Shqiptarja.com
Përditësimi i fundit në 18:34 Regjistrohu | Identifikohu 
Home Aktualitet Politikë Ekonomi Sociale Kosova Bota Sport Intervista Kulturë Shëndeti VIP & Spektakel Horoskopi
Tag: "putin"
20 Mars 2018 - 19:15
Bota
Trump: Dëshiroj të takohem me Presidentin Putin
Trump: Dëshiroj të takohem me Presidentin Putin
Share
17 Mars 2018 - 06:29
Bota
Tensionohen marrėdhėniet midis Britanisė sė Madhe dhe Rusisė
Tensionohen marrėdhėniet midis Britanisė sė Madhe dhe Rusisė
13 Mars 2018 - 23:04
Bota
Tjetėr vdekje misterioze e armikut tė Putin, Rusia i pėrmend fuqinė nukleare Londrės
Tjetėr vdekje misterioze e armikut tė Putin, Rusia i pėrmend fuqinė nukleare Londrės
Share
12 Mars 2018 - 21:29
Sport
Miku i Putinit me armë në fushë, kush është Ivan Savidis
Miku i Putinit me armë në fushë, kush është Ivan Savidis
Share
12 Mars 2018 - 19:41
Bota
Helmimi i ish agjentit rus/ Putin: Hetoni para se të akuzoni
Helmimi i ish agjentit rus/ Putin: Hetoni para se të akuzoni
Share
11 Mars 2018 - 18:23
Bota
Surprizon Putin: Nė zgjedhjet e SHBA mund tė kenė ndėrhyrė hebrenjtė...
Surprizon Putin: Nė zgjedhjet e SHBA mund tė kenė ndėrhyrė hebrenjtė...
10 Mars 2018 - 13:43
Bota
Putin: Kam mënyrat e mia për të shprehur veten,nuk ndjek Trump
Putin: Kam mënyrat e mia për të shprehur veten,nuk ndjek Trump
Share
06 Mars 2018 - 02:33
Bota
Macron rrit presionin ndaj Putin, thirrje për masa konkrete në Siri
Macron rrit presionin ndaj Putin, thirrje për masa konkrete në Siri
Share
02 Mars 2018 - 22:05
Bota
Putin: Nëse do ndryshoja historinë, do përmbysja Bashkimin Sovjetik
Putin: Nëse do ndryshoja historinë, do përmbysja Bashkimin Sovjetik
Share
01 Mars 2018 - 18:22
Bota
Kërcënimi i Putinit: Kemi raketën bërthamore me rreze të pakufizuar
Kërcënimi i Putinit: Kemi raketën bërthamore me rreze të pakufizuar
20 Shkurt 2018 - 02:09
Bota
Bisedë telefonike mes Erdogan dhe Putin, në fokus Siria
Bisedë telefonike mes Erdogan dhe Putin, në fokus Siria
Share
15 Shkurt 2018 - 12:14
Bota
Putin ngushëllon Trumpin për sulmin vdekjeprurës në Florida  
Putin ngushëllon Trumpin për sulmin vdekjeprurës në Florida  
Share
10 Shkurt 2018 - 02:56
Bota
Putin: marrëdhëniet me perëndimin do të përmirësohen
Putin: marrëdhëniet me perëndimin do të përmirësohen
Share
28 Janar 2018 - 12:42
Kosova
Gazeta serbe: Putin gati të njohë Kosovën,nis ftohja Moskë-Beograd
Gazeta serbe: Putin gati të njohë Kosovën,nis ftohja Moskë-Beograd
11 Janar 2018 - 21:21
Bota
Lufta në Siri, Erdogan flet në telefon me Putin:Të ndalen sulmet
Lufta në Siri, Erdogan flet në telefon me Putin:Të ndalen sulmet
Share
12 Dhjetor 2017 - 17:55
Bota
Putin nënshkruan marrëveshjen për central bërthamor në Egjipt
Putin nënshkruan marrëveshjen për central bërthamor në Egjipt
Share
07 Dhjetor 2017 - 13:04
Bota
Rusi, Vladimir Putin do të garojë sërish për postin e Presidentit
Rusi, Vladimir Putin do të garojë sërish për postin e Presidentit
Share
06 Dhjetor 2017 - 16:02
Bota
Rusi, Putin shpall kandidaturën për mandatin e radhës
Rusi, Putin shpall kandidaturën për mandatin e radhës
29 Nentor 2017 - 17:13
Politike
Vladimir Putin i dërgon urim Metës për festën e pavarësisë
Vladimir Putin i dërgon urim Metës për festën e pavarësisë
14 Nentor 2017 - 06:22
Bota
Putin: Marrėdhėniet Rusi-Turqi i janė kthyer normales
Putin: Marrėdhėniet Rusi-Turqi i janė kthyer normales
Share

Rezultate të tjera


Intervista
Intervista/ Jeta e arrirė e njė gruaje pa mbėshtetjen e njė burri
Berisha do vriste Ramėn? Ndreu: Lajthitje, 21 janari do e pėrndjekė
Pengesë gjinia në shkencë? Rrëfim interesant i shkencëtares shqiptare  
Këndi i Njoftimeve
Oferte Punesimi
Shtypi i ditës
Datë 21/03/2018, VITI VIII- NR.65