Shqiptarja.com
Përditësimi i fundit në 12:43 Regjistrohu | Identifikohu 
Home Aktualitet Politikë Ekonomi Sociale Kosova Bota Sport Intervista Kulturë Shëndeti VIP & Spektakel Horoskopi
Tag: "myk"
30 Gusht 2017 - 04:31
Shendetesi
​Keni myk në thonjtë e këmbës? Receta e thjeshtë që do t’ju shpëtojë
​Keni myk në thonjtë e këmbës? Receta e thjeshtë që do t’ju shpëtojë
Share
15 Gusht 2017 - 04:58
Shendetesi
Kujdes nga myku dhe lagështira në shtëpi, rrezikoni të sëmureni
Kujdes nga myku dhe lagështira në shtëpi, rrezikoni të sëmureni
Share
27 Dhjetor 2013 - 10:53
Aktualitet
Gjirokastėr, materniteti nė gjendje tė mjerueshme, dhomat me lagėshtirė
Gjirokastėr, materniteti nė gjendje tė mjerueshme, dhomat me lagėshtirė
Share

Rezultate të tjera


Intervista
Intervista/ Jeta e arrirė e njė gruaje pa mbėshtetjen e njė burri
Berisha do vriste Ramėn? Ndreu: Lajthitje, 21 janari do e pėrndjekė
Pengesë gjinia në shkencë? Rrëfim interesant i shkencëtares shqiptare  
Këndi i Njoftimeve
Oferte Punesimi
Shtypi i ditës
Datë 21/03/2018, VITI VIII- NR.65