Shqiptarja.com
Përditësimi i fundit në 19:02 Regjistrohu | Identifikohu 
Home Aktualitet Politikë Ekonomi Sociale Kosova Bota Sport Intervista Kulturë Shëndeti VIP & Spektakel Horoskopi
Tag: "pakistan"
25 Nentor 2017 - 21:02
Bota
Sulm terrorist në Pakistan, 4 të vdekur dhe 19 të plagosur
Sulm terrorist në Pakistan, 4 të vdekur dhe 19 të plagosur
Share
31 Tetor 2017 - 15:20
Bota
Pakistan, nusja vret burrin e 12 familjarët e tij me qumësht të helmuar
Pakistan, nusja vret burrin e 12 familjarët e tij me qumësht të helmuar
Share
12 Tetor 2017 - 23:55
Bota
Ushtria pakistaneze liron 5 pengje  amerikane, Trump: Diçka pozitive
Ushtria pakistaneze liron 5 pengje  amerikane, Trump: Diçka pozitive
06 Tetor 2017 - 02:04
Bota
Pakistan, sulm kamikaz nė faltore 18 viktima, ISIS merr autorėsinė
Pakistan, sulm kamikaz nė faltore 18 viktima, ISIS merr autorėsinė
Share
01 Shtator 2017 - 18:51
Lajme tė mira
Kujdes rripin! Momenti kur ministrit pakistanez i bien pantallonat
Kujdes rripin! Momenti kur ministrit pakistanez i bien pantallonat
Share
28 Korrik 2017 - 12:20
Bota
Pakistan, akuza pėr korrupsion gjykata shkarkon kryeministrin
Pakistan, akuza pėr korrupsion gjykata shkarkon kryeministrin
Share
28 Korrik 2017 - 00:46
Bota
Pakistan, arrestohet këshilli i fshatit urdhëroi përdhunimin e 16-vjeçares
Pakistan, arrestohet këshilli i fshatit urdhëroi përdhunimin e 16-vjeçares
Share
25 Korrik 2017 - 02:24
Bota
Pakistan, 26 persona kanë humbur  jetën pas një sulmi vetëvrasës
Pakistan, 26 persona kanë humbur  jetën pas një sulmi vetëvrasës
Share
25 Qershor 2017 - 15:39
Bota
Pakistan,shpërthen kamioni me naftë të paktën 148 viktima
Pakistan,shpërthen kamioni me naftë të paktën 148 viktima
Share
24 Qershor 2017 - 19:56
Bota
Pakistan, 4 sulme në 24 orë, më shumë se 100 të vrarë
Pakistan, 4 sulme në 24 orë, më shumë se 100 të vrarë
Share
06 Maj 2017 - 00:52
Bota
​13 persona tė vrarė nga pėrleshjet mes forcave pakistaneze dhe afgane  
​13 persona tė vrarė nga pėrleshjet mes forcave pakistaneze dhe afgane  
Share
03 Prill 2017 - 05:02
Bota
​Pakistan, masakėr nė faltore  mbi 20 presona humbasin jetėn
​Pakistan, masakėr nė faltore  mbi 20 presona humbasin jetėn
Share
01 Prill 2017 - 02:55
Bota
Pakistan, makinë bombë, 22 të vdekur dhe dhjetëra të plagosur
Pakistan, makinë bombë, 22 të vdekur dhe dhjetëra të plagosur
Share
17 Shkurt 2017 - 01:37
Bota
Pakistan, sulm terrorist, 72  të vrarë dhe 250 të tjerë të plagosur
Pakistan, sulm terrorist, 72  të vrarë dhe 250 të tjerë të plagosur
Share
05 Shkurt 2017 - 15:01
Bota
Ortekėt godasin Afganistanin dhe Pakistanin, dhjetėra tė vdekur
Ortekėt godasin Afganistanin dhe Pakistanin, dhjetėra tė vdekur
Share
08 Dhjetor 2016 - 02:25
Bota
Pakistan, 48 persona humbasin jetėn nga rrėzimi i avionit
Pakistan, 48 persona humbasin jetėn nga rrėzimi i avionit
Share
07 Dhjetor 2016 - 13:49
Bota
Pakistan, mediat: Rrëzohet një avion me 40 persona në bord
Pakistan, mediat: Rrëzohet një avion me 40 persona në bord
Share
25 Tetor 2016 - 08:07
Bota
Pakistan, sulm kamikaz nė njė shkollė policie, 59 viktima, 120 tė plagosur
Pakistan, sulm kamikaz nė njė shkollė policie, 59 viktima, 120 tė plagosur
Share
02 Shtator 2016 - 14:02
Bota
Pakistan, sulm kamikaz nė gjykatė 12 viktima, vriten 4 terroristėt
Pakistan, sulm kamikaz nė gjykatė 12 viktima, vriten 4 terroristėt
Share
08 Gusht 2016 - 12:55
Bota
Pakistan,sulm nė spital, tė paktėn 90 tė vdekur, mes tyre dhe gazetarė
Pakistan,sulm nė spital, tė paktėn 90 tė vdekur, mes tyre dhe gazetarė
Share

Rezultate të tjera


Intervista
Albano nė Repolitix: Presioni i  Sigurimit nė koncertin e 1989-ės
Shqiptarja nė Fast&Furious: Me pagėn e 1 muaji jetova pėr 1 vit
Lufta ndaj korrupsionit, Cantone: Ndėrhyni nė administratė/ VD
Këndi i Njoftimeve
Oferte Punesimi
Shtypi i ditës
Datë 20/01/2018, VITI VIII- NR.14