Shqiptarja.com
Përditësimi i fundit në 11:55 Regjistrohu | Identifikohu 
Home Aktualitet Politikë Ekonomi Sociale Kosova Bota Sport MetroNews Intervista Kulturë Shëndeti Blog Horoskopi
Tag: "pisa"
30 Shtator 2017 - 21:34
Aktualitet
Itali, atentat ndaj dy shqiptarėve nė Pisa, plagoset 34-vjeēari
Itali, atentat ndaj dy shqiptarėve nė Pisa, plagoset 34-vjeēari
Share
13 Shtator 2017 - 14:37
Metronews
Pisa, Andrea Bocelli në skenë dirigjon...një robot/VD
Pisa, Andrea Bocelli në skenë dirigjon...një robot/VD
Share
18 Janar 2017 - 16:44
Sport
​Reay Manaj shkon te Pisa huazohet deri në qershor
​Reay Manaj shkon te Pisa huazohet deri në qershor
Share
14 Janar 2017 - 05:30
Sport
Rey Manaj drejt Pisa-s, i bashkohet Edgar Çanit dhe Samir Ujkanit
Rey Manaj drejt Pisa-s, i bashkohet Edgar Çanit dhe Samir Ujkanit
Share
13 Janar 2017 - 12:33
Sociale
Rama:Diplomat para Reformės nė Arsim,tradhėti ndaj gjeneratės sė re
Rama:Diplomat para Reformės nė Arsim,tradhėti ndaj gjeneratės sė re
Share
08 Dhjetor 2016 - 12:01
Politike
PISA pėr Arsimin, Rama:Sipas Lulit edhe ky pėrkthim ishte gabim
PISA pėr Arsimin, Rama:Sipas Lulit edhe ky pėrkthim ishte gabim
07 Dhjetor 2016 - 22:54
Aktualitet
PISA vlerėson qeverinė Rama pėr reformėn nė arsim: Mos hiqni dorė!
PISA vlerėson qeverinė Rama pėr reformėn nė arsim: Mos hiqni dorė!
06 Dhjetor 2016 - 13:56
Kosova
PISA: Kosova në nivelin më të ultë në arsim
PISA: Kosova në nivelin më të ultë në arsim
14 Nentor 2016 - 22:38
Aktualitet
Pisa, 91-vjeēari italian pėrplas pėr vdekje me makinė shqiptaren
Pisa, 91-vjeēari italian pėrplas pėr vdekje me makinė shqiptaren
26 Korrik 2016 - 21:46
Aktualitet
Itali, arrestohet 32-vjeēari shqiptar, i arratisur prej 2 vitesh
Itali, arrestohet 32-vjeēari shqiptar, i arratisur prej 2 vitesh
Share
07 Dhjetor 2013 - 17:42
Aktualitet
Raporti i Pisa-s pėr arsimin, shqiptarėt nė fund tė listės
Raporti i Pisa-s pėr arsimin, shqiptarėt nė fund tė listės

Rezultate të tjera


Intervista
Ish ushtarakët, çfarë do ndodhë me llogaritjen e pensioneve
Mirgeni, rockeri që beson tek  ​shijet muzikore të shqiptarëve
Gjinushi: I zhgėnjyer me Ramėn do mė ftojė kur t’i prishet makina
Këndi i Njoftimeve
Oferte Punesimi
Shtypi i ditës
Datë 19/10/2017, Viti VII - NR.246