Shqiptarja.com
Përditësimi i fundit në 23:13 Regjistrohu | Identifikohu 
Home Aktualitet Politikë Ekonomi Sociale Kosova Bota Sport Intervista Kulturë Shëndeti VIP & Spektakel Horoskopi
Tag: "protesta"
17 Dhjetor 2017 - 18:35
Politike
Shehi:PS-ja ka nė plan tė bėj puē demokratik,prandaj do protestojmė
Shehi:PS-ja ka nė plan tė bėj puē demokratik,prandaj do protestojmė
17 Dhjetor 2017 - 16:23
Politike
Skenari i PD dhe LSI pėr protestėn e nesėrme, rrethimi i parlamentit
Skenari i PD dhe LSI pėr protestėn e nesėrme, rrethimi i parlamentit
16 Dhjetor 2017 - 13:41
Politike
'Kryeprokurori', Monika Kryemadhi: Qytetarët të ngrihen në revoltë
'Kryeprokurori', Monika Kryemadhi: Qytetarët të ngrihen në revoltë
16 Dhjetor 2017 - 11:40
Politike
Protesta tė hėnėn, PD dhe LSI pėr herė tė parė nė njė tubim sėbashku 
Protesta tė hėnėn, PD dhe LSI pėr herė tė parė nė njė tubim sėbashku 
15 Dhjetor 2017 - 14:45
Politike
Mbledhja e qeverive, Rama pret Zaev, Balliu i PD proteston/FOTO
Mbledhja e qeverive, Rama pret Zaev, Balliu i PD proteston/FOTO
15 Dhjetor 2017 - 10:48
Aktualitet
Fier, punonjėsit e Bypass- it sėrish protesta, dy vite pa marrė rrogat
Fier, punonjėsit e Bypass- it sėrish protesta, dy vite pa marrė rrogat
Share
11 Dhjetor 2017 - 20:05
Aktualitet
Sërish protesta nga kompanitë e ndërtimit për Bypasin Fier-Vlorë
Sërish protesta nga kompanitë e ndërtimit për Bypasin Fier-Vlorë
Share
10 Dhjetor 2017 - 11:30
Bota
‘Jeruzalemi’ protesta kundër Trump para ambasadës amerikane në Liban
‘Jeruzalemi’ protesta kundër Trump para ambasadës amerikane në Liban
Share
09 Dhjetor 2017 - 09:53
Politike
VD/ Shkodėr, PD e pret me protesta Rama i pėrshėndet me dy gishtat lart
VD/ Shkodėr, PD e pret me protesta Rama i pėrshėndet me dy gishtat lart
06 Dhjetor 2017 - 20:36
Bota
Greqi, dhunë ndaj policisë në përvjetorin e adoleshentit të vrarë
Greqi, dhunë ndaj policisë në përvjetorin e adoleshentit të vrarë
Share
06 Dhjetor 2017 - 17:59
Bota
Jeruzalemi, protesta nė Gaza kundėr Trump; digjet flamuri i SHBA
Jeruzalemi, protesta nė Gaza kundėr Trump; digjet flamuri i SHBA
Share
03 Dhjetor 2017 - 23:02
Bota
‘Protestë’ Gruevski:Të falen ​personat që dhunuan deputetët
‘Protestë’ Gruevski:Të falen ​personat që dhunuan deputetët
Share
02 Dhjetor 2017 - 17:42
Aktualitet
Shoqëria civile pas përmbytjeve i rikthehet protestës për Valbonën
Shoqëria civile pas përmbytjeve i rikthehet protestës për Valbonën
26 Nentor 2017 - 19:47
Bota
Kanada, arrestohen 44 protestues pėr dhunė dhe qėndrim ekstremist
Kanada, arrestohen 44 protestues pėr dhunė dhe qėndrim ekstremist
Share
18 Nentor 2017 - 11:31
Aktualitet
'Valbona', protestė te Kryeministria aktivistėt: Duam takim me Ramėn 
'Valbona', protestė te Kryeministria aktivistėt: Duam takim me Ramėn 
17 Nentor 2017 - 13:11
Aktivitete
VD/Banesat nė Tufinė, negocion deputeti i PS, pezullohen shembjet 
VD/Banesat nė Tufinė, negocion deputeti i PS, pezullohen shembjet 
14 Nentor 2017 - 13:46
Aktualitet
Familjet shqiptare do dëbohen, gjesti i francezëve prek shumë zemra
Familjet shqiptare do dëbohen, gjesti i francezëve prek shumë zemra
06 Nentor 2017 - 11:05
Politike
Noka: Protesta pėr tė rrėzuar qeverinė,Gjushi ushtar i vogėl
Noka: Protesta pėr tė rrėzuar qeverinė,Gjushi ushtar i vogėl
05 Nentor 2017 - 16:19
Bota
Shkup, protesta kundėr dėnimit tė Grupit tė Kumanovės
Shkup, protesta kundėr dėnimit tė Grupit tė Kumanovės
Share
04 Nentor 2017 - 17:41
Bota
Rusi, pėrleshje mes protestuesve ​dhe policisė nė Ditėn e Bashkimit
Rusi, pėrleshje mes protestuesve ​dhe policisė nė Ditėn e Bashkimit
Share

Rezultate të tjera


Intervista
'Qumėshti', kreu i AFI: Qytetarėt tė mos blejnė produkte nė rrugė
Orlando: 12 tė dėnuar nė Itali nuk arrestohen nė Shqipėri
Zef Brozi:Berisha pranoi se lejoi  drogėn,duhej tė ndiqej penalisht
Këndi i Njoftimeve
Oferte Punesimi
Shtypi i ditës
Datë 17/12/2017, VITI VII- NR.298