Shqiptarja.com
Përditësimi i fundit në 21:20 Regjistrohu | Identifikohu 
Home Aktualitet Politikë Ekonomi Sociale Kosova Bota Sport Intervista Kulturë Shëndeti VIP & Spektakel Horoskopi
Tag: "rruga e elbasanit"
12 Janar 2018 - 11:47
Aktualitet
Tiranė, ja si do tė jetė parku publik te "7 xhuxhat"/FOTO
Tiranė, ja si do tė jetė parku publik te "7 xhuxhat"/FOTO
21 Shtator 2017 - 07:35
Ekonomi
Ndėrtuesit e rrugės sė Elbasanit probleme me Tatimet
Ndėrtuesit e rrugės sė Elbasanit probleme me Tatimet
13 Prill 2017 - 18:32
Aktualitet
FOTO/Tiranė, zjarr nė njė pallat te “Rruga e Elbasanit”,s’ka tė lėnduar
FOTO/Tiranė, zjarr nė njė pallat te “Rruga e Elbasanit”,s’ka tė lėnduar
Share
21 Dhjetor 2016 - 13:37
Aktualitet
​Tiranė, zjarr gjigant nė katin e 10-tė, digjet palestra e Gaz Demit
​Tiranė, zjarr gjigant nė katin e 10-tė, digjet palestra e Gaz Demit
06 Dhjetor 2016 - 16:20
Aktualitet
Videolajm/Shpėrthen nė flakė Benzi tek Rruga e Elbasanit
Videolajm/Shpėrthen nė flakė Benzi tek Rruga e Elbasanit
17 Tetor 2016 - 15:46
Aktualitet
Tiranė, zona e ambasadės amerikane prej tre orėsh pa energji elektrike 
Tiranė, zona e ambasadės amerikane prej tre orėsh pa energji elektrike 
12 Gusht 2015 - 09:22
Aktualitet
Tiranė, trajleri shtyp pėr vdekje gruan, kalonte nė vijat e bardha
Tiranė, trajleri shtyp pėr vdekje gruan, kalonte nė vijat e bardha
11 Tetor 2014 - 14:32
Aktualitet
Foto/Kjo, njė hyrje kryeqyteti?Rama 'Pėr kėto rrugė gllabėronin buxhetin'
Foto/Kjo, njė hyrje kryeqyteti?Rama 'Pėr kėto rrugė gllabėronin buxhetin'
24 Gusht 2014 - 11:16
Aktualitet
Kundėr prishjes sė banesės, njė familje godet me gurė ndaj INUK
Kundėr prishjes sė banesės, njė familje godet me gurė ndaj INUK
19 Gusht 2014 - 12:20
Aktualitet
Zgjerimi i rrugės sė Elbasanit INUK prish njė ndėrtim pa leje
Zgjerimi i rrugės sė Elbasanit INUK prish njė ndėrtim pa leje
Share
29 Qershor 2014 - 01:18
Aktualitet
Një person i tretë informoi killerat për daljen e Santos
Një person i tretë informoi killerat për daljen e Santos
27 Maj 2014 - 09:04
Aktualitet
Tiranė, pėrplasen makinat te rruga e Elbasanit, plagoset pasagjerja
Tiranė, pėrplasen makinat te rruga e Elbasanit, plagoset pasagjerja
Share
19 Mars 2014 - 12:05
Aktualitet
Punimet jashtė rregullave, Rruga e Elbasanit pushtohet nga pluhuri
Punimet jashtė rregullave, Rruga e Elbasanit pushtohet nga pluhuri
05 Shkurt 2014 - 17:01
Aktualitet
Tiranė, shpėrthimi i IV hedh nė tokė pallatin te rruga e Elbasanit
Tiranė, shpėrthimi i IV hedh nė tokė pallatin te rruga e Elbasanit
18 Dhjetor 2013 - 17:41
Aktualitet
CEZ: Pa drita 12 komuna nė Bulqizė dhe Burrel, punime edhe nė Tiranė
CEZ: Pa drita 12 komuna nė Bulqizė dhe Burrel, punime edhe nė Tiranė
Share
05 Nentor 2013 - 18:17
Aktualitet
Tiranë, përplaset furgoni me motorin plagosen rëndë dy motoristët
Tiranë, përplaset furgoni me motorin plagosen rëndë dy motoristët
Share
01 Tetor 2013 - 03:49
Aktualitet
Rinis puna për zgjerimin e rrugës së Elbasanit
Rinis puna për zgjerimin e rrugës së Elbasanit
Share
05 Shtator 2013 - 16:31
Ekonomi
Qeveria jep 764 mijë euro për vazhdimin e “Rrugës së Elbasanit”
Qeveria jep 764 mijë euro për vazhdimin e “Rrugës së Elbasanit”
Share
03 Korrik 2013 - 07:02
Aktualitet
Ngecin punimet për zgjerimin e rrugës së Elbasanit
Ngecin punimet për zgjerimin e rrugës së Elbasanit
Share
18 Shtator 2012 - 08:09
SKEDAT
Valer Gjoni: Pallati i Brigadave është një galeri e kryeveprave
Share

Rezultate të tjera


Intervista
Albano nė Repolitix: Presioni i  Sigurimit nė koncertin e 1989-ės
Shqiptarja nė Fast&Furious: Me pagėn e 1 muaji jetova pėr 1 vit
Lufta ndaj korrupsionit, Cantone: Ndėrhyni nė administratė/ VD
Këndi i Njoftimeve
Oferte Punesimi
Shtypi i ditës
Datë 20/01/2018, VITI VIII- NR.14