministri e veēantė pėr lopėt?Ideja qė po trazon botėn
Share
08 Qershor 2017 - 17:21
Shendetesi
​Gjirokastër, Ministri Beqiri: Zbatojmë vendimin, jo pjesmarrje në fushatë
​Gjirokastër, Ministri Beqiri: Zbatojmë vendimin, jo pjesmarrje në fushatë
Share
25 Maj 2017 - 17:45
Politike
Sekretarja e Nokės,gazetarė tė '55' e ish-drejtorė policie,ekipi i ri i Demiraj
Sekretarja e Nokės,gazetarė tė '55' e ish-drejtorė policie,ekipi i ri i Demiraj
25 Maj 2017 - 11:40
Bota
Brazili,protesta tė dhunshme anti- qeveritare,evakuohen ministritė
Brazili,protesta tė dhunshme anti- qeveritare,evakuohen ministritė
Share
13 Shkurt 2017 - 14:51
Aktualitet
Shqipëria e punës,ministri Tahiri:  Infrastrukturë, burime njerëzore
Shqipëria e punës,ministri Tahiri:  Infrastrukturë, burime njerëzore
Share
06 Shkurt 2017 - 17:12
Aktualitet
Gripi i Shpendėve, shkelet urdhėri i Panaritit,futen 66 mijė zogj  
Gripi i Shpendėve, shkelet urdhėri i Panaritit,futen 66 mijė zogj  
10 Janar 2017 - 19:00
Aktualitet
Moti i acartė, Dervishaj: Asnjė aks kombėtar nuk ėshtė i bllokuar 
Moti i acartė, Dervishaj: Asnjė aks kombėtar nuk ėshtė i bllokuar 
Share
05 Dhjetor 2016 - 10:32
Sociale
Krimi nė familje,Klosi:Tė mos jepen urdhėra mbrojtje sa pėr sy e faqe
Krimi nė familje,Klosi:Tė mos jepen urdhėra mbrojtje sa pėr sy e faqe
Share
14 Nentor 2016 - 11:45
Politike
Rama nė New York: Njė ministėr i Nanos mė ‘vidhte’ pikturat
Rama nė New York: Njė ministėr i Nanos mė ‘vidhte’ pikturat
Share
05 Qershor 2016 - 09:45
Metronews
Bes Kallaku publikon videon "ekskluzive" tė ministrit nė zyrė
Bes Kallaku publikon videon "ekskluzive" tė ministrit nė zyrė
Share
12 Prill 2016 - 07:16
Politike
Humbja e ministrisė, ēamėt nisin lėvizjen pėr Polin e Tretė 
Humbja e ministrisė, ēamėt nisin lėvizjen pėr Polin e Tretė 
11 Mars 2016 - 16:09
Bota
Washington Post: Ish ministri rus nuk u vetėvra, por ėshtė vrarė 
Washington Post: Ish ministri rus nuk u vetėvra, por ėshtė vrarė 
Share
17 Janar 2014 - 14:47
Kosova
Kosovë, Thaçi riformaton qeverinë Ikin ministrat e skandaleve
Kosovë, Thaçi riformaton qeverinë Ikin ministrat e skandaleve
Share
06 Janar 2014 - 11:41
Aktualitet
Ja 366 vendet vakante nė ministri e Kryeministri, si tė aplikoni
Ja 366 vendet vakante nė ministri e Kryeministri, si tė aplikoni
22 Dhjetor 2013 - 11:19
Kosova
Ministri Mërkiç: Edhe po të jetë kusht i BE, Serbia s'e njeh Kosovën
Ministri Mërkiç: Edhe po të jetë kusht i BE, Serbia s'e njeh Kosovën
Share
13 Dhjetor 2013 - 14:01
Politike
Vrasja e vėllezėrve Ēollaku nė Greqi, PD i kėrkon llogari Tahirit
Vrasja e vėllezėrve Ēollaku nė Greqi, PD i kėrkon llogari Tahirit
10 Dhjetor 2013 - 09:03
Bota
Irani kundërshton vendosjen e sanksioneve të reja
Irani kundërshton vendosjen e sanksioneve të reja
Share
09 Dhjetor 2013 - 11:02
Aktualitet
FOTOLAJM/Ministri Panariti mban në dorë limonin gjysmë kg
FOTOLAJM/Ministri Panariti mban në dorë limonin gjysmë kg
Share
07 Dhjetor 2013 - 07:13
Ekonomi
Ministritė dhe Tatimet nė gjyq s' paguajnė faturat e ujit
Ministritė dhe Tatimet nė gjyq s' paguajnė faturat e ujit

Rezultate të tjera


Intervista
Ish ushtarakët, çfarë do ndodhë me llogaritjen e pensioneve
Mirgeni, rockeri që beson tek  ​shijet muzikore të shqiptarëve
Gjinushi: I zhgėnjyer me Ramėn do mė ftojė kur t’i prishet makina
Këndi i Njoftimeve
Oferte Punesimi
Shtypi i ditës
Datë 19/10/2017, Viti VII - NR.246