Shqiptarja.com
Përditësimi i fundit në 00:26 Regjistrohu | Identifikohu 
Home Aktualitet Politikë Ekonomi Sociale Kosova Bota Sport Intervista Kulturë Shëndeti VIP & Spektakel Horoskopi
Tag: "muhamed veliu"
08 Shtator 2017 - 12:58
Media
Alban Musa lė “Top Channel” dhe rikthehet nė "Report Tv"
Alban Musa lė “Top Channel” dhe rikthehet nė "Report Tv"
09 Maj 2017 - 00:14
Kosova
Publikohen SMS të Muhamed Veliut me terroristin Lavdrim Muhaxheri
Publikohen SMS të Muhamed Veliut me terroristin Lavdrim Muhaxheri
Share
22 Mars 2017 - 20:44
Bota
Veliu: Ju tregoj intervistėn me predikuesin e terroristit nė Londėr
Veliu: Ju tregoj intervistėn me predikuesin e terroristit nė Londėr
Share
02 Dhjetor 2016 - 13:51
Aktualitet
Veliu:Berisha ka dijeni pėr vrasjen e Remzi Hoxhės,ja ku fshihet Kumbaro
Veliu:Berisha ka dijeni pėr vrasjen e Remzi Hoxhės,ja ku fshihet Kumbaro
Share
03 Maj 2016 - 11:32
Aktualitet
Edhe gazetari akuza gjykatėsit Ibrahim Hoxha: Simbol korrupsioni
Edhe gazetari akuza gjykatėsit Ibrahim Hoxha: Simbol korrupsioni
19 Shtator 2015 - 23:15
Media
Muhamed Veliu, i kërkon 60 mln lekë Bushatit dhe Shkullakut
Muhamed Veliu, i kërkon 60 mln lekë Bushatit dhe Shkullakut
14 Shtator 2015 - 16:08
Media
Muhamed Veliu padit pėr shpifje Armand Shkullakun e Andi Bushatin
Muhamed Veliu padit pėr shpifje Armand Shkullakun e Andi Bushatin
Share
07 Gusht 2013 - 20:22
Politike
Rama: Trekėndėsh strategjik me Italinė, Turqinė dhe Greqinė
Rama: Trekėndėsh strategjik me Italinė, Turqinė dhe Greqinė
12 Janar 2013 - 16:34
Lajme-THASHETHEM
Dashamirësi mes kolegësh,  Xhunga dhe Veliu të qeshur së bashku
Dashamirësi mes kolegësh, Xhunga dhe Veliu të qeshur së bashku

Rezultate të tjera


Intervista
Shqipėria si Finlanda, modeli i ri i arsimit nga zv.ministrja Shahini
Tre oficerėt, Vasili: Operacioni pėr arrestimin u dekonspirua nga policia
Bashkėshorti i Esmeralda Uruēit: Ja si fitova ndaj shpifjes sė RD-sė
Këndi i Njoftimeve
Oferte Punesimi
Shtypi i ditës
Datë 24/11/2017, VITI VII- NR.278