Shqiptarja.com
Përditësimi i fundit në 19:12 Regjistrohu | Identifikohu 
Home Aktualitet Politikë Ekonomi Sociale Kosova Bota Sport Intervista Kulturë Shëndeti VIP & Spektakel Horoskopi
Tag: "repolitix"
19 Janar 2018 - 20:55
Kulture
Albano nė Repolitix: Presioni i  Sigurimit nė koncertin e 1989-ės
Albano nė Repolitix: Presioni i  Sigurimit nė koncertin e 1989-ės
18 Janar 2018 - 19:16
Kulture
Albano dhe Shqipėria,kėngėtari rrėfim ekskluziv sot pėr Report Tv
Albano dhe Shqipėria,kėngėtari rrėfim ekskluziv sot pėr Report Tv
Share
22 Dhjetor 2017 - 21:51
Politike
Jeruzalemi,debate nė 'Repolitix', ish-ambasadori: 'Dora' e Turqisė
Jeruzalemi,debate nė 'Repolitix', ish-ambasadori: 'Dora' e Turqisė
20 Dhjetor 2017 - 22:19
Aktualitet
Aleksandër Çipa: Nuk kam asnjë nënshtetësi përveç asaj shqiptares
Aleksandër Çipa: Nuk kam asnjë nënshtetësi përveç asaj shqiptares
Share
20 Dhjetor 2017 - 22:08
Aktualitet
Shqipëri-Greqi, Pepa: Është koha më e mirë për negociata
Shqipëri-Greqi, Pepa: Është koha më e mirë për negociata
Share
20 Dhjetor 2017 - 21:15
Aktualitet
Ligji i luftės, Marko nė Repolitix: Greqia bllokon integrimin nė BE
Ligji i luftės, Marko nė Repolitix: Greqia bllokon integrimin nė BE
13 Dhjetor 2017 - 22:46
Politike
Kryeprokurori/Ēupi:PS do tėrhiqet. Ferhati:Zbrisni me kėmbė nė tokė
Kryeprokurori/Ēupi:PS do tėrhiqet. Ferhati:Zbrisni me kėmbė nė tokė
Share
08 Dhjetor 2017 - 22:16
Aktualitet
PD, Ēollaku: 4 ministra tė pėrfshirė nė trafiqe. Nė janar provat
PD, Ēollaku: 4 ministra tė pėrfshirė nė trafiqe. Nė janar provat
08 Dhjetor 2017 - 21:57
Politike
“Repolitix”, studentėt-politikanė rrėfejnė 8 Dhjetorin 1990
“Repolitix”, studentėt-politikanė rrėfejnė 8 Dhjetorin 1990
08 Dhjetor 2017 - 21:10
Aktualitet
'Repolitix' Ēollaku:Si i ndanim me Ramėn librat e ndaluar tė Frojdit
'Repolitix' Ēollaku:Si i ndanim me Ramėn librat e ndaluar tė Frojdit
Share
06 Dhjetor 2017 - 20:55
Politike
Zef Brozi:Berisha pranoi se lejoi  drogėn,duhej tė ndiqej penalisht
Zef Brozi:Berisha pranoi se lejoi  drogėn,duhej tė ndiqej penalisht
29 Nentor 2017 - 21:17
Politike
Milo: Negociatat nė qershor, nė 2023 nė BE! Shehi:Pengesė krimi
Milo: Negociatat nė qershor, nė 2023 nė BE! Shehi:Pengesė krimi
24 Nentor 2017 - 20:36
Aktualitet
Nga palmat te pishat, Olli: Skandal! Pullazi: Tirana me hyrje dinjitoze
Nga palmat te pishat, Olli: Skandal! Pullazi: Tirana me hyrje dinjitoze
Share
22 Nentor 2017 - 22:04
Aktualitet
Siguria rrugore nė 'Repolitix', ja sa do jetė gjoba pėr celularin
Siguria rrugore nė 'Repolitix', ja sa do jetė gjoba pėr celularin
08 Nentor 2017 - 22:49
Aktualitet
FBI, gazetari Ēaka: Personat qė do hetohen janė tė skeduar
FBI, gazetari Ēaka: Personat qė do hetohen janė tė skeduar
08 Nentor 2017 - 22:07
Aktualitet
Yzeiri:Ish ministri i Financave me 2 mln € pasuri dhe 5 apartamente
Yzeiri:Ish ministri i Financave me 2 mln € pasuri dhe 5 apartamente
25 Tetor 2017 - 21:57
Politike
Repolitix, pėrplasje Hysi-Ēupi: Kush tradhėtoi sekretet e hetimit
Repolitix, pėrplasje Hysi-Ēupi: Kush tradhėtoi sekretet e hetimit
Share
13 Tetor 2017 - 21:25
Politike
Gjinushi: I zhgėnjyer me Ramėn do mė ftojė kur t’i prishet makina
Gjinushi: I zhgėnjyer me Ramėn do mė ftojė kur t’i prishet makina
06 Tetor 2017 - 22:38
Sociale
Mposhti kancerin e gjirit, Ina nė ‘Repolitix’: Duhet kurajo
Mposhti kancerin e gjirit, Ina nė ‘Repolitix’: Duhet kurajo
29 Shtator 2017 - 21:20
Politike
Qato:Emėrimin ministre e mora vesh nga Tv, ja meraku i Ramės
Qato:Emėrimin ministre e mora vesh nga Tv, ja meraku i Ramės

Rezultate të tjera


Intervista
Rama mesazh Bashės: S'ka pakt pėr mbylljen e dosjeve
Albano nė Repolitix: Presioni i  Sigurimit nė koncertin e 1989-ės
Shqiptarja nė Fast&Furious: Me pagėn e 1 muaji jetova pėr 1 vit
Këndi i Njoftimeve
Oferte Punesimi
Shtypi i ditës
Datë 23/01/2018, VITI VIII- NR.16