Shqiptarja.com
Përditësimi i fundit në 22:17 Regjistrohu | Identifikohu 
Home Aktualitet Politikë Ekonomi Sociale Kosova Bota Sport Intervista Kulturë Shëndeti VIP & Spektakel Horoskopi
Tag: "prage"
20 Janar 2018 - 19:53
Bota
Pragë,zjarr në një hotel,vdesin 2 persona, 40 të plagosur/VD
Pragë,zjarr në një hotel,vdesin 2 persona, 40 të plagosur/VD
Share
12 Janar 2018 - 22:26
Bota
Tre të vdekur dhe 45 të plagosur, nga aksidenti në periferi të Pragës
Tre të vdekur dhe 45 të plagosur, nga aksidenti në periferi të Pragës
Share
16 Qershor 2017 - 07:41
Kulture
Filmi “Shqiptarët shpëtojnë  hebrejtë…” prezantohet në Pragë
Filmi “Shqiptarët shpëtojnë  hebrejtë…” prezantohet në Pragë
Share
24 Janar 2016 - 11:57
Sociale
Fillon mësimi i gjuhës shqipe për shqiptarët në Pragë
Fillon mësimi i gjuhës shqipe për shqiptarët në Pragë
17 Nentor 2015 - 09:42
Aktualitet
Vlorė, burri plagos me kaēavidė gruan, ishin nė prag divorci
Vlorė, burri plagos me kaēavidė gruan, ishin nė prag divorci
Share
07 Shtator 2014 - 02:13
Kulture
Nė varrin e Franc Kafkės
Nė varrin e Franc Kafkės
Share
14 Qershor 2014 - 13:24
VIP & SPEKTAKEL
Afërdita Dreshaj në Pragë me të dashurin çek
Afërdita Dreshaj në Pragë me të dashurin çek
Share
13 Qershor 2014 - 18:27
Lajme-THASHETHEM
Afërdita Dreshaj për pushime me të dashurin në Pragë
Afërdita Dreshaj për pushime me të dashurin në Pragë
Share
31 Maj 2014 - 12:23
VIP & SPEKTAKEL
Ku e ka Kim Kardashian unazën e martesës?
Ku e ka Kim Kardashian unazën e martesës?
Share
22 Tetor 2013 - 14:51
Aktualitet
CEZ: Tėrhiqemi nga arbitrazhi nėse bisedojmė me qeverinė
CEZ: Tėrhiqemi nga arbitrazhi nėse bisedojmė me qeverinė
17 Qershor 2013 - 09:52
Bota
Ēeki, dorėhiqet kryeministri pas arrestimeve pėr korrupsion
Ēeki, dorėhiqet kryeministri pas arrestimeve pėr korrupsion
Share
14 Qershor 2013 - 14:01
Aktualitet
Pragė, arrestohen 7 shqiptarė kapen me 6.6 kg kokainė
Pragė, arrestohen 7 shqiptarė kapen me 6.6 kg kokainė
Share
12 Qershor 2013 - 10:23
Kulture
Aleksandër Peçi: Ju rrëfej talentet shqiptare të Pragës
Aleksandër Peçi: Ju rrëfej talentet shqiptare të Pragës
Share
29 Prill 2013 - 11:17
Bota
Shpėrthim i fuqishėm nė qendėr tė Pragės, 55 persona tė plagosur
Shpėrthim i fuqishėm nė qendėr tė Pragės, 55 persona tė plagosur
Share
05 Shkurt 2013 - 17:27
Bota
Erdogan në Pragë: E pafalshme  vonesa e hyrjes së Turqisë në BE
Erdogan në Pragë: E pafalshme vonesa e hyrjes së Turqisë në BE
Share
01 Nentor 2012 - 07:35
Ekonomi
Nėse CEZ tėrhiqet, Shqipėria  rrezikon tė humbė 60 mln euro
Nėse CEZ tėrhiqet, Shqipėria rrezikon tė humbė 60 mln euro
31 Tetor 2012 - 18:13
Ekonomi
Konfliktet me qeverinė, CEZ  mund tė largohet nga Shqipėria
Konfliktet me qeverinė, CEZ mund tė largohet nga Shqipėria
21 Prill 2012 - 18:05
Bota
Çeki, protesta më e madhe që nga rënia e komunizmit
Çeki, protesta më e madhe që nga rënia e komunizmit
Share
20 Prill 2012 - 08:11
Ekonomi
CEZ mbledh sot Asamblenë e Aksionerëve në Pragë
CEZ mbledh sot Asamblenë e Aksionerëve në Pragë
Share
07 Mars 2012 - 11:02
Lajme tė mira
Magjia e Pragës,qyteti i artë  me guidën e Piro Milkanit
Magjia e Pragës,qyteti i artë me guidën e Piro Milkanit
Share

Rezultate të tjera


Intervista
Albano nė Repolitix: Presioni i  Sigurimit nė koncertin e 1989-ės
Shqiptarja nė Fast&Furious: Me pagėn e 1 muaji jetova pėr 1 vit
Lufta ndaj korrupsionit, Cantone: Ndėrhyni nė administratė/ VD
Këndi i Njoftimeve
Oferte Punesimi
Shtypi i ditës
Datë 20/01/2018, VITI VIII- NR.14