Shqiptarja.com
Përditësimi i fundit në 07:51 Regjistrohu | Identifikohu 
Home Aktualitet Politikë Ekonomi Sociale Kosova Bota Sport Intervista Kulturë Shëndeti VIP & Spektakel Horoskopi
Tag: "nxenes"
12 Shtator 2017 - 14:24
Sociale
Nxėnėsit e fshatit Orgjost pa mėsim,ura drejt shkollės e rrėnuar
Nxėnėsit e fshatit Orgjost pa mėsim,ura drejt shkollės e rrėnuar
Share
11 Shtator 2017 - 12:44
Aktualitet
Në bankat e 9 vjeçares ulen 40% më pak nxënës se 20 vjet më parë
Në bankat e 9 vjeçares ulen 40% më pak nxënës se 20 vjet më parë
Share
11 Shtator 2017 - 07:30
Aktualitet
Viti i ri shkollor,33 mijė nxėnės ulen pėr herė tė parė nė banka
Viti i ri shkollor,33 mijė nxėnės ulen pėr herė tė parė nė banka
09 Shtator 2017 - 15:09
Sociale
​Durrės, shkolla e papėrfunduar 900 nxėnės mėsim me turne
​Durrės, shkolla e papėrfunduar 900 nxėnės mėsim me turne
Share
01 Shtator 2017 - 14:33
Sociale
Fier,gati pėr shkollė, pėrkujdesje pėr fėmijėt mė aftėsi tė kufizuar
Fier,gati pėr shkollė, pėrkujdesje pėr fėmijėt mė aftėsi tė kufizuar
Share
12 Maj 2017 - 09:40
Sociale
Sa lekë do të marrin nxënësit e mësuesit që banojnë larg shkollës
Sa lekë do të marrin nxënësit e mësuesit që banojnë larg shkollës
Share
02 Mars 2017 - 21:08
Aktualitet
Panairi mė 3-4 Mars, studime e bursa jashtė pėr nxėnėsit shqiptarė
Panairi mė 3-4 Mars, studime e bursa jashtė pėr nxėnėsit shqiptarė
Share
23 Shkurt 2017 - 18:55
Politike
E akuzoi pėr vilė milionėshe Nikolla: Basha, nxėnės i dobėt
E akuzoi pėr vilė milionėshe Nikolla: Basha, nxėnės i dobėt
23 Shkurt 2017 - 17:28
Sociale
Raporti i AKP, 40 % e nxėnėsve tė klasės sė pestė janė ngelėsa
Raporti i AKP, 40 % e nxėnėsve tė klasės sė pestė janė ngelėsa
15 Shkurt 2017 - 12:25
Aktualitet
​Elbasan, vdes nė shkollė nxėnėsi 17 vjeē, dyshohet atak kardiak
​Elbasan, vdes nė shkollė nxėnėsi 17 vjeē, dyshohet atak kardiak
Share
03 Shkurt 2017 - 10:51
Aktualitet
Fier, prishet rruga, nxėnėsit 4 km nė kėmbė pėr tė shkuar nė shkollė
Fier, prishet rruga, nxėnėsit 4 km nė kėmbė pėr tė shkuar nė shkollė
Share
03 Shkurt 2017 - 08:40
Lajme tė mira
Unike, profesori ka njė pėrshėndetje speciale pėr secilin nxėnės/ VIDEO
Unike, profesori ka njė pėrshėndetje speciale pėr secilin nxėnės/ VIDEO
Share
24 Janar 2017 - 19:08
Sociale
Bursa pėr 2228 nxėnės ekselent,Veliaj Bėjmė llogaritė pėr gjeneratėn tjetėr
Bursa pėr 2228 nxėnės ekselent,Veliaj Bėjmė llogaritė pėr gjeneratėn tjetėr
Share
19 Janar 2017 - 14:02
Aktualitet
Pėrplaset furgoni me nxėnės Policia: Rripi i sigurimit i shpėtoi
Pėrplaset furgoni me nxėnės Policia: Rripi i sigurimit i shpėtoi
Share
13 Dhjetor 2016 - 14:34
Aktualitet
Fushė-Krujė,furgoni me 30 nxėnės bie nė kanal, 7 tė lėnduar
Fushė-Krujė,furgoni me 30 nxėnės bie nė kanal, 7 tė lėnduar
Share
02 Dhjetor 2016 - 18:42
Aktualitet
VIDEO/Policia-nxėnėsve: Ju thotė shoferi vendosni rripin?
VIDEO/Policia-nxėnėsve: Ju thotė shoferi vendosni rripin?
Share
30 Nentor 2016 - 07:23
Sociale
Kontroll të gjithë nxënësve përfshirë shëndetin dhe drogën
Kontroll të gjithë nxënësve përfshirë shëndetin dhe drogën
Share
18 Nentor 2016 - 12:19
Sociale
Lezhė, shkollat pa ngrohje nxėnėsit: Duhet tė vishemi trashė
Lezhė, shkollat pa ngrohje nxėnėsit: Duhet tė vishemi trashė
Share
13 Tetor 2016 - 12:56
Lajme tė mira
​Nxėnėsit shkodranė selfie me politikanėt socialistė nė parlament
​Nxėnėsit shkodranė selfie me politikanėt socialistė nė parlament
11 Tetor 2016 - 11:30
Aktualitet
Krujė, nxėnėsi kapet me kanabis iu gjet nė klasė nė ēantėn e shkollės
Krujė, nxėnėsi kapet me kanabis iu gjet nė klasė nė ēantėn e shkollės
Share

Rezultate të tjera


Intervista
Intervista/ Panairi i librave të heshtur të xha Llambit 
'Taso' i Gazmend Lekës në një ekspozitë/ Intervista në 'Rreze Dielli'
Nga sundimi komunist,nė njė qytet pėr fėmijėt: Transformimi i Tiranės
Këndi i Njoftimeve
Oferte Punesimi
Shtypi i ditës
Datë 21/11/2017, Viti VII - NR.275