Shqiptarja.com
Përditësimi i fundit në 21:09 Regjistrohu | Identifikohu 
Home Aktualitet Politikë Ekonomi Sociale Kosova Bota Sport Intervista Kulturë Shëndeti VIP & Spektakel Horoskopi
Tag: "qeveria"
19 Janar 2018 - 12:09
Politike
Tjetër analizë në PS, Rama mbledh qeverinë e drejtorët e institucioneve
Tjetër analizë në PS, Rama mbledh qeverinë e drejtorët e institucioneve
Share
18 Janar 2018 - 15:44
Ekonomi
Projekti '100 fshatrat', nga Lazarati tek Valbona dhe Boboshtica/ Harta
Projekti '100 fshatrat', nga Lazarati tek Valbona dhe Boboshtica/ Harta
18 Janar 2018 - 15:15
Aktualitet
Kurimi i Moikom Zeqo, qeveria mbulon pjesërisht shpenzimet
Kurimi i Moikom Zeqo, qeveria mbulon pjesërisht shpenzimet
17 Janar 2018 - 18:56
Politike
Qeveria u jep 39 milionė lekė  prefektėve pėr makina tė reja
Qeveria u jep 39 milionė lekė  prefektėve pėr makina tė reja
12 Janar 2018 - 17:32
Bota
Arrihet marrëveshja për negociata së shpejti Merkel krijon qeverinë
Arrihet marrëveshja për negociata së shpejti Merkel krijon qeverinë
11 Janar 2018 - 07:45
Aktualitet
Shpėrblimi, qeveria hap thesin pėr njerėzit e Vetingut
Shpėrblimi, qeveria hap thesin pėr njerėzit e Vetingut
Share
05 Janar 2018 - 08:22
Ekonomi
Legalizimet, qeveria kalon pronėsinė pėr 1337 parcela nė 11 qarqe
Legalizimet, qeveria kalon pronėsinė pėr 1337 parcela nė 11 qarqe
Share
30 Dhjetor 2017 - 15:46
Aktualitet
Djali i ish-deputetit të PS i mori jetën, qeveria ndihmë për familjen e ish-policit
Djali i ish-deputetit të PS i mori jetën, qeveria ndihmë për familjen e ish-policit
21 Dhjetor 2017 - 07:49
Ekonomi
Qeveria ndryshon kompensimin, 20% me lekė, 80% me tokė
Qeveria ndryshon kompensimin, 20% me lekė, 80% me tokė
09 Dhjetor 2017 - 19:43
Politike
Tabaku:Qeveria ka vjedhur 2.8 mld euro,janë faktuar nga KLSH
Tabaku:Qeveria ka vjedhur 2.8 mld euro,janë faktuar nga KLSH
05 Dhjetor 2017 - 15:54
Politike
'260 mijė vende pune', Tabaku: Propagandė nė kohė pėrmbytjesh
'260 mijė vende pune', Tabaku: Propagandė nė kohė pėrmbytjesh
Share
04 Dhjetor 2017 - 18:11
Aktualitet
Ekskluzive,alarmi i pėrmbytjeve iu dha qeverisė qė nė maj 2017
Ekskluzive,alarmi i pėrmbytjeve iu dha qeverisė qė nė maj 2017
Share
28 Nentor 2017 - 16:30
Aktivitete
Vasili, kritika qeverisë: Qyteti i  Pavarësisë, lënë në harresë
Vasili, kritika qeverisë: Qyteti i  Pavarësisë, lënë në harresë
27 Nentor 2017 - 18:49
Bota
Merkel fton Socialdemokratët në negociata për formimin e Qeverisë
Merkel fton Socialdemokratët në negociata për formimin e Qeverisë
23 Nentor 2017 - 14:11
Politike
Qeveria vendos: 27 nėntori ėshtė pushim pėr administratėn
Qeveria vendos: 27 nėntori ėshtė pushim pėr administratėn
21 Nentor 2017 - 09:39
Kosova
Qeveria e Kosovës, institucionet për  9 muaj shpenzuan 12 milionë euro 
Qeveria e Kosovës, institucionet për  9 muaj shpenzuan 12 milionë euro 
Share
19 Nentor 2017 - 20:33
Aktualitet
Sulmon drejtori i Voltana Ademit: Ku*va e lagjes bëhet drejtoreshë!
Sulmon drejtori i Voltana Ademit: Ku*va e lagjes bëhet drejtoreshë!
19 Nentor 2017 - 12:33
Politike
Jorida Tabaku:Qeveria pranoi dështimin me investimet e huaja
Jorida Tabaku:Qeveria pranoi dështimin me investimet e huaja
Share
17 Nentor 2017 - 16:15
Politike
Luēiano Boēi: Mėsuesit pa kontratė qeveria s’jep pagėn e 13-t
Luēiano Boēi: Mėsuesit pa kontratė qeveria s’jep pagėn e 13-t
Share
10 Nentor 2017 - 17:24
Bota
Qeveria,propozohet buxheti më i madh në historinë e Maqedonisë
Qeveria,propozohet buxheti më i madh në historinë e Maqedonisë
Share

Rezultate të tjera


Intervista
Albano nė Repolitix: Presioni i  Sigurimit nė koncertin e 1989-ės
Shqiptarja nė Fast&Furious: Me pagėn e 1 muaji jetova pėr 1 vit
Lufta ndaj korrupsionit, Cantone: Ndėrhyni nė administratė/ VD
Këndi i Njoftimeve
Oferte Punesimi
Shtypi i ditës
Datë 20/01/2018, VITI VIII- NR.14