Shqiptarja.com
Përditësimi i fundit në 08:53 Regjistrohu | Identifikohu 
Home Aktualitet Politikë Ekonomi Sociale Kosova Bota Sport Intervista Kulturë Shëndeti VIP & Spektakel Horoskopi
Tag: "qsut"
21 Janar 2018 - 15:17
Aktualitet
Nuk i pranoi dashurinė,djali vret 21-vjeēaren, tenton vetėvrasjen  
Nuk i pranoi dashurinė,djali vret 21-vjeēaren, tenton vetėvrasjen  
Pasditen e sotme rreth orė 14:50, 23-vjeēari Aldison Belulaj ka qėlluar pėr vdekje me pistoletė Ariela Muratin, dhe mė pas ka qėlluar edhe veten e tij nė zonėn pėrballė spitalit "Nėnė Tereza", te Fakulteti i Mjekėsisė. 
14 Janar 2018 - 12:03
Shendetesi
Spitali i Dibrës mungesa në mjekë, e merr në patronazh QSUT
Spitali i Dibrës mungesa në mjekë, e merr në patronazh QSUT
Share
05 Janar 2018 - 18:18
Politike
Investim për QSUT, Tritan Shehu: Zhvillim pozitiv për shëndetësinë
Investim për QSUT, Tritan Shehu: Zhvillim pozitiv për shëndetësinë
01 Janar 2018 - 11:18
Aktualitet
Ndërrimi i viteve, në QSUT fluks normal, s’ka të lënduar nga fishekzjarrët
Ndërrimi i viteve, në QSUT fluks normal, s’ka të lënduar nga fishekzjarrët
Share
31 Dhjetor 2017 - 19:18
Aktualitet
FOTO/Meta nė QSUT, u uron Vitin e Ri fėmijėve tė sėmurė
FOTO/Meta nė QSUT, u uron Vitin e Ri fėmijėve tė sėmurė
29 Dhjetor 2017 - 12:55
Lajme tė mira
Kardiokirurgu Edvin Prifti: 801 operacione nė 2017,rekord nė QSUT
Kardiokirurgu Edvin Prifti: 801 operacione nė 2017,rekord nė QSUT
06 Dhjetor 2017 - 12:55
Aktualitet
'200 urgjenca nė ditė' Report Tv nė QSUT pas letrės sė mjekėve
'200 urgjenca nė ditė' Report Tv nė QSUT pas letrės sė mjekėve
05 Dhjetor 2017 - 19:07
Politike
Dorëheqja e mjekëve, Basha: Tregues i rrënimit të shëndetësisë
Dorëheqja e mjekëve, Basha: Tregues i rrënimit të shëndetësisë
05 Dhjetor 2017 - 18:49
Sociale
QSUT pėrgėnjeshtron mediat: Asnjė bllokim, puna vijon normalisht
QSUT pėrgėnjeshtron mediat: Asnjė bllokim, puna vijon normalisht
Share
05 Dhjetor 2017 - 13:54
Aktualitet
Dorėheqjet nga QSUT, mjekėt: Jemi nė bisedime pėr situatėn
Dorėheqjet nga QSUT, mjekėt: Jemi nė bisedime pėr situatėn
Ministria e Shėndetėsisė vijon bisedimet me mjekėt e Urgjencės sė QSUT pas dorėheqjes qė dorėzuan ditėn e sotme pėr shkak tė kushteve tė punės. Zv/ ministrja e Shėndetėsisė Mira Rakacolli zhvilloi njė takim me mjekėt nė QSUT duke u njohur me shqetėsimet e tyre. Pas takimit me zv/ministren e Shėndetėsisė mjekėt e Urgjencės sė QSUT duket se janė tėrhequr nga qėndrimi, pasi deklarojnė se ēėshtje po zgjidhet me drejtorinė e QSUT. 
17 Nentor 2017 - 16:00
Aktualitet
Asfiksimi i nxënësve,Manastirliu viziton nxënësen e mësuesin në QSUT
Asfiksimi i nxënësve,Manastirliu viziton nxënësen e mësuesin në QSUT
Share
13 Nentor 2017 - 19:03
Aktualitet
Ndėrron jetė nė ranimacion e QSUT 74-vjeēari i dėnuar pėr vrasje
Ndėrron jetė nė ranimacion e QSUT 74-vjeēari i dėnuar pėr vrasje
Share
27 Tetor 2017 - 10:19
Aktualitet
Mjekësia/Sot konkursi që të bën drejtor, ja ku zhvillohet
Mjekësia/Sot konkursi që të bën drejtor, ja ku zhvillohet
25 Tetor 2017 - 19:52
Sociale
QSUT, Onkologėt: Tė pėrfshihen nė check up mamografia dhe paptesti
QSUT, Onkologėt: Tė pėrfshihen nė check up mamografia dhe paptesti
Share
20 Tetor 2017 - 22:58
Aktualitet
Tiranė, rikonstruktohet linja e furnizimit me ujė nė QSUT
Tiranė, rikonstruktohet linja e furnizimit me ujė nė QSUT
Share
26 Shtator 2017 - 16:40
Aktualitet
Vdes foshnja 4 muajshe nė QSUT, policia procedon tė atin
Vdes foshnja 4 muajshe nė QSUT, policia procedon tė atin
22 Shtator 2017 - 22:52
Aktualitet
Tiranė, dhunohet infermieria nė pediatrinė e QSUT/ Detajet
Tiranė, dhunohet infermieria nė pediatrinė e QSUT/ Detajet
05 Gusht 2017 - 20:30
Aktualitet
Tiranė, ndėrron jetė e moshuara familjarėt fajėsojnė mjekėt nė QSUT
Tiranė, ndėrron jetė e moshuara familjarėt fajėsojnė mjekėt nė QSUT
Share
14 Qershor 2017 - 09:13
Aktualitet
Hėngrėn sufllaqe nė Kalimash helmohen 15 studentė
Hėngrėn sufllaqe nė Kalimash helmohen 15 studentė
Share
05 Qershor 2017 - 10:25
Aktualitet
Sharje dhe grushta infermierit nė QSUT, arrestohet 45-vjeēari
Sharje dhe grushta infermierit nė QSUT, arrestohet 45-vjeēari

Rezultate të tjera


Intervista
Rama mesazh Bashės: S'ka pakt pėr mbylljen e dosjeve
Albano nė Repolitix: Presioni i  Sigurimit nė koncertin e 1989-ės
Shqiptarja nė Fast&Furious: Me pagėn e 1 muaji jetova pėr 1 vit
Këndi i Njoftimeve
Oferte Punesimi
Shtypi i ditës
Datë 23/01/2018, VITI VIII- NR.16