Shqiptarja.com
Përditësimi i fundit në 16:41 Regjistrohu | Identifikohu 
Home Aktualitet Politikë Ekonomi Sociale Kosova Bota Sport Intervista Kulturë Shëndeti VIP & Spektakel Horoskopi
Tag: "policia e durresit"
13 Shkurt 2018 - 20:52
Aktualitet
Durrės, Xhafaj vlerėsime policisė: Goditi grupet kriminale gjatė 2017
Durrės, Xhafaj vlerėsime policisė: Goditi grupet kriminale gjatė 2017
14 Nentor 2017 - 14:05
Aktualitet
I zhdukur prej 12 ditėsh,gjenden sendet personale tė avokatit Muēo
I zhdukur prej 12 ditėsh,gjenden sendet personale tė avokatit Muēo
Share
07 Maj 2016 - 09:31
Aktualitet
Durrės, kėrkoheshin nga drejtėsia italiane pėr drogė, dy nė pranga
Durrės, kėrkoheshin nga drejtėsia italiane pėr drogė, dy nė pranga
Share
24 Mars 2016 - 10:37
Aktualitet
Durrės, dhunojnė me shkop ēiftin e tė moshuarve, vjedhin 1 mln lekė
Durrės, dhunojnė me shkop ēiftin e tė moshuarve, vjedhin 1 mln lekė
Share
19 Mars 2016 - 10:20
Aktualitet
Familjarėt tė dyshuarit kryesorė pėr vrasjen e ish-kryeplakut/ Foto
Familjarėt tė dyshuarit kryesorė pėr vrasjen e ish-kryeplakut/ Foto
Share
18 Mars 2016 - 09:23
Aktualitet
I pajetė nė oborr, ish-kryeplaku dyshohet se u vra nga familjarėt
I pajetė nė oborr, ish-kryeplaku dyshohet se u vra nga familjarėt
Share
24 Shkurt 2016 - 09:25
Aktualitet
Durrės, 550 mijė paketa "Merhaba" kontrabandė, nė pranga 3 persona
Durrės, 550 mijė paketa "Merhaba" kontrabandė, nė pranga 3 persona
06 Shkurt 2016 - 09:42
Aktualitet
Durrės, 27-vjeēarja e dehur sherr nė lagje, rreh policen gjatė shoqėrimit
Durrės, 27-vjeēarja e dehur sherr nė lagje, rreh policen gjatė shoqėrimit
05 Shkurt 2016 - 19:34
Aktualitet
Dy vjet punishte ilegale nė shtėpi  kapet prodhuesi i verės "Shardone"
Dy vjet punishte ilegale nė shtėpi  kapet prodhuesi i verės "Shardone"
01 Shkurt 2016 - 10:26
Aktualitet
Durrės, arrestohet hajduti i pallatit  hapte dyert me gėrshėrė e pinca
Durrės, arrestohet hajduti i pallatit  hapte dyert me gėrshėrė e pinca
20 Janar 2016 - 12:10
Aktualitet
Tre vrasėsit me pagesė, hetohen grupe nė Spanjė, Holandė dhe Itali
Tre vrasėsit me pagesė, hetohen grupe nė Spanjė, Holandė dhe Itali
Share
20 Janar 2016 - 10:41
Aktualitet
Durrės, arrestohet Kola me ēantė me  tritol, kapsolla dhe fishekė luftarakė
Durrės, arrestohet Kola me ēantė me  tritol, kapsolla dhe fishekė luftarakė
Share
20 Janar 2016 - 09:23
Aktualitet
Dy ngjarje të bujshme në pak  ​kohë në Durrës, cilat janë ato
Dy ngjarje të bujshme në pak  ​kohë në Durrës, cilat janë ato
Share
13 Janar 2016 - 11:00
Aktualitet
Vrasja e Gazmend Ēollakut, dyshohet  se autorėt janė ish-efektivė policie
Vrasja e Gazmend Ēollakut, dyshohet  se autorėt janė ish-efektivė policie
28 Dhjetor 2015 - 18:02
Aktualitet
Durrės, plagoset me thikė oficeri i Antidrogės, arrestohet autori Uku
Durrės, plagoset me thikė oficeri i Antidrogės, arrestohet autori Uku
07 Dhjetor 2015 - 13:00
Aktualitet
Flet me familjen nė telefon kapet nė pyll vrasėsi i Hasės
Flet me familjen nė telefon kapet nė pyll vrasėsi i Hasės
Share
30 Nentor 2015 - 13:05
Aktualitet
Durrës, kërkohet nëna 23-vjeçare  që braktisi foshnjen e "çlirimit"
Durrës, kërkohet nëna 23-vjeçare  që braktisi foshnjen e "çlirimit"
23 Nentor 2015 - 13:59
Aktualitet
Pranga kreut tė Policisė Pyjore Durrės, bllokonte drunjtė e i shiste
Pranga kreut tė Policisė Pyjore Durrės, bllokonte drunjtė e i shiste
21 Nentor 2015 - 10:08
Aktualitet
Durrës, dy me skafandra e pistoletë  grabisin 12 mijë lekë në karburant
Durrës, dy me skafandra e pistoletë  grabisin 12 mijë lekë në karburant
19 Nentor 2015 - 12:05
Aktualitet
Durrės, "Miksi prangos" 5 persona me drogė, mes tyre njė stuardesė
Durrės, "Miksi prangos" 5 persona me drogė, mes tyre njė stuardesė
Share

Rezultate të tjera


Intervista
Maks Velo:Ja kurthi qė mund tė mė ēonte nė pushkatim
Studenti shqiptar nė Holandė, Leka: Pėrgjigjen e pranimit e mora nė Skype
Milo: Heqja e ligjit tė luftės nga Greqia s'i kthen pronat ēamėve
Këndi i Njoftimeve
Shtypi i ditës
Datë 17/02/2018, VITI VIII- NR.38