Shqiptarja.com
Përditësimi i fundit në 23:06 Regjistrohu | Identifikohu 
Home Aktualitet Politikë Ekonomi Sociale Kosova Bota Sport Intervista Kulturë Shëndeti VIP & Spektakel Horoskopi
Tag: "punesimi"
04 Janar 2018 - 09:11
Aktualitet
Punësimi dhe ekonomia,Rama jep lajmin e rëndësishëm me këtë video
Punësimi dhe ekonomia,Rama jep lajmin e rëndësishëm me këtë video
13 Dhjetor 2017 - 08:54
Politike
Rama i referohet INSTAT-it:  Në 3 vite 220 mijë të punësuar
Rama i referohet INSTAT-it:  Në 3 vite 220 mijë të punësuar
12 Dhjetor 2017 - 13:38
Ekonomi
INSTAT: Tremujori i tretė i 2017 papunėsia ulet nė 13.6%/Shifrat
INSTAT: Tremujori i tretė i 2017 papunėsia ulet nė 13.6%/Shifrat
05 Dhjetor 2017 - 15:54
Politike
'260 mijė vende pune', Tabaku: Propagandė nė kohė pėrmbytjesh
'260 mijė vende pune', Tabaku: Propagandė nė kohė pėrmbytjesh
Share
23 Nentor 2017 - 11:51
Politike
Rama: 80.000 punėsime tė reja pėrmes Zyrave tė Punės
Rama: 80.000 punėsime tė reja pėrmes Zyrave tė Punės
10 Nentor 2017 - 07:23
Politike
Raporti ekskluziv/Ministri Bushati paguan 2 drejtorë për 1 vend pune
Raporti ekskluziv/Ministri Bushati paguan 2 drejtorë për 1 vend pune
25 Tetor 2017 - 17:57
Style & Pune
Punėsimi i tė rinjve,RisiAlbania hap fazėn e dytė,fokus agro-biznesi 
Punėsimi i tė rinjve,RisiAlbania hap fazėn e dytė,fokus agro-biznesi 
Share
18 Tetor 2017 - 18:03
Lajme tė mira
E ardhmja e punësimit në botë çfarë thonë statistikat
E ardhmja e punësimit në botë çfarë thonë statistikat
Share
25 Shtator 2017 - 19:16
Sociale
Ambasada Amerikane:Si mund tė merrni vizė pėr punėsim nė SHBA
Ambasada Amerikane:Si mund tė merrni vizė pėr punėsim nė SHBA
Share
13 Shtator 2017 - 20:35
Bota
Presidenti Putin optimist: E kapėrcyem krizėn ekonomike
Presidenti Putin optimist: E kapėrcyem krizėn ekonomike
31 Gusht 2017 - 14:24
Sociale
Komuniteti LGBT pėr punėsimin: Diskriminohemi, s’merremi nė punė
Komuniteti LGBT pėr punėsimin: Diskriminohemi, s’merremi nė punė
24 Maj 2017 - 07:24
Sociale
30 milionë euro për strategjinë kombëtare të punësimit
30 milionë euro për strategjinë kombëtare të punësimit
20 Prill 2017 - 21:01
Sociale
Tiranė, diplomohen 35 studentė tė trajnuar nė hoteleri - turizėm    
Tiranė, diplomohen 35 studentė tė trajnuar nė hoteleri - turizėm  
Share
18 Prill 2017 - 16:03
Sociale
​Specialistėt nė administratė shtrėngohen kriteret minimale
​Specialistėt nė administratė shtrėngohen kriteret minimale
13 Prill 2017 - 07:06
Ekonomi
BE: Ngėrēi politik mund tė ketė bllokuar ekonominė shqiptare
BE: Ngėrēi politik mund tė ketė bllokuar ekonominė shqiptare
04 Prill 2017 - 15:59
Ekonomi
Punėsimi, raporti i BB pėr 2015: U rrit me 3% nė 2 vite
Punėsimi, raporti i BB pėr 2015: U rrit me 3% nė 2 vite
Share
30 Mars 2017 - 22:49
Sociale
Nxitja e punësimit, memorandum  mirëkuptimi mes SHPK dhe INSTAT
Nxitja e punësimit, memorandum  mirëkuptimi mes SHPK dhe INSTAT
Share
17 Mars 2017 - 14:36
Ekonomi
2016, rritet numri i tė punėsuarve nė tregti e shėrbime, bie nė hoteleri
2016, rritet numri i tė punėsuarve nė tregti e shėrbime, bie nė hoteleri
Share
27 Dhjetor 2016 - 19:28
Sociale
Si mund të punësoheni në Gjermani dhe çfarë duhet të keni kujdes
Si mund të punësoheni në Gjermani dhe çfarë duhet të keni kujdes
20 Dhjetor 2016 - 17:04
Politike
BE shpėrblen Shqipėrinė, 13 mln €  pėr punėsimin dhe administratėn
BE shpėrblen Shqipėrinė, 13 mln €  pėr punėsimin dhe administratėn
Share

Rezultate të tjera


Intervista
Albano nė Repolitix: Presioni i  Sigurimit nė koncertin e 1989-ės
Shqiptarja nė Fast&Furious: Me pagėn e 1 muaji jetova pėr 1 vit
Lufta ndaj korrupsionit, Cantone: Ndėrhyni nė administratė/ VD
Këndi i Njoftimeve
Oferte Punesimi
Shtypi i ditës
Datë 21/01/2018, VITI VIII- NR.15