Shqiptarja.com
Përditësimi i fundit në 14:00 Regjistrohu | Identifikohu 
Home Aktualitet Politikë Ekonomi Sociale Kosova Bota Sport Intervista Kulturë Shëndeti VIP & Spektakel Horoskopi
Tag: "rapiscan"
09 Mars 2018 - 15:03
Aktualitet
Amerikanėt tregojnė si u zbulua 613 kg kokainė nė Durrės
Amerikanėt tregojnė si u zbulua 613 kg kokainė nė Durrės
08 Shkurt 2018 - 19:21
Politike
Taulant Balla: Sali Berisha në hetim nga SHBA për Rapiscan
Taulant Balla: Sali Berisha në hetim nga SHBA për Rapiscan
02 Shkurt 2018 - 09:33
Aktualitet
SHBA, fillojnė hetimet ndaj firmės  pėr kontratėn e Rapiscan me Berisha
SHBA, fillojnė hetimet ndaj firmės  pėr kontratėn e Rapiscan me Berisha
12 Dhjetor 2017 - 11:56
Ekonomi
Akuzat pėr Rapiscan, Braēe: Hetim procedurės sė koncesionit
Akuzat pėr Rapiscan, Braēe: Hetim procedurės sė koncesionit
09 Dhjetor 2017 - 15:46
Politike
Skandali 'Rapiscan', Balla: Ryshfeti pėr Berishėn turpėron Shqipėrinė
Skandali 'Rapiscan', Balla: Ryshfeti pėr Berishėn turpėron Shqipėrinė
08 Dhjetor 2017 - 18:01
Aktualitet
Kompania skanimit Rapiscan akuza nė Amerikė pėr korrupsion
Kompania skanimit Rapiscan akuza nė Amerikė pėr korrupsion
07 Dhjetor 2017 - 19:39
Aktualitet
Gazetari amerikan:Koncesionari i skanimit ka korruptuar qeverinė Berisha
Gazetari amerikan:Koncesionari i skanimit ka korruptuar qeverinė Berisha
Share
21 Janar 2016 - 07:24
Ekonomi
“Jam pesimist, do të dështojë si “Rapiscan” e ‘Crown Agents’”
“Jam pesimist, do të dështojë si “Rapiscan” e ‘Crown Agents’”
Share
27 Nentor 2015 - 14:00
Aktualitet
Droga në Bari, arrest me burg për 3 doganierët dhe 2 policët
Droga në Bari, arrest me burg për 3 doganierët dhe 2 policët
Share
26 Nentor 2015 - 09:52
Aktualitet
Durrės, kapen 113 kg kanabis fshehur nė trajlerin me kėpucė 
Durrės, kapen 113 kg kanabis fshehur nė trajlerin me kėpucė 
Share
19 Nentor 2015 - 10:18
Aktualitet
Lanė tė 'lirė' kamionin me drogė Pranga 2 skanuesve tė Rapiscan
Lanė tė 'lirė' kamionin me drogė Pranga 2 skanuesve tė Rapiscan
27 Tetor 2015 - 11:18
Ekonomi
Debate nė Kuvend/ Skanimi i mjeteve, hiqet pagesa e dyfishtė
Debate nė Kuvend/ Skanimi i mjeteve, hiqet pagesa e dyfishtė
26 Shtator 2015 - 10:16
Ekonomi
Minsitria: Vetėkorigjimet, ja ēfarė do tė deklarojnė bizneset 
Minsitria: Vetėkorigjimet, ja ēfarė do tė deklarojnė bizneset 
07 Korrik 2015 - 12:18
Ekonomi
Skanimi nė dogana, pakt me   “Rapiscan” pėr ulje ēmimi
Skanimi nė dogana, pakt me   “Rapiscan” pėr ulje ēmimi
01 Nentor 2014 - 14:40
Ekonomi
Kontrata me “Rapiscan”, Spiropali: Skanimi i kontenierėve nuk zbatohej
Kontrata me “Rapiscan”, Spiropali: Skanimi i kontenierėve nuk zbatohej
25 Tetor 2014 - 09:09
Ekonomi
Arbitrazhi, anulimi i koncesionit Rapiscan kërkon 360 mln euro
Arbitrazhi, anulimi i koncesionit Rapiscan kërkon 360 mln euro
Share

Rezultate të tjera


Intervista
Intervista/ Jeta e arrirė e njė gruaje pa mbėshtetjen e njė burri
Berisha do vriste Ramėn? Ndreu: Lajthitje, 21 janari do e pėrndjekė
Pengesë gjinia në shkencë? Rrëfim interesant i shkencëtares shqiptare  
Këndi i Njoftimeve
Oferte Punesimi
Shtypi i ditës
Datë 21/03/2018, VITI VIII- NR.65