Shqiptarja.com
Përditësimi i fundit në 01:31 Regjistrohu | Identifikohu 
Home Aktualitet Politikë Ekonomi Sociale Kosova Bota Sport Intervista Kulturë Shëndeti VIP & Spektakel Horoskopi
Tag: "mirdite"
21 Nentor 2017 - 11:37
VIP & SPEKTAKEL
Dita ndryshe e ambasadores Vlahutin për një gotë verë në Mirditë
Dita ndryshe e ambasadores Vlahutin për një gotë verë në Mirditë
15 Nentor 2017 - 22:13
Aktualitet
Mirditė, po luanin me automatik vėllai vret aksidentalisht vėllanė   
Mirditė, po luanin me automatik vėllai vret aksidentalisht vėllanė   
07 Tetor 2017 - 10:29
Intervista
45 vjeç në fshatin shqiptar je i  moshuar, Kristina: Jeta ime ka mbaruar
45 vjeç në fshatin shqiptar je i  moshuar, Kristina: Jeta ime ka mbaruar
Share
07 Tetor 2017 - 08:01
Intervista
Mirditė, nė shtėpinė e Kristinės bashkėfshatares sė Gertės
Mirditė, nė shtėpinė e Kristinės bashkėfshatares sė Gertės
30 Gusht 2017 - 15:47
Aktualitet
Mirditė, 25 vjet shėrbim nė tokėn e katedraleve, ikėn prifti Palmieri
Mirditė, 25 vjet shėrbim nė tokėn e katedraleve, ikėn prifti Palmieri
Share
23 Gusht 2017 - 13:10
Aktualitet
Mirditė, kanos me armė 53- vjeēarin, arrestohet i riu
Mirditė, kanos me armė 53- vjeēarin, arrestohet i riu
Share
22 Gusht 2017 - 09:42
Aktualitet
Ulet numri i vatrave tė zjarrit, por vijon nė Voskopojė e Mirditė
Ulet numri i vatrave tė zjarrit, por vijon nė Voskopojė e Mirditė
Share
22 Gusht 2017 - 08:39
Aktualitet
Zjarri nė Mirditė, banorėt apel nė Report Tv! Ndėrhyn helikopteri
Zjarri nė Mirditė, banorėt apel nė Report Tv! Ndėrhyn helikopteri
Share
21 Gusht 2017 - 10:52
Aktualitet
Vijojnė zjarret nė Dibėr, Mirditė dhe Voskopojė/ Situata e fundit
Vijojnė zjarret nė Dibėr, Mirditė dhe Voskopojė/ Situata e fundit
Share
20 Gusht 2017 - 11:21
Aktualitet
VD/ Zjarr nė Mirditė,banorėt nė alarm: Jemi nė rrezik, ndihmė!
VD/ Zjarr nė Mirditė,banorėt nė alarm: Jemi nė rrezik, ndihmė!
Share
22 Korrik 2017 - 15:01
Aktualitet
Mirditë, zjarr në masivin pyjor Malaj -Shebe, digjet dhe banesa
Mirditë, zjarr në masivin pyjor Malaj -Shebe, digjet dhe banesa
Share
14 Korrik 2017 - 13:39
Sociale
Si jetonin shqiptarėt nė veri! Ekspozita sot nė Bajram Curri
Si jetonin shqiptarėt nė veri! Ekspozita sot nė Bajram Curri
27 Qershor 2017 - 19:35
Aktualitet
Mirditë, mjeti del nga rruga e përmbyset, vdes drejtuesi
Mirditë, mjeti del nga rruga e përmbyset, vdes drejtuesi
Share
16 Qershor 2017 - 09:43
Aktualitet
Mirditė, asgjėsohen 843 bimė kanabis,2 arrestohen,2 nė kėrkim
Mirditė, asgjėsohen 843 bimė kanabis,2 arrestohen,2 nė kėrkim
Share
26 Maj 2017 - 13:17
Sociale
Hallet nuk kanė tė sosur pėr vajzėn e paralizuar, tėrmeti i prish shtėpinė
Hallet nuk kanė tė sosur pėr vajzėn e paralizuar, tėrmeti i prish shtėpinė
Share
25 Maj 2017 - 13:58
Aktualitet
Mirditė, shoferi humb kontrollin e makinės, plagosen 4 persona
Mirditė, shoferi humb kontrollin e makinės, plagosen 4 persona
Share
22 Maj 2017 - 16:29
Aktualitet
Ish tė burgosur nė qelitė e tmerrit nė Spaē: Vend i larė me gjak
Ish tė burgosur nė qelitė e tmerrit nė Spaē: Vend i larė me gjak
08 Maj 2017 - 12:44
Aktualitet
11 fshatra tė bllokuara nė Mirditė u premtohet ndėrtimi i rrugės
11 fshatra tė bllokuara nė Mirditė u premtohet ndėrtimi i rrugės
Share
03 Maj 2017 - 22:44
Aktualitet
Kundėr HEC-it mbi Fan, banorėt  marrin mbėshtetjen e prefektit
Kundėr HEC-it mbi Fan, banorėt  marrin mbėshtetjen e prefektit
Share
29 Prill 2017 - 08:59
Aktualitet
Mirditė, 15 kg marijuanė nė bidon plastik,shpallet nė kėrkim 40-vjeēari
Mirditė, 15 kg marijuanė nė bidon plastik,shpallet nė kėrkim 40-vjeēari
Share

Rezultate të tjera


Intervista
Hyrja e Shqipėrisė nė BE mund tė shpėtojė Italinė nga dominimi gjerman
Braēe: Koncesionet pėr firmat offshore tė ndalohen me ligj
Meta: Sensibilizim ndėrkombėtar pėr  lėvizjen e lirė tė qytetarėve tė Kosovės
Këndi i Njoftimeve
Oferte Punesimi
Shtypi i ditës
Datë 22/11/2017, Viti VII - NR.276