Shqiptarja.com
Përditësimi i fundit në 22:03 Regjistrohu | Identifikohu 
Home Aktualitet Politikë Ekonomi Sociale Kosova Bota Sport Intervista Kulturë Shëndeti VIP & Spektakel Horoskopi
Tag: "obeziteti"
12 Janar 2018 - 22:56
Shendetesi
Piperi i zi mund të ndihmojë në luftën kundër obezitetit
Piperi i zi mund të ndihmojë në luftën kundër obezitetit
Share
10 Janar 2018 - 17:05
Sociale
Obeziteti, problem me fëmijët në Tiranë, ushqehen 1 herë në ditë
Obeziteti, problem me fëmijët në Tiranë, ushqehen 1 herë në ditë
Share
13 Tetor 2017 - 13:05
Sociale
Obeziteti te fëmijët, shqiptarët gjenden në zonën e rrezikut
Obeziteti te fëmijët, shqiptarët gjenden në zonën e rrezikut
Share
09 Maj 2017 - 17:57
Shendetesi
Gjysma e shqiptarėve mbi peshė,Ylli: Kontroll reklamave e fast food-eve
Gjysma e shqiptarėve mbi peshė,Ylli: Kontroll reklamave e fast food-eve
Share
26 Prill 2017 - 00:42
Shendetesi
Faktori shëndetësor vdekjeprurës më shumë sesa pirja e duhanit. Kujdes!
Faktori shëndetësor vdekjeprurës më shumë sesa pirja e duhanit. Kujdes!
Share
25 Mars 2017 - 16:14
Aktualitet
Rritet numri i tė sėmurėve me veshka, mjeku: Shkak, cilėsia e jetės
Rritet numri i tė sėmurėve me veshka, mjeku: Shkak, cilėsia e jetės
Share
22 Shtator 2016 - 14:38
Lajme tė mira
Jo vetëm ushqimi na shëndosh,ja 8 arsyet shkencore pse shtoni peshë
Jo vetëm ushqimi na shëndosh,ja 8 arsyet shkencore pse shtoni peshë
Share
28 Maj 2016 - 13:01
Sociale
53% e nxėnėsve janė mbipeshė e obezė, mė tė prekur janė djemtė
53% e nxėnėsve janė mbipeshė e obezė, mė tė prekur janė djemtė
07 Prill 2016 - 08:57
Shendetesi
“Diabeti i fëmijëve, obeziteti armiku  nr. 1, kujdes ushqimin në shkolla”
“Diabeti i fëmijëve, obeziteti armiku  nr. 1, kujdes ushqimin në shkolla”
Share
01 Prill 2016 - 16:22
Shendetesi
Bota në rrezik nga obeziteti, 1 në 5 të rritur do të jenë obezë para 2025-ës
Bota në rrezik nga obeziteti, 1 në 5 të rritur do të jenë obezë para 2025-ës
Share
23 Shtator 2015 - 08:20
Shendetesi
Obeziteti, si duhet t’i mbroni fėmijėt, shkolla njė prej faktorėve
Obeziteti, si duhet t’i mbroni fėmijėt, shkolla njė prej faktorėve
Share
07 Shtator 2015 - 17:18
Lajme tė mira
Studimi i ri: Jo vetëm sheqeri por edhe kripa mund t’iu bëjë obezë
Studimi i ri: Jo vetëm sheqeri por edhe kripa mund t’iu bëjë obezë
Share
09 Maj 2015 - 14:01
Lajme tė mira
Mashkulli më i shëndoshë britanik 410 kg, rrezikon të ndërrojë jetë 
Mashkulli më i shëndoshë britanik 410 kg, rrezikon të ndërrojë jetë 
24 Prill 2015 - 17:26
Lajme tė mira
Gruaja që peshon 300 kg: Burri nuk donte që unë të dobësohesha
Gruaja që peshon 300 kg: Burri nuk donte që unë të dobësohesha
Share
21 Prill 2015 - 18:42
Lajme tė mira
Indi, babai shet veshkën për të shëruar fëmijët e tij nga obeziteti
Indi, babai shet veshkën për të shëruar fëmijët e tij nga obeziteti
Share
21 Shkurt 2014 - 18:25
Bota
SHBA, 'lufta' e Michelle Obama kundėr obezitetit tė fėmijėve
SHBA, 'lufta' e Michelle Obama kundėr obezitetit tė fėmijėve
Share
10 Shkurt 2014 - 17:03
Lajme tė mira
Humbja e peshës kthehet në një industri fitimprurëse
Humbja e peshës kthehet në një industri fitimprurëse
Share
24 Shtator 2013 - 16:52
Lajme tė mira
Ndonjëherë obeziteti të ndihmon të gjesh dashurinë e jetës tënde
Ndonjëherë obeziteti të ndihmon të gjesh dashurinë e jetës tënde
Share
20 Shtator 2013 - 14:32
Shendetesi
Intervista/Rrisqet e obezitetit dhe këshillat si të dobësohesh
Intervista/Rrisqet e obezitetit dhe këshillat si të dobësohesh
19 Shtator 2013 - 04:24
REDAKSIA GAZETA
Obeziteti, pesha, përcaktohet që në fëmijëri  
Obeziteti, pesha, përcaktohet që në fëmijëri  
Share

Rezultate të tjera


Intervista
Albano nė Repolitix: Presioni i  Sigurimit nė koncertin e 1989-ės
Shqiptarja nė Fast&Furious: Me pagėn e 1 muaji jetova pėr 1 vit
Lufta ndaj korrupsionit, Cantone: Ndėrhyni nė administratė/ VD
Këndi i Njoftimeve
Oferte Punesimi
Shtypi i ditës
Datë 20/01/2018, VITI VIII- NR.14