Shqiptarja.com
Përditësimi i fundit në 12:26 Regjistrohu | Identifikohu 
Home Aktualitet Politikë Ekonomi Sociale Kosova Bota Sport Intervista Kulturë Shëndeti VIP & Spektakel Horoskopi
Tag: "presidence"
01 Nentor 2017 - 12:45
Politike
Ambasadorja e BE, Vlahutin 30 minuta takim me Metėn
Ambasadorja e BE, Vlahutin 30 minuta takim me Metėn
Share
03 Tetor 2017 - 17:12
Politike
Meta pret ministrin e Jashtėm tė Luksemburgut: Vlerėsojmė ndihmėn
Meta pret ministrin e Jashtėm tė Luksemburgut: Vlerėsojmė ndihmėn
Share
13 Shtator 2017 - 17:01
Politike
Betohet Qeveria e re, Rama dhe Meta shtrėngojnė duart
Betohet Qeveria e re, Rama dhe Meta shtrėngojnė duart
21 Korrik 2017 - 14:19
Politike
Nisin pėrgatitjet nė Presidencė Meta merr detyrėn tė hėnėn
Nisin pėrgatitjet nė Presidencė Meta merr detyrėn tė hėnėn
03 Maj 2017 - 10:38
Politike
Rama e Basha "sfidojnė" edhe me parkimin e makinave nė Presidencė
Rama e Basha "sfidojnė" edhe me parkimin e makinave nė Presidencė
03 Nentor 2016 - 12:15
Aktualitet
Ambasadori amerikan Lu takim me presidentin Nishani
Ambasadori amerikan Lu takim me presidentin Nishani
02 Shtator 2016 - 21:55
Aktualitet
Zjarr nė Presidencė nga njė masė elektrike,llambadari djeg kolltukun
Zjarr nė Presidencė nga njė masė elektrike,llambadari djeg kolltukun
02 Korrik 2014 - 08:45
Politike
Berisha dhe Basha, te Nishani të vetmuar
Berisha dhe Basha, te Nishani të vetmuar
Share
03 Janar 2014 - 13:51
Analiza
Presidenca greke dhe ne
Presidenca greke dhe ne
03 Janar 2014 - 13:36
Bota
Serbi,mospajtime Presidencë-Qeveri Nikoliç do kryeministër të ri
Serbi,mospajtime Presidencë-Qeveri Nikoliç do kryeministër të ri
Share
29 Dhjetor 2013 - 19:53
Bota
Të mërkurën Greqia merr Presidencën e radhës të BE-së
Të mërkurën Greqia merr Presidencën e radhës të BE-së
25 Dhjetor 2013 - 12:39
Aktualitet
Zjarr pranë Presidencës, policia evakuon banorët e gjithë pallatit
Zjarr pranë Presidencës, policia evakuon banorët e gjithë pallatit
06 Dhjetor 2013 - 13:46
Politike
Jonathan Moore nis vizitėn nė Tiranė, takimi i parė me Bushatin
Jonathan Moore nis vizitėn nė Tiranė, takimi i parė me Bushatin
15 Shtator 2013 - 18:02
Politike
Betohen 21 anëtarët e kabinetit të ri të qeverisë së Shqipërisë
Betohen 21 anëtarët e kabinetit të ri të qeverisë së Shqipërisë
04 Korrik 2013 - 18:17
Politike
Rama te Nishani pėr rotacionin e pushtetit pa probleme tė reja
Rama te Nishani pėr rotacionin e pushtetit pa probleme tė reja
04 Prill 2013 - 16:22
Politike
Kalojnė ministrat, Berisha PS-sė  "Minorancė e nisėt, ashtu e sosėt"
Kalojnė ministrat, Berisha PS-sė "Minorancė e nisėt, ashtu e sosėt"
28 Janar 2013 - 10:19
Vip
“Gangnam Style” kënga  inauguruese për presidenten koreane
“Gangnam Style” kënga inauguruese për presidenten koreane
Share
22 Dhjetor 2012 - 17:30
Aktualitet
Festat, Presidenti Nishani pritje  pėr median: Kontribues pėrparimi
Festat, Presidenti Nishani pritje pėr median: Kontribues pėrparimi
29 Nentor 2012 - 21:40
Aktualitet
Hakerat grekë sulmojnë faqen  e Presidencës shqiptare
Hakerat grekë sulmojnë faqen e Presidencës shqiptare
Share
02 Shtator 2012 - 18:13
Aktualitet
Presidenca sqaron zjarrin: Shkëndija  elektrike në kabllon e ndriçimit
Presidenca sqaron zjarrin: Shkëndija elektrike në kabllon e ndriçimit

Rezultate të tjera


Intervista
Hyrja e Shqipėrisė nė BE mund tė shpėtojė Italinė nga dominimi gjerman
Braēe: Koncesionet pėr firmat offshore tė ndalohen me ligj
Meta: Sensibilizim ndėrkombėtar pėr  lėvizjen e lirė tė qytetarėve tė Kosovės
Këndi i Njoftimeve
Oferte Punesimi
Shtypi i ditës
Datë 23/11/2017, VITI VII -NR.277