Shqiptarja.com
Përditësimi i fundit në 08:10 Regjistrohu | Identifikohu 
Home Aktualitet Politikë Ekonomi Sociale Kosova Bota Sport MetroNews Intervista Kulturë Shëndeti Blog Horoskopi
Tag: "ndeshje"
13 Shtator 2017 - 21:48
Sport
E rėndė pėr Realin e Madridid,  shpėrthen nė lot Mateo Kovaēiē
E rėndė pėr Realin e Madridid,  shpėrthen nė lot Mateo Kovaēiē
Share
13 Maj 2017 - 08:01
Sport
​Kombëtarja Shpresa miqësore me Francën më 5 Qershor
​Kombëtarja Shpresa miqësore me Francën më 5 Qershor
Share
21 Mars 2017 - 14:17
Sport
Hysaj në fushë përballë Insinjes: Nuk i flas deri në përfundim të ndeshjes
Hysaj në fushë përballë Insinjes: Nuk i flas deri në përfundim të ndeshjes
Share
21 Mars 2017 - 13:04
Sport
Zbardhet formacioni i Italisė, ja se si "axurrėt" do tė vendosen kundėr nesh
Zbardhet formacioni i Italisė, ja se si "axurrėt" do tė vendosen kundėr nesh
Share
10 Mars 2017 - 14:47
Sport
FSHF, shans tifozėve qė duan bileta 16 marsi, afati final pėr Itali-Shqipėri 
FSHF, shans tifozėve qė duan bileta 16 marsi, afati final pėr Itali-Shqipėri 
Share
01 Mars 2017 - 13:29
Sport
Volejboll/Kupa e Shqipërise, nisin sot gjysmëfinalet tek femrat dhe meshkujt
Volejboll/Kupa e Shqipërise, nisin sot gjysmëfinalet tek femrat dhe meshkujt
Share
31 Janar 2017 - 13:56
Sport
Kush ėshtė portieri 130 kg qė do tė mbrojė portėn kundėr Arsenalit? 
Kush ėshtė portieri 130 kg qė do tė mbrojė portėn kundėr Arsenalit? 
Share
17 Dhjetor 2016 - 13:35
Sport
Partizani nesër përballë Korabit në Elbasan, 125 policë në gatishmëri
Partizani nesër përballë Korabit në Elbasan, 125 policë në gatishmëri
Share
13 Dhjetor 2016 - 20:52
Sport
“Skënderbeu-Tirana” në Korçë s’lejohen fëmijët nën 14 vjeç
“Skënderbeu-Tirana” në Korçë s’lejohen fëmijët nën 14 vjeç
06 Dhjetor 2016 - 14:17
Sport
FOTO/Liga e Kampionėve luan sot dhe nesėr aktin e saj tė fundit
FOTO/Liga e Kampionėve luan sot dhe nesėr aktin e saj tė fundit
Share
01 Dhjetor 2016 - 16:04
Sport
Foto/Conor McGregor i futet botės sė boksimit
Foto/Conor McGregor i futet botės sė boksimit
Share
25 Nentor 2016 - 16:06
Sport
Sfida Itali-Shqipëri në muajin mars do të luhet në Palermo
Sfida Itali-Shqipëri në muajin mars do të luhet në Palermo
Share
24 Nentor 2016 - 15:55
Metronews
VIDEO/ Shikoni njė lojė kalēeto kur lojtarėt janė tė dehur
VIDEO/ Shikoni njė lojė kalēeto kur lojtarėt janė tė dehur
Share
04 Nentor 2016 - 19:18
Metronews
E rrallė/ Futbollisti ndėrpret lojėn i propozon gjyqtares nė gjunjė
E rrallė/ Futbollisti ndėrpret lojėn i propozon gjyqtares nė gjunjė
Share
10 Tetor 2016 - 10:17
Sport
Ironizon portieri spanjoll: Kisha ftohtë mbrëmë, nuk kisha punë 
Ironizon portieri spanjoll: Kisha ftohtë mbrëmë, nuk kisha punë 
Share
20 Qershor 2016 - 18:47
Sport
Incidentet në ndeshjen Kroaci- Çeki, UEFA vendos për kroatët 
Incidentet në ndeshjen Kroaci- Çeki, UEFA vendos për kroatët 
Share
18 Qershor 2016 - 14:41
Bota
Alarm i rremė nė Bordeux tė Francės, para sfidės Belgjikė-Irlandė
Alarm i rremė nė Bordeux tė Francės, para sfidės Belgjikė-Irlandė
Share
18 Janar 2016 - 12:39
Sport
Skandali i trukimeve prek tenisin
Skandali i trukimeve prek tenisin
Share
18 Dhjetor 2015 - 21:01
Aktualitet
Tirana-Vllaznia, ndalohet parkimi tek "Selman Stermasi", ja oraret
Tirana-Vllaznia, ndalohet parkimi tek "Selman Stermasi", ja oraret
Share
07 Nentor 2015 - 19:06
Sport
VIDEO/Drejtuesit e Sopotit dhunojnë arbitrin në përfundim të ndeshjes
VIDEO/Drejtuesit e Sopotit dhunojnë arbitrin në përfundim të ndeshjes
Share

Rezultate të tjera


Intervista
Hoxha: Vettingu “ok” ndëshkoni drejtorat mos i bëni amnisti
‘5 Pyetjet’ Paloka: SHBA-BE na kėrcėnuan qė tė hyjmė nė zgjedhje
Vetting/Min.Drejtėsisė nė Report Tv: KLD tė vepronte mė shpejt
Këndi i Njoftimeve
Shtypi i ditës
Datë 21/09/2017, Viti VII - NR.223