Shqiptarja.com
Përditësimi i fundit në 09:51 Regjistrohu | Identifikohu 
Home Aktualitet Politikë Ekonomi Sociale Kosova Bota Sport MetroNews Intervista Kulturë Shëndeti Blog Horoskopi
Tag: "pazari i ri"
26 Qershor 2017 - 14:10
Politike
Për herë të parë pas 27 vjetësh “Pazari i Ri” voton për PS
Për herë të parë pas 27 vjetësh “Pazari i Ri” voton për PS
24 Qershor 2017 - 11:50
Speciale
Tirana, rilindja kalon nga Pazari i Ri/Nga Luca Morino, La Stampa
Tirana, rilindja kalon nga Pazari i Ri/Nga Luca Morino, La Stampa
Share
01 Qershor 2017 - 18:41
Sociale
1 Qershori, fėmijėt kėrcime e performanca tek Pazarin e Ri
1 Qershori, fėmijėt kėrcime e performanca tek Pazarin e Ri
Share
12 Maj 2017 - 21:11
Sociale
Produktet nė Pazarin e Ri,tregtarėt: Mė shumė kushte,mė shumė klientė
Produktet nė Pazarin e Ri,tregtarėt: Mė shumė kushte,mė shumė klientė
09 Maj 2017 - 22:01
Politike
Ftesë me DJ të tillë nuk keni  parë, ndodh tek Pazari i Ri
Ftesë me DJ të tillë nuk keni  parë, ndodh tek Pazari i Ri
08 Prill 2017 - 13:07
Kulture
Mbi 50 artistë ndezin sot Pazarin e Ri, muzikë live, teatër dhe cirk
Mbi 50 artistë ndezin sot Pazarin e Ri, muzikë live, teatër dhe cirk
14 Mars 2017 - 21:12
Aktualitet
Pazari i Ri i Tiranės, si ishte si u bė, ja ndryshimi rrėnjėsor
Pazari i Ri i Tiranės, si ishte si u bė, ja ndryshimi rrėnjėsor
Share
14 Mars 2017 - 20:05
Aktualitet
Pazari i Ri, vizitorė vendas e tė huaj, tregtaret tė kėnaqur
Pazari i Ri, vizitorė vendas e tė huaj, tregtaret tė kėnaqur
Share
14 Mars 2017 - 11:56
Sociale
'The Economist' pėr hapjen e Pazarit tė Ri:Tirana po fluturon!
'The Economist' pėr hapjen e Pazarit tė Ri:Tirana po fluturon!
Share
12 Mars 2017 - 15:10
Aktualitet
Veliaj: Pazari i Ri ėshtė xhevahiri i Tiranės, histori qė duhet ndjekur
Veliaj: Pazari i Ri ėshtė xhevahiri i Tiranės, histori qė duhet ndjekur
05 Mars 2017 - 18:52
Aktualitet
Pazari i Ri, Veliaj: U transformua nga njė zgėqe,nė mrekulli urbane
Pazari i Ri, Veliaj: U transformua nga njė zgėqe,nė mrekulli urbane
25 Janar 2017 - 19:41
Aktualitet
Punimet te Pazari i Ri, tregtarėt  pėrplasen me policinė bashkiake
Punimet te Pazari i Ri, tregtarėt  pėrplasen me policinė bashkiake
25 Janar 2017 - 19:23
Aktualitet
Tiranė, flakėt shkrumbojnė njė banesė private te "Pazari i Ri"
Tiranė, flakėt shkrumbojnė njė banesė private te "Pazari i Ri"
Share
26 Nentor 2016 - 14:35
Sociale
Veliaj: Pazari i Ri nga "zgėqe" nė pikė turistike. Ja pamjet me dron
Veliaj: Pazari i Ri nga "zgėqe" nė pikė turistike. Ja pamjet me dron
Share
29 Shtator 2016 - 17:15
Aktualitet
Veliaj: Pazari i Ri, projekt ikonė i Tiranės, pėrfundon brenda vitit
Veliaj: Pazari i Ri, projekt ikonė i Tiranės, pėrfundon brenda vitit
20 Gusht 2016 - 12:32
Aktualitet
Veliaj: Pėrfundon faza e parė e Pazarit tė Ri, hapsirė pėr tė gjithė
Veliaj: Pėrfundon faza e parė e Pazarit tė Ri, hapsirė pėr tė gjithė
Share
01 Prill 2016 - 23:22
Aktualitet
Merr formë "Pazari i Ri", Veliaj: Gati në verë, kemi zgjedhur punën
Merr formë "Pazari i Ri", Veliaj: Gati në verë, kemi zgjedhur punën
11 Janar 2016 - 12:23
Aktualitet
Veliaj: Modeli i 'Pazarit tė Ri' edhe pėr tregjet te 'Petro Nini' e Porcelani
Veliaj: Modeli i 'Pazarit tė Ri' edhe pėr tregjet te 'Petro Nini' e Porcelani
19 Dhjetor 2015 - 15:38
Aktualitet
Bashkia nis punėn nė Pazarin e Ri Veliaj:Hoqėm puērrat e 4 viteve
Bashkia nis punėn nė Pazarin e Ri Veliaj:Hoqėm puērrat e 4 viteve
Share
07 Tetor 2015 - 11:25
Sociale
Projekti i Pazarit tė Ri, Veliaj: Risi nė menaxhimin e punėve publike
Projekti i Pazarit tė Ri, Veliaj: Risi nė menaxhimin e punėve publike

Rezultate të tjera


Intervista
‘5 Pyetjet’ Paloka: SHBA-BE na kėrcėnuan qė tė hyjmė nė zgjedhje
Vetting/Min.Drejtėsisė nė Report Tv: KLD tė vepronte mė shpejt
Erion Veliaj nė Report Tv: Ja sfidat e reja pėr Tiranėn 
Këndi i Njoftimeve
Shtypi i ditës
Datë 20/09/2017, Viti VII - NR.222