Shqiptarja.com
Përditësimi i fundit në 20:19 Regjistrohu | Identifikohu 
Home Aktualitet Politikë Ekonomi Sociale Kosova Bota Sport Intervista Kulturë Shëndeti VIP & Spektakel Horoskopi
Tag: "pallati i bashes"
15 Janar 2018 - 10:50
Analiza
Analiza/Eduard Zaloshnja: Protesta dhe pallati!
Analiza/Eduard Zaloshnja: Protesta dhe pallati!
14 Shtator 2017 - 18:55
Aktualitet
​Debati pėr pallatin e vjehrrit tė Bashės dhe kompensimi 11,6 mln €
​Debati pėr pallatin e vjehrrit tė Bashės dhe kompensimi 11,6 mln €
22 Janar 2014 - 06:40
Politike
Opozitari i PD, që denoncoi “pallatin e Bashës” në Vlorë
Opozitari i PD, që denoncoi “pallatin e Bashës” në Vlorë
Share
17 Dhjetor 2013 - 12:36
Aktualitet
Vlorė, shkatėrrohet kompleksi 'Jon' 15 ditė pėr heqjen e inerteve
Vlorė, shkatėrrohet kompleksi 'Jon' 15 ditė pėr heqjen e inerteve
17 Dhjetor 2013 - 07:37
Aktualitet
INUK pret kollonat e pallatit me gėrshėrė, rrėzohet kulla 2
INUK pret kollonat e pallatit me gėrshėrė, rrėzohet kulla 2
Share
16 Dhjetor 2013 - 14:32
Aktualitet
Vlorė, INUK nė ditėn e tretė tė prishjes sė Kompleksit "Jon"
Vlorė, INUK nė ditėn e tretė tė prishjes sė Kompleksit "Jon"
15 Dhjetor 2013 - 05:22
Aktualitet
Shemben dy kullat e pallatit INUK pėrdori 400 kg tritol
Shemben dy kullat e pallatit INUK pėrdori 400 kg tritol
Share
14 Dhjetor 2013 - 16:38
Aktualitet
Vlorė "gjunjėzohet" kompleksi "Jon", u pėrdorėn 400 kg tritol
Vlorė "gjunjėzohet" kompleksi "Jon", u pėrdorėn 400 kg tritol
13 Dhjetor 2013 - 14:59
Aktualitet
Vlorė, nesėr kufizohet lėvizja do shembet kompleksi "Jon"
Vlorė, nesėr kufizohet lėvizja do shembet kompleksi "Jon"
12 Dhjetor 2013 - 07:42
Aktualitet
Kompleksi Jon, vendoset tritoli nė katin e parė, tė dielėn shpėrthimi
Kompleksi Jon, vendoset tritoli nė katin e parė, tė dielėn shpėrthimi
09 Dhjetor 2013 - 10:10
Aktualitet
Kompleksi Jon, dyert e dritaret dėrgohen nė shkollat e Vlorės
Kompleksi Jon, dyert e dritaret dėrgohen nė shkollat e Vlorės
08 Dhjetor 2013 - 07:27
Aktualitet
INUK dhe xhenjot, 5 ditė afat pėr tė minuar 3 katet e para tė pallatit
INUK dhe xhenjot, 5 ditė afat pėr tė minuar 3 katet e para tė pallatit
Share
07 Dhjetor 2013 - 12:38
Aktualitet
INUK merr nė dorėzim Pallatin e Bashės, 1500 vrima pėr tritol
INUK merr nė dorėzim Pallatin e Bashės, 1500 vrima pėr tritol
06 Dhjetor 2013 - 12:11
Aktualitet
Pallati i 'Bashės', xheniot nisin matjet, nesėr vendoset tritoli
Pallati i 'Bashės', xheniot nisin matjet, nesėr vendoset tritoli
05 Dhjetor 2013 - 13:50
Aktualitet
Pallati i “Bashės”, largohen tė 13 familjet, gati shembja e tij
Pallati i “Bashės”, largohen tė 13 familjet, gati shembja e tij
04 Dhjetor 2013 - 15:01
Aktualitet
Vlorė, Gjika: Tė prishet, INUK dhe policia te pallati i "Bashės"
Vlorė, Gjika: Tė prishet, INUK dhe policia te pallati i "Bashės"
04 Dhjetor 2013 - 11:05
Aktualitet
Basha flet për kompleksin “Jon”: Pronarët kanë ndihmë juridike
Basha flet për kompleksin “Jon”: Pronarët kanë ndihmë juridike
04 Dhjetor 2013 - 04:26
Aktualitet
Shpronėsohet pallati i Bashės qeveria jep fondin 3.3 mln euro
Shpronėsohet pallati i Bashės qeveria jep fondin 3.3 mln euro
04 Dhjetor 2013 - 04:24
Aktualitet
Prokororia: Kompleksi “Jon’ lidhet me dy vepra penale
Prokororia: Kompleksi “Jon’ lidhet me dy vepra penale
Share
04 Dhjetor 2013 - 04:17
Aktualitet
Kompleksi “Jon”, Tahiri padi për pronarë, gjyqtarë, e zyrtarë të bashkisë
Kompleksi “Jon”, Tahiri padi për pronarë, gjyqtarë, e zyrtarë të bashkisë
Share

Rezultate të tjera


Intervista
Albano nė Repolitix: Presioni i  Sigurimit nė koncertin e 1989-ės
Shqiptarja nė Fast&Furious: Me pagėn e 1 muaji jetova pėr 1 vit
Lufta ndaj korrupsionit, Cantone: Ndėrhyni nė administratė/ VD
Këndi i Njoftimeve
Oferte Punesimi
Shtypi i ditës
Datë 21/01/2018, VITI VIII- NR.15