Shqiptarja.com
Përditësimi i fundit në 23:09 Regjistrohu | Identifikohu 
Home Aktualitet Politikë Ekonomi Sociale Kosova Bota Sport MetroNews Intervista Kulturë Shëndeti Blog Horoskopi
Tag: "oshee"
17 Tetor 2017 - 14:11
Aktualitet
‘Furtuna’ në OSHEE, Çela zbulon qëllimin e këtyre ndryshimeve
‘Furtuna’ në OSHEE, Çela zbulon qëllimin e këtyre ndryshimeve
17 Tetor 2017 - 12:40
Aktualitet
OSHEE konkurs pėr postin e 11 drejtorėve rajonal nė vend 
OSHEE konkurs pėr postin e 11 drejtorėve rajonal nė vend 
27 Shtator 2017 - 21:36
Aktualitet
Juristi i OSHEE, Kara: Tė burgosurit dalin natėn, bėjnė vrasje me pagesė
Juristi i OSHEE, Kara: Tė burgosurit dalin natėn, bėjnė vrasje me pagesė
26 Shtator 2017 - 13:55
Aktualitet
Reforma në Energji, OSHEE: 390 mijë abonentë përfituan, rritëm arkëtimet
Reforma në Energji, OSHEE: 390 mijë abonentë përfituan, rritëm arkëtimet
Share
25 Shtator 2017 - 22:24
Aktualitet
​Me shirat e para tė vjeshtės OSHEE ndėrpret energjinė
​Me shirat e para tė vjeshtės OSHEE ndėrpret energjinė
22 Shtator 2017 - 18:51
Aktualitet
Tiranė, fshiu kilovatėt nė matės, arrestohet elektricisti e abonentja
Tiranė, fshiu kilovatėt nė matės, arrestohet elektricisti e abonentja
Share
18 Shtator 2017 - 09:55
Aktualitet
Vjedhje energjie nė Librazhd dhe Fier, OSHEE kallėzon 7 abonentė 
Vjedhje energjie nė Librazhd dhe Fier, OSHEE kallėzon 7 abonentė 
Share
15 Shtator 2017 - 09:37
Aktualitet
OSHEE, shoqėrohet pronari i njė kompleksi e babai i njė elektricisti
OSHEE, shoqėrohet pronari i njė kompleksi e babai i njė elektricisti
Share
03 Shtator 2017 - 11:50
Aktualitet
Moti i keq, OSHEE: Probleme nė zonat rurale, defekte nė disa zona
Moti i keq, OSHEE: Probleme nė zonat rurale, defekte nė disa zona
30 Gusht 2017 - 18:01
Aktualitet
OSHEE blen 20 milion euro energji për shtatorin nga importi
OSHEE blen 20 milion euro energji për shtatorin nga importi
Share
25 Gusht 2017 - 17:12
Aktualitet
Borxhet, OSHEE shtyn afatet tjetër shans për familjarët 
Borxhet, OSHEE shtyn afatet tjetër shans për familjarët 
Share
22 Gusht 2017 - 19:26
Aktualitet
Sherr me kaēavida nė Vlorė mes 2 punonjėsve tė OSHEE, 1 i lėnduar
Sherr me kaēavida nė Vlorė mes 2 punonjėsve tė OSHEE, 1 i lėnduar
Share
21 Gusht 2017 - 16:40
Aktualitet
Raporti i 7-mujorit, OSHEE: Rrrjeti humbje kur e drejtonte tekniku i PD
Raporti i 7-mujorit, OSHEE: Rrrjeti humbje kur e drejtonte tekniku i PD
20 Gusht 2017 - 12:07
Ekonomi
Bie efektiviteti i OSHEE, rriten humbjet për janar-prill 2017
Bie efektiviteti i OSHEE, rriten humbjet për janar-prill 2017
17 Gusht 2017 - 09:21
Aktualitet
ERE i vė afat OSHEE-se: Pas 30 shtatorit energjia tė blihet online
ERE i vė afat OSHEE-se: Pas 30 shtatorit energjia tė blihet online
Share
16 Gusht 2017 - 17:34
Aktualitet
Fier, vidhte korrent për të vaditur me pompë tokën, OSHEE e kallëzon
Fier, vidhte korrent për të vaditur me pompë tokën, OSHEE e kallëzon
13 Gusht 2017 - 14:28
Aktualitet
Reshjet e shiut,OSHEE:Numėr i madh problemesh nė zonat rurale
Reshjet e shiut,OSHEE:Numėr i madh problemesh nė zonat rurale
Share
13 Gusht 2017 - 09:14
Aktualitet
Furtuna e shiut, dėme nė rrjetin elektrik, Divjaka pa energji/FOTO
Furtuna e shiut, dėme nė rrjetin elektrik, Divjaka pa energji/FOTO
Share
10 Gusht 2017 - 22:58
Ekonomi
Thahet kaskada e Drinit, OSHEE  1.6 mln € për importin e energjisë
Thahet kaskada e Drinit, OSHEE  1.6 mln € për importin e energjisë
08 Gusht 2017 - 12:51
Aktualitet
Firma private dëmton fidrin, pa energji Plepat e Shkëmbi i Kavajës
Firma private dëmton fidrin, pa energji Plepat e Shkëmbi i Kavajës

Rezultate të tjera


Intervista
Gjinushi: I zhgėnjyer me Ramėn do mė ftojė kur t’i prishet makina
Deputetja 23 vjeēare Floida Kėrpaēi:S'​pres asgjė nga kjo qeveri
/UNESCO:Ndėrtimi nė Butrint u bė pa na konsultuar
Këndi i Njoftimeve
Oferte Punesimi
Shtypi i ditës
Datë 16/10/2017, Viti VII - NR.244