Shqiptarja.com
Përditësimi i fundit në 18:34 Regjistrohu | Identifikohu 
Home Aktualitet Politikë Ekonomi Sociale Kosova Bota Sport Intervista Kulturë Shëndeti VIP & Spektakel Horoskopi
Tag: "rritje ekonomike"
09 Nentor 2017 - 08:28
Ekonomi
BERZH rishikon rritje ekonomike për Shqipërinë më 2017
BERZH rishikon rritje ekonomike për Shqipërinë më 2017
30 Shtator 2017 - 05:06
Aktivitete
Basha nė Facebook: Rritje ekonomike 4%? Mashtrim ordiner
Basha nė Facebook: Rritje ekonomike 4%? Mashtrim ordiner
13 Shtator 2017 - 20:35
Bota
Presidenti Putin optimist: E kapėrcyem krizėn ekonomike
Presidenti Putin optimist: E kapėrcyem krizėn ekonomike
24 Korrik 2017 - 11:52
Ekonomi
Raporti i FMN: Shqipëria me rritjen më të lartë ekonomike në rajon
Raporti i FMN: Shqipëria me rritjen më të lartë ekonomike në rajon
30 Qershor 2017 - 13:12
Ekonomi
INSTAT: Ekonomia u rrit 3.94 pėr qind nė tremujorin e parė
INSTAT: Ekonomia u rrit 3.94 pėr qind nė tremujorin e parė
30 Prill 2017 - 20:54
Ekonomi
The Economist:PS-LSI nė pushtet dhe pas zgjedhjeve tė 18 qershorit
The Economist:PS-LSI nė pushtet dhe pas zgjedhjeve tė 18 qershorit
20 Tetor 2016 - 09:10
Ekonomi
Ekonomi:Shqipėria stimulon sektorėt qė pėrshpejtojnė rritjen ekonomike
Ekonomi:Shqipėria stimulon sektorėt qė pėrshpejtojnė rritjen ekonomike
Share
08 Tetor 2016 - 16:20
Ekonomi
Raporti i INSTAT,Ahmetaj:Tremujori i dytë konfirmoi rritjen ekonomike
Raporti i INSTAT,Ahmetaj:Tremujori i dytë konfirmoi rritjen ekonomike
04 Tetor 2016 - 16:53
Ekonomi
FMN-ja e konfirmon: Ekonomia  shqiptare do rritet me 3.4% në 2016
FMN-ja e konfirmon: Ekonomia  shqiptare do rritet me 3.4% në 2016
06 Korrik 2016 - 18:29
Ekonomi
6-mujori, Sejko: Ekonomia nė rritje besimi i biznesit ende me luhatje
6-mujori, Sejko: Ekonomia nė rritje besimi i biznesit ende me luhatje
Share
15 Qershor 2016 - 07:33
Ekonomi
FMN: Ja katër reformat që ju duhen për rritjen tuaj ekonomike
FMN: Ja katër reformat që ju duhen për rritjen tuaj ekonomike
Share
10 Mars 2016 - 18:12
Bota
BQE shkurtim surprizë normës së interesit,synohet nxitja e ekonomisë
BQE shkurtim surprizë normës së interesit,synohet nxitja e ekonomisë
Share
23 Shkurt 2016 - 09:50
Ekonomi
Gjermani, rritje ekonomike modeste në tremujorin e katërt të 2015
Gjermani, rritje ekonomike modeste në tremujorin e katërt të 2015
Share
05 Tetor 2015 - 12:07
Ekonomi
Instat: Konsumi bie 3.16% nė 3  mujorin e II, rritje nga punėt publike
Instat: Konsumi bie 3.16% nė 3  mujorin e II, rritje nga punėt publike
Share
18 Shtator 2015 - 10:03
Ekonomi
Panariti: Bujqėsia, sektori me rritjen mė tė lartė nė ekonomi pėr 2015-ėn
Panariti: Bujqėsia, sektori me rritjen mė tė lartė nė ekonomi pėr 2015-ėn
15 Shtator 2015 - 09:15
Bota
Turqia në rritje, e treta e G20
Turqia në rritje, e treta e G20
Share
07 Gusht 2015 - 11:02
Bota
Turqia vazhdon rritjen ekonomike   prodhimi industrial rritet 5.5 %
Turqia vazhdon rritjen ekonomike   prodhimi industrial rritet 5.5 %
Share
15 Janar 2015 - 19:04
Ekonomi
Raporti i BB: Shqipėria rritje ekonomike 2.1% gjatė vitit 2014!
Raporti i BB: Shqipėria rritje ekonomike 2.1% gjatė vitit 2014!
10 Tetor 2014 - 08:11
Ekonomi
Brukseli: Surprizė, rėnia 0.6% e Prodhimit tė Brendshėm
Brukseli: Surprizė, rėnia 0.6% e Prodhimit tė Brendshėm
Share
14 Gusht 2014 - 16:28
Bota
Eurozona, rritje ekonomike 0, rrezik real pėr recension 
Eurozona, rritje ekonomike 0, rrezik real pėr recension 
Share

Rezultate të tjera


Intervista
Intervista/ Jeta e arrirė e njė gruaje pa mbėshtetjen e njė burri
Berisha do vriste Ramėn? Ndreu: Lajthitje, 21 janari do e pėrndjekė
Pengesë gjinia në shkencë? Rrëfim interesant i shkencëtares shqiptare  
Këndi i Njoftimeve
Oferte Punesimi
Shtypi i ditës
Datë 21/03/2018, VITI VIII- NR.65