Shqiptarja.com
Përditësimi i fundit në 21:37 Regjistrohu | Identifikohu 
Home Aktualitet Politikë Ekonomi Sociale Kosova Bota Sport Intervista Kulturë Shëndeti VIP & Spektakel Horoskopi
Tag: "odihr"
16 Qershor 2017 - 18:15
Zgjedhjet-2017
Zgjedhjet, shefi i ODIHR: Pakti PS-PD futi nė vėshtirėsi KQZ
Zgjedhjet, shefi i ODIHR: Pakti PS-PD futi nė vėshtirėsi KQZ
Share
09 Maj 2017 - 11:25
Politike
​OSBE:PD bojkoton zgjedhjet? Vendim politik personal
​OSBE:PD bojkoton zgjedhjet? Vendim politik personal
01 Shkurt 2017 - 13:51
Politike
Ish-kreu i ODIHR:E pamundur tė zbatohet votimi elektronik
Ish-kreu i ODIHR:E pamundur tė zbatohet votimi elektronik
Share
03 Tetor 2015 - 08:15
Diplomaci
“Dekriminalizimi, Krichbaum për DW: Kushti parësor për negociatat”
“Dekriminalizimi, Krichbaum për DW: Kushti parësor për negociatat”
Share
29 Shtator 2015 - 16:57
Politike
OSBE, Wilton:Bëni reformë serioze  në sistemin zgjedhor, i'u mbështesim
OSBE, Wilton:Bëni reformë serioze  në sistemin zgjedhor, i'u mbështesim
Share
09 Shtator 2015 - 12:10
Politike
Bushati: Raporti i OSBE evidenton angazhimin e qeverisė pėr procesin
Bushati: Raporti i OSBE evidenton angazhimin e qeverisė pėr procesin
Share
26 Gusht 2015 - 01:57
Politike
Zgjedhjet e 21 qershorit, politika nė pritje tė raportit tė ODIHR
Zgjedhjet e 21 qershorit, politika nė pritje tė raportit tė ODIHR
Share
12 Maj 2015 - 17:27
Politike
Zgjedhjet vendore, Glover sërish në krye të vëzhguesve të OHRID
Zgjedhjet vendore, Glover sërish në krye të vëzhguesve të OHRID
Share
16 Prill 2015 - 09:31
Politike
Basha ODIHR-it:Sillni nė 21 qershor misionin mė tė madh tė mundshėm
Basha ODIHR-it:Sillni nė 21 qershor misionin mė tė madh tė mundshėm
19 Nentor 2013 - 16:05
Politike
Nishani-Mc Cormack, diskutohen   rekomandimet e OSBE/ODIHR
Nishani-Mc Cormack, diskutohen   rekomandimet e OSBE/ODIHR
Share
19 Nentor 2013 - 09:41
Politike
ODIHR rivjen nė Tiranė:Zgjedhjet e ardhshme tė jenė mė tė mira
ODIHR rivjen nė Tiranė:Zgjedhjet e ardhshme tė jenė mė tė mira
Share
07 Korrik 2013 - 08:51
SKEDAT
MCcormack: Të rishikohet Kodi Zgjedhor
MCcormack: Të rishikohet Kodi Zgjedhor
Share
02 Korrik 2013 - 14:56
Politike
McCormack-Berishės: Zgjedhjet treguan pjekurinė e demokracisė
McCormack-Berishės: Zgjedhjet treguan pjekurinė e demokracisė
Share
01 Korrik 2013 - 19:09
Politike
Meta falenderon McCormack: Garantuat zgjedhjet mė tė mira
Meta falenderon McCormack: Garantuat zgjedhjet mė tė mira
Share
27 Qershor 2013 - 20:34
Politike
SHBA përgëzojnë Shqipërinë për Zgjedhjet: Të vijohet me reformat
SHBA përgëzojnë Shqipërinë për Zgjedhjet: Të vijohet me reformat
Share
22 Qershor 2013 - 14:35
Zgjedhje-2013
Nishani dhe Grossruck:Fushata mbi programet, nga më të mirat
Nishani dhe Grossruck:Fushata mbi programet, nga më të mirat
Share
18 Qershor 2013 - 13:15
Zgjedhje-2013
Shefja e ODIHR McCormack takon ambasadorėt e BE-sė
Shefja e ODIHR McCormack takon ambasadorėt e BE-sė
Share
09 Qershor 2013 - 17:45
Zgjedhje-2013
PS: ODIHR konfirmon, KQZ nė shkelje flagrante tė ligjit
PS: ODIHR konfirmon, KQZ nė shkelje flagrante tė ligjit
Share
09 Qershor 2013 - 09:36
Zgjedhje-2013
Zgjedhjet, ODIHR: KQZ me katėr anėtarė nuk bėn dot certifikimin
Zgjedhjet, ODIHR: KQZ me katėr anėtarė nuk bėn dot certifikimin
Share
09 Qershor 2013 - 08:35
Zgjedhje-2013
Anėtarėt e KQZ: S'kemi lexuar raportin Gjiknuri: Nuk ka garė tė ndershme
Anėtarėt e KQZ: S'kemi lexuar raportin Gjiknuri: Nuk ka garė tė ndershme
Share

Rezultate të tjera


Intervista
Shqipėria si Finlanda, modeli i ri i arsimit nga zv.ministrja Shahini
Tre oficerėt, Vasili: Operacioni pėr arrestimin u dekonspirua nga policia
Bashkėshorti i Esmeralda Uruēit: Ja si fitova ndaj shpifjes sė RD-sė
Këndi i Njoftimeve
Oferte Punesimi
Shtypi i ditës
Datë 24/11/2017, VITI VII- NR.278