Shqiptarja.com
Përditësimi i fundit në 11:21 Regjistrohu | Identifikohu 
Home Aktualitet Politikë Ekonomi Sociale Kosova Bota Sport MetroNews Intervista Kulturë Shëndeti Blog Horoskopi
Tag: "rus"
11 Shtator 2017 - 12:50
Sociale
Tregu ushqimor në Shkodër mes baltës dhe pluhurit, asnjë investim
Tregu ushqimor në Shkodër mes baltës dhe pluhurit, asnjë investim
11 Maj 2017 - 13:29
Analiza
Kriza politike, a po na plevitos acari rus nė Tiranė?
Kriza politike, a po na plevitos acari rus nė Tiranė?
Share
16 Janar 2017 - 12:56
Lajme-THASHETHEM
Miliarderi rus fton Elton John e Mariah Carey nė dasmėn e mbesės
Miliarderi rus fton Elton John e Mariah Carey nė dasmėn e mbesės
Share
09 Janar 2017 - 20:30
Bota
Gjendet i vdekur konsulli rus  nė Athinė, mister shkaqet
Gjendet i vdekur konsulli rus  nė Athinė, mister shkaqet
Share
09 Nentor 2016 - 11:31
Bota
Gjendet i vdekur punonjësi i Konsullatës ruse në New York
Gjendet i vdekur punonjësi i Konsullatës ruse në New York
Share
28 Tetor 2016 - 10:18
Bota
Një avion rus dhe një amerikan shmangin përplasjen mbi Siri
Një avion rus dhe një amerikan shmangin përplasjen mbi Siri
Share
28 Shtator 2016 - 15:54
Bota
Raketa ruse shkaktoi tragjedinë e MH17, vdiqën 298 pasagjerë
Raketa ruse shkaktoi tragjedinë e MH17, vdiqën 298 pasagjerë
Share
24 Gusht 2016 - 11:22
Bota
Hakerat rusė sulmojnė gazetėn New York Times, FBI nis hetimet
Hakerat rusė sulmojnė gazetėn New York Times, FBI nis hetimet
Share
11 Mars 2016 - 16:09
Bota
Washington Post: Ish ministri rus nuk u vetėvra, por ėshtė vrarė 
Washington Post: Ish ministri rus nuk u vetėvra, por ėshtė vrarė 
Share
21 Maj 2014 - 16:21
Bota
Dubai, 19-vjeēari rus i lartėsive, foto tė rrezikshme nė kullėn 1350 m
Dubai, 19-vjeēari rus i lartėsive, foto tė rrezikshme nė kullėn 1350 m
Share
05 Shkurt 2014 - 10:12
Bota
Rusi, mblidhet Komiteti Olimpik pėr Lojrat e Sochit, tema pėr dopingun
Rusi, mblidhet Komiteti Olimpik pėr Lojrat e Sochit, tema pėr dopingun
Share
12 Dhjetor 2013 - 22:54
Aktualitet
Shkodėr, hapet markata e mishit pėrmirėsohen kushtet e tregtimit
Shkodėr, hapet markata e mishit pėrmirėsohen kushtet e tregtimit
03 Dhjetor 2013 - 08:48
Aktualitet
Shkodėr, AKU bllokon markatėn e mishit nė lagjen "Rus"
Shkodėr, AKU bllokon markatėn e mishit nė lagjen "Rus"
28 Gusht 2013 - 13:29
Vip
Arsyeja e divorcit, Belluci lidhet me bisnesmenin rus
Arsyeja e divorcit, Belluci lidhet me bisnesmenin rus
Share
17 Tetor 2012 - 16:19
Bota
Rusi, hetuesit padi penale ndaj  liderit Sergei Udaltsov
Rusi, hetuesit padi penale ndaj liderit Sergei Udaltsov
Share
30 Gusht 2012 - 12:20
Sport
Trajneri rus i volejbollit vret  veten pasi humbet Olimpiadën
Trajneri rus i volejbollit vret veten pasi humbet Olimpiadën
Share
30 Korrik 2012 - 11:43
Politike
Braēe: Leka mirėnjohje “Bjello  gardistėve” rusė, a doni mė prova?
Braēe: Leka mirėnjohje “Bjello gardistėve” rusė, a doni mė prova?

Rezultate të tjera


Intervista
Ish ushtarakët, çfarë do ndodhë me llogaritjen e pensioneve
Mirgeni, rockeri që beson tek  ​shijet muzikore të shqiptarëve
Gjinushi: I zhgėnjyer me Ramėn do mė ftojė kur t’i prishet makina
Këndi i Njoftimeve
Oferte Punesimi
Shtypi i ditës
Datë 19/10/2017, Viti VII - NR.246