Shqiptarja.com
Përditësimi i fundit në 12:27 Regjistrohu | Identifikohu 
Home Aktualitet Politikë Ekonomi Sociale Kosova Bota Sport Intervista Kulturë Shëndeti VIP & Spektakel Horoskopi
Tag: "nato"
14 Shkurt 2018 - 14:06
Aktualitet
Bruksel, Stoltenberg:Vlerėsim pėr shqiptarėt nė misonet e NATO-s
Bruksel, Stoltenberg:Vlerėsim pėr shqiptarėt nė misonet e NATO-s
Share
14 Shkurt 2018 - 04:04
Bota
Stoltenberg: NATO është e gatshme të zgjerojë misionin në Irak
Stoltenberg: NATO është e gatshme të zgjerojë misionin në Irak
Share
13 Shkurt 2018 - 11:10
Bota
Deklarata e fortë e Erdogan:Vendet e NATO,të barabartë me SHBA
Deklarata e fortë e Erdogan:Vendet e NATO,të barabartë me SHBA
01 Shkurt 2018 - 21:59
Kosova
NATO e gatshme për të ruajtur qëndrueshmërinë në Kosovë
NATO e gatshme për të ruajtur qëndrueshmërinë në Kosovë
Share
22 Janar 2018 - 18:36
Bota
Ish-Kryeministri Silvio Berlusconi: Kam futur Rusinė nė NATO/VIDEO
Ish-Kryeministri Silvio Berlusconi: Kam futur Rusinė nė NATO/VIDEO
20 Dhjetor 2017 - 15:22
Politike
Meta pret Talat Xhaferrin në Tiranë:  Presim anëtarësimin tuaj në NATO
Meta pret Talat Xhaferrin në Tiranë:  Presim anëtarësimin tuaj në NATO
Share
05 Dhjetor 2017 - 17:20
Kosova
NATO, Stoltenberg: S’kemi në plan të largohemi nga Kosova
NATO, Stoltenberg: S’kemi në plan të largohemi nga Kosova
Share
05 Dhjetor 2017 - 15:42
Politike
Ajazi, Meta garanton dekretin si ambasador nė NATO
Ajazi, Meta garanton dekretin si ambasador nė NATO
28 Nentor 2017 - 15:27
Bota
'Lufta kibernetike' alarmohet NATO, 500 sulme ēdo muaj
'Lufta kibernetike' alarmohet NATO, 500 sulme ēdo muaj
Share
14 Nentor 2017 - 12:48
Kosova
Veseli:Shpejtė themelojmė ushtrinė e Kosovės bashkė me NATO-n
Veseli:Shpejtė themelojmė ushtrinė e Kosovės bashkė me NATO-n
Share
14 Nentor 2017 - 10:26
Politike
Ajazi nė NATO, socialistėt: Nuk kemi dijeni pėr propozimin
Ajazi nė NATO, socialistėt: Nuk kemi dijeni pėr propozimin
09 Nentor 2017 - 16:28
Bota
Stoltenberg: NATO do tė rrisė ​numrin e ushtarėve nė Afganistan
Stoltenberg: NATO do tė rrisė ​numrin e ushtarėve nė Afganistan
Share
08 Nentor 2017 - 18:09
Aktualitet
Xhaēka me sekretarin britanik: Vlerėsime pėr misionin shqiptar
Xhaēka me sekretarin britanik: Vlerėsime pėr misionin shqiptar
Share
07 Nentor 2017 - 20:56
Aktualitet
Xhaēka: Nė Uzinėn e Mjekėsit do prodhohen armė pėr NATO-n
Xhaēka: Nė Uzinėn e Mjekėsit do prodhohen armė pėr NATO-n
30 Tetor 2017 - 22:14
Politike
Berisha sėrish bllof, sulmoi avionin e NATO, del gjithēka e monitoruar
Berisha sėrish bllof, sulmoi avionin e NATO, del gjithēka e monitoruar
26 Tetor 2017 - 22:18
Bota
Stolenberg: Mes Rusisė dhe NATOS ka dallime thelbėsore
Stolenberg: Mes Rusisė dhe NATOS ka dallime thelbėsore
Share
24 Tetor 2017 - 17:04
Kosova
Hashim Thaçi kujton luftën: Mirënjohës përgjithmonë NATO-s
Hashim Thaçi kujton luftën: Mirënjohës përgjithmonë NATO-s
Share
18 Tetor 2017 - 15:41
Bota
Analistët: Maqedonia, mundësi reale për anëtarësim në NATO
Analistët: Maqedonia, mundësi reale për anëtarësim në NATO
Share
16 Tetor 2017 - 13:03
Aktualitet
Pranga shqiptarit nė Itali u kap duke vjedhur nė bazėn e NATO-s
Pranga shqiptarit nė Itali u kap duke vjedhur nė bazėn e NATO-s
14 Tetor 2017 - 08:21
Analiza
Përplasja me SHBA: A do t’i kthejë krahët NATO-s, Gjermania?
Përplasja me SHBA: A do t’i kthejë krahët NATO-s, Gjermania?
Share

Rezultate të tjera


Intervista
Maks Velo:Ja kurthi qė mund tė mė ēonte nė pushkatim
Studenti shqiptar nė Holandė, Leka: Pėrgjigjen e pranimit e mora nė Skype
Milo: Heqja e ligjit tė luftės nga Greqia s'i kthen pronat ēamėve
Këndi i Njoftimeve
Shtypi i ditës
Datë 20/02/2018, VITI VIII- NR.40