Shqiptarja.com
Përditësimi i fundit në 23:06 Regjistrohu | Identifikohu 
Home Aktualitet Politikë Ekonomi Sociale Kosova Bota Sport Intervista Kulturë Shëndeti VIP & Spektakel Horoskopi
Tag: "mireqenie"
17 Nentor 2017 - 15:31
Bota
Lista/Ja cili ėshtė shteti qė bėn mė shumė pėr njerėzimin nė botė
Lista/Ja cili ėshtė shteti qė bėn mė shumė pėr njerėzimin nė botė
13 Shtator 2017 - 20:35
Bota
Presidenti Putin optimist: E kapėrcyem krizėn ekonomike
Presidenti Putin optimist: E kapėrcyem krizėn ekonomike
15 Qershor 2017 - 11:20
Politike
Hysi: Pas reformës në drejtësi, reforma për punë dhe mirëqënie
Hysi: Pas reformës në drejtësi, reforma për punë dhe mirëqënie
20 Mars 2017 - 10:33
Sociale
Dita e Lumturisė, nėnshkruhet Pakti i Mirėqenies Sociale
Dita e Lumturisė, nėnshkruhet Pakti i Mirėqenies Sociale
08 Shkurt 2017 - 18:58
Sociale
Klosi nė Durrės pėr mirėqėnien sociale, marrėveshje mes 3 bashkive
Klosi nė Durrės pėr mirėqėnien sociale, marrėveshje mes 3 bashkive
Share
30 Janar 2017 - 19:14
Sociale
Klosi firmos "Paktin e Mirėqenies Sociale" me bashkitė e Elbasanit
Klosi firmos "Paktin e Mirėqenies Sociale" me bashkitė e Elbasanit
Share
25 Shtator 2015 - 19:02
Sociale
Hulumtim:Pavarësia e fëmijëve lidhet ngushtë me sigurinë që ofrojnë qytetet
Hulumtim:Pavarësia e fëmijëve lidhet ngushtë me sigurinë që ofrojnë qytetet
Share

Rezultate të tjera


Intervista
Albano nė Repolitix: Presioni i  Sigurimit nė koncertin e 1989-ės
Shqiptarja nė Fast&Furious: Me pagėn e 1 muaji jetova pėr 1 vit
Lufta ndaj korrupsionit, Cantone: Ndėrhyni nė administratė/ VD
Këndi i Njoftimeve
Oferte Punesimi
Shtypi i ditës
Datë 21/01/2018, VITI VIII- NR.15