Shqiptarja.com
Përditësimi i fundit në 19:02 Regjistrohu | Identifikohu 
Home Aktualitet Politikë Ekonomi Sociale Kosova Bota Sport Intervista Kulturë Shëndeti VIP & Spektakel Horoskopi
Tag: "pengje"
22 Tetor 2017 - 16:57
Bota
Angli, mori peng disa persona arrestohet 40 vjeēari
Angli, mori peng disa persona arrestohet 40 vjeēari
Share
12 Tetor 2017 - 23:55
Bota
Ushtria pakistaneze liron 5 pengje  amerikane, Trump: Diçka pozitive
Ushtria pakistaneze liron 5 pengje  amerikane, Trump: Diçka pozitive
07 Maj 2017 - 14:08
Bota
Nigeri, lirohen pas tre vitesh 82 vajzat e rrëmbyera nga Boko Haram
Nigeri, lirohen pas tre vitesh 82 vajzat e rrëmbyera nga Boko Haram
Share
22 Tetor 2016 - 14:17
Bota
ISIS ekzekuton 284 pengje, mes tyre fėmijė. I mbante si mburoja
ISIS ekzekuton 284 pengje, mes tyre fėmijė. I mbante si mburoja
Share
03 Janar 2016 - 18:35
Bota
VIDEO/ISIS ekzekuton 5 "spiunė" tė Britanisė, kėrcėnon Cameron
VIDEO/ISIS ekzekuton 5 "spiunė" tė Britanisė, kėrcėnon Cameron
05 Dhjetor 2015 - 12:20
Bota
Ekzekuton 25 pengje, ISIS publikon videon / Pamje tė rėnda!
Ekzekuton 25 pengje, ISIS publikon videon / Pamje tė rėnda!
26 Tetor 2015 - 11:30
Bota
Videolajm/ SHBA liron 69 pengje të ISIS, ja pamjet e lirimit në 2 minuta
Videolajm/ SHBA liron 69 pengje të ISIS, ja pamjet e lirimit në 2 minuta
Share
10 Shtator 2015 - 15:34
Bota
ISIS nxjerr në ankand pengjet
ISIS nxjerr në ankand pengjet
Share
03 Gusht 2015 - 10:27
Bota
Nigeria merr nga duart e Boko Haram 178 pengjet, gra dhe fëmijë
Nigeria merr nga duart e Boko Haram 178 pengjet, gra dhe fëmijë
Share
13 Qershor 2015 - 01:31
Bota
Libi, Rrëmbehen 10 anëtarë të personelit së konsullatës tuniziane
Libi, Rrëmbehen 10 anëtarë të personelit së konsullatës tuniziane
Share
08 Prill 2015 - 22:46
Bota
Irak, ISIS liron 200 pengje  mes tyre 30 fëmijë e gra
Irak, ISIS liron 200 pengje  mes tyre 30 fëmijë e gra
Share
01 Janar 2015 - 15:35
Bota
Siri, 2 italiane peng i ISIS: Qeveria pėrgjegjėse pėr ne, mund tė vritemi
Siri, 2 italiane peng i ISIS: Qeveria pėrgjegjėse pėr ne, mund tė vritemi
Share
06 Tetor 2014 - 12:32
Bota
Raportet: Turqia ka shkėmbyer pengje me ISIS nė Siri dhe Irak
Raportet: Turqia ka shkėmbyer pengje me ISIS nė Siri dhe Irak
Share
20 Shtator 2014 - 13:33
Bota
ISIS liron pengjet turke si shpėrblim pėr neutralitetin
ISIS liron pengjet turke si shpėrblim pėr neutralitetin
21 Gusht 2014 - 10:11
Bota
Vrasja e gazetarit nga ISIS, SHBA: Dėshtoi misioni pėr lirimin e tyre
Vrasja e gazetarit nga ISIS, SHBA: Dėshtoi misioni pėr lirimin e tyre
Share
07 Qershor 2014 - 14:00
Bota
Irak, militantėt e Al Kaedės vrasin rojet dhe marrin peng universitetin
Irak, militantėt e Al Kaedės vrasin rojet dhe marrin peng universitetin
Share
27 Prill 2014 - 18:53
Bota
Ukrainė, lirohet njė nga vėzhguesit e marrė peng nga aktivistėt pro-rusė
Ukrainė, lirohet njė nga vėzhguesit e marrė peng nga aktivistėt pro-rusė
24 Shtator 2013 - 10:24
Bota
Kenia, vazhdon pengmarrja nė Qendrėn Tregtare Westgate 
Kenia, vazhdon pengmarrja nė Qendrėn Tregtare Westgate 
Share
22 Shtator 2013 - 13:14
Bota
Kenia, vazhdon operacioni policor nė qendrėn tregtare, mbahen 30 pengje
Kenia, vazhdon operacioni policor nė qendrėn tregtare, mbahen 30 pengje
Share
21 Janar 2013 - 16:43
Bota
Sulmi terrorist nė Algjeri, pengjet  rrėfejnė se si shpėtuan
Sulmi terrorist nė Algjeri, pengjet rrėfejnė se si shpėtuan
Share

Rezultate të tjera


Intervista
Albano nė Repolitix: Presioni i  Sigurimit nė koncertin e 1989-ės
Shqiptarja nė Fast&Furious: Me pagėn e 1 muaji jetova pėr 1 vit
Lufta ndaj korrupsionit, Cantone: Ndėrhyni nė administratė/ VD
Këndi i Njoftimeve
Oferte Punesimi
Shtypi i ditës
Datë 20/01/2018, VITI VIII- NR.14