Shqiptarja.com
Përditësimi i fundit në 23:44 Regjistrohu | Identifikohu 
Home Aktualitet Politikë Ekonomi Sociale Kosova Bota Sport Intervista Kulturë Shëndeti VIP & Spektakel Horoskopi
Tag: "plagosje"
19 Nentor 2017 - 21:29
Aktualitet
Tiranė,aksident me 2 tė plagosur, ja ē'kanė pėsuar dy mjetet/FOTO
Tiranė,aksident me 2 tė plagosur, ja ē'kanė pėsuar dy mjetet/FOTO
Share
17 Nentor 2017 - 10:29
Aktualitet
FOTO/ Mat, masivi shkėmbor bie mbi banesė, njė i plagosur rėndė
FOTO/ Mat, masivi shkėmbor bie mbi banesė, njė i plagosur rėndė
Share
12 Nentor 2017 - 16:41
Aktualitet
Makina del nga rruga nė Kalimash, plagosen 2 persona
Makina del nga rruga nė Kalimash, plagosen 2 persona
07 Nentor 2017 - 15:54
Aktualitet
Sarandë, ishte shpallur në kërkim për plagosje, arrestohet 45 vjeçari
Sarandë, ishte shpallur në kërkim për plagosje, arrestohet 45 vjeçari
Share
06 Nentor 2017 - 23:53
Bota
Siri, terroristėt plagosin me bombė 4 gazetarė dhe 5 ushtarakė rus  
Siri, terroristėt plagosin me bombė 4 gazetarė dhe 5 ushtarakė rus  
Share
04 Nentor 2017 - 20:12
Aktualitet
Tė shtėna me armė nė Shkodėr  plagoset rėndė 20-vjeēari
Tė shtėna me armė nė Shkodėr  plagoset rėndė 20-vjeēari
Share
02 Nentor 2017 - 14:00
Aktualitet
Himarė, pėrplasen me thikė adoleshentėt, 1 i plagosur
Himarė, pėrplasen me thikė adoleshentėt, 1 i plagosur
Share
01 Nentor 2017 - 10:14
Aktualitet
Fushė-Krujė, i ngul thikėn tė riut pas sherrit,kapet 26-vjeēari
Fushė-Krujė, i ngul thikėn tė riut pas sherrit,kapet 26-vjeēari
Share
31 Tetor 2017 - 00:16
Aktualitet
Vlorė, plagoset me armė zjarri njė 39-vjeēar, banues nė Trevllazėr
Vlorė, plagoset me armė zjarri njė 39-vjeēar, banues nė Trevllazėr
Share
29 Tetor 2017 - 16:46
Aktualitet
Fier, ngacmoi punonjėsen pronari plagos 27-vjeēarin
Fier, ngacmoi punonjėsen pronari plagos 27-vjeēarin
Share
23 Tetor 2017 - 21:51
Aktualitet
Plagosja nė Shėngjin, policia  zbulon shėnjestrėn e atentatit
Plagosja nė Shėngjin, policia  zbulon shėnjestrėn e atentatit
21 Tetor 2017 - 20:29
Aktualitet
Kamėz, pėrplasen makinat dy persona plagosen rėndė
Kamėz, pėrplasen makinat dy persona plagosen rėndė
Share
16 Tetor 2017 - 09:22
Aktualitet
Fier, plagos me thikė nė sup nipin 14 vjeēar, arrestohet xhaxhai
Fier, plagos me thikė nė sup nipin 14 vjeēar, arrestohet xhaxhai
Share
13 Tetor 2017 - 19:35
Aktualitet
Cėrrik, plagos me armė gjahu fqinjen, procedohet i lirė 74-vjeēari
Cėrrik, plagos me armė gjahu fqinjen, procedohet i lirė 74-vjeēari
Share
04 Tetor 2017 - 15:30
Aktualitet
Pėrplasje bandash nė Frankfurt, shqiptari plagos marokienin
Pėrplasje bandash nė Frankfurt, shqiptari plagos marokienin
Share
04 Tetor 2017 - 09:16
Aktualitet
Fier, tenton tė vrasė me armė 45-vjeēarin, arrestohet autori
Fier, tenton tė vrasė me armė 45-vjeēarin, arrestohet autori
Share
03 Tetor 2017 - 09:22
Aktualitet
Lushnje, tenton tė vrasė me armė njė person, arrestohet autori
Lushnje, tenton tė vrasė me armė njė person, arrestohet autori
Share
02 Tetor 2017 - 10:32
Aktualitet
Vlorė, kthesė nė hetimet pėr plagosjen e djeshme nė Vranisht
Vlorė, kthesė nė hetimet pėr plagosjen e djeshme nė Vranisht
Share
01 Tetor 2017 - 19:32
Aktualitet
Vlora nuk ka qetėsi,atentat pranė banesės, plagoset 40-vjeēari
Vlora nuk ka qetėsi,atentat pranė banesės, plagoset 40-vjeēari
01 Tetor 2017 - 09:37
Aktualitet
Atentati nė Vlorė, i plagosur dhe  njė 8-vjeēar,ndodhej nė makinė 
Atentati nė Vlorė, i plagosur dhe  njė 8-vjeēar,ndodhej nė makinė 
 ​20 plumba automatiku janė lėshuar mbi tre persona, mes tyre dhe njė fėmijė 8-vjeēar, nė Vlorė nė aksin e njohur si “Transballkanikja”. Nė automjetin e qėlluar me plumba ka qenė edhe njė fėmijė 8-vjeē, i cili ka mbetur i plagosur. Report Tv ka mundur tė sigurojė pamjet ekskluzive tė momenteve kur dy personat e plagosur Dritan Bega 50 vjeē dhe Ferdinand LLanaj,  39 vjeē, nxirren nga automjeti. Ata janė nė gjendje kritike.   

Rezultate të tjera


Intervista
Intervista/ Panairi i librave të heshtur të xha Llambit 
'Taso' i Gazmend Lekës në një ekspozitë/ Intervista në 'Rreze Dielli'
Nga sundimi komunist,nė njė qytet pėr fėmijėt: Transformimi i Tiranės
Këndi i Njoftimeve
Oferte Punesimi
Shtypi i ditës
Datë 19/11/2017, Viti VII - NR.274