Shqiptarja.com
Përditësimi i fundit në 23:51 Regjistrohu | Identifikohu 
Home Aktualitet Politikë Ekonomi Sociale Kosova Bota Sport MetroNews Intervista Kulturë Shëndeti Blog Horoskopi
Tag: "reagon"
13 Tetor 2017 - 02:01
Kulture
Ndriçim Xhepa: Nuk jam kaq rëndë por duhet të kurohem jashtë
Ndriçim Xhepa: Nuk jam kaq rëndë por duhet të kurohem jashtë
29 Korrik 2017 - 00:32
Aktualitet
Ekstradimi i Morinės, FSHF: Shteti tė ndėrhyjė pėr ta penguar
Ekstradimi i Morinės, FSHF: Shteti tė ndėrhyjė pėr ta penguar
Share
19 Korrik 2017 - 00:08
Politike
"Miliardat e Berishės", reagon PD pas akuzave tė DioGuardi-t
"Miliardat e Berishės", reagon PD pas akuzave tė DioGuardi-t
13 Korrik 2017 - 01:30
Politike
Vasili i përgjigjet ashpër Ramës: Bëj një gramë punë or kryeministër
Vasili i përgjigjet ashpër Ramës: Bëj një gramë punë or kryeministër
13 Korrik 2017 - 01:13
Politike
​Rama pėrgjigje 'luleve mos mė prek' "Ferri do jetė prej vėrteti jo digjital"
​Rama pėrgjigje 'luleve mos mė prek' "Ferri do jetė prej vėrteti jo digjital"
04 Korrik 2017 - 18:22
Lajme-THASHETHEM
​Klaudia Pepa dhe Albi Nako miq pas ndarjes? Reagon balerina/
​Klaudia Pepa dhe Albi Nako miq pas ndarjes? Reagon balerina/
Share
27 Qershor 2017 - 13:04
Politike
​Doshi rrėfen mesazhin e Ramės sulmon Bushatin: Ka lindur i zi
​Doshi rrėfen mesazhin e Ramės sulmon Bushatin: Ka lindur i zi
27 Qershor 2017 - 12:36
Politike
​LIBRA pa mandat, Blushi: Përgjegjësia e gjitha e imja
​LIBRA pa mandat, Blushi: Përgjegjësia e gjitha e imja
27 Shtator 2016 - 16:31
Aktualitet
Mediat Kosovare: Ndocaj i PS u rrah keq ‘Kaubojsi’:Gėnjeshtėr
Mediat Kosovare: Ndocaj i PS u rrah keq ‘Kaubojsi’:Gėnjeshtėr
Share
01 Shtator 2016 - 20:26
Aktualitet
Nuk transmetoi Shqipėri-Marok RTSH:Tė drejtat i ka njė palė e tretė
Nuk transmetoi Shqipėri-Marok RTSH:Tė drejtat i ka njė palė e tretė
04 Qershor 2016 - 14:22
Politike
PD: Rama nuk pati zor të deklaronte se nuk ka kriminelë në parti 
PD: Rama nuk pati zor të deklaronte se nuk ka kriminelë në parti 
Share
27 Maj 2016 - 20:41
Politike
Aksidenti i 7-vjeçarit nga Sadri Abazit, PD: Ai fshehu ngjarjen    
Aksidenti i 7-vjeçarit nga Sadri Abazit, PD: Ai fshehu ngjarjen    
Share
19 Maj 2016 - 16:18
Aktualitet
Radikalizohet Presidenti, fyerje të rënda kryeministrit Rama
Radikalizohet Presidenti, fyerje të rënda kryeministrit Rama
22 Janar 2016 - 21:10
Aktualitet
Pushimi i çështjes, reagon Tahiri: Prokuroria vërtetoi gënjeshtrat 
Pushimi i çështjes, reagon Tahiri: Prokuroria vërtetoi gënjeshtrat 
08 Janar 2016 - 20:04
Politike
Ndreu pėrkrah Tahirit: Zoti e mėshiroftė lajthitjen e Berishės
Ndreu pėrkrah Tahirit: Zoti e mėshiroftė lajthitjen e Berishės
29 Dhjetor 2015 - 14:40
Politike
PD për shpërblimet: Qeveria  hedh lëmoshë ndaj qytetarëve
PD për shpërblimet: Qeveria  hedh lëmoshë ndaj qytetarëve
24 Dhjetor 2015 - 12:04
Kosova
Kryeministri Isa Mustafa: Të  respektohet vendimi i Kushtetueses
Kryeministri Isa Mustafa: Të  respektohet vendimi i Kushtetueses
03 Dhjetor 2015 - 12:10
Aktualitet
Arrestimi i Giut, Haxhia: Prokurori një ditë në PD tjerën në SHIK
Arrestimi i Giut, Haxhia: Prokurori një ditë në PD tjerën në SHIK
22 Nentor 2015 - 02:52
Bota
Rusia raketa ndaj ISIS, vret 600 terroristë, SHBA reagon
Rusia raketa ndaj ISIS, vret 600 terroristë, SHBA reagon
Share
01 Nentor 2015 - 15:07
Aktualitet
Reagon Minstria: Kemi kontratë por lokali nuk ishte i hapur
Reagon Minstria: Kemi kontratë por lokali nuk ishte i hapur
Share

Rezultate të tjera


Intervista
Ish ushtarakët, çfarë do ndodhë me llogaritjen e pensioneve
Mirgeni, rockeri që beson tek  ​shijet muzikore të shqiptarëve
Gjinushi: I zhgėnjyer me Ramėn do mė ftojė kur t’i prishet makina
Këndi i Njoftimeve
Oferte Punesimi
Shtypi i ditës
Datë 19/10/2017, Viti VII - NR.246