Shqiptarja.com
Përditësimi i fundit në 08:55 Regjistrohu | Identifikohu 
Home Aktualitet Politikë Ekonomi Sociale Kosova Bota Sport MetroNews Intervista Kulturë Shëndeti Blog Horoskopi
Tag: "rusia"
21 Tetor 2017 - 15:30
Bota
Rusia i dhuron Serbisë gjashtë aeroplanë luftarakë
Rusia i dhuron Serbisë gjashtë aeroplanë luftarakë
Share
17 Tetor 2017 - 08:16
Bota
Bashkëpunimi me Rusinë, Trump: Populli amerikan i sëmurë për hetimin e çështjes   
Bashkëpunimi me Rusinë, Trump: Populli amerikan i sëmurë për hetimin e çështjes  
Share
03 Tetor 2017 - 09:21
Bota
“Luftë” në Ballkan?! Rusia dërgon në Serbi dy avionë luftarakë
“Luftë” në Ballkan?! Rusia dërgon në Serbi dy avionë luftarakë
27 Shtator 2017 - 21:34
Bota
Rusia fushatë për të shfrytëzuar pikat e dobëta të perëndimit
Rusia fushatë për të shfrytëzuar pikat e dobëta të perëndimit
Share
24 Shtator 2017 - 11:15
Analiza
'Sindromi' i ri i Stokholmit/​Suedia neutrale kėrkon luftė me Putinin...
'Sindromi' i ri i Stokholmit/​Suedia neutrale kėrkon luftė me Putinin...
Share
17 Shtator 2017 - 17:06
Kosova
Patriarku Irinej: Rusia tė na ndihmojė tė mbajmė Kosovėn
Patriarku Irinej: Rusia tė na ndihmojė tė mbajmė Kosovėn
15 Shtator 2017 - 18:37
Bota
VIDEO/Rusia i nxjerr 'dhëmbët' NATO-s, stërvitje ushtarake
VIDEO/Rusia i nxjerr 'dhëmbët' NATO-s, stërvitje ushtarake
Share
13 Shtator 2017 - 22:42
Bota
Pse Rusia nuk ia shiti Alaskën  ​Kanadasë, por Amerikës?
Pse Rusia nuk ia shiti Alaskën  ​Kanadasë, por Amerikës?
12 Shtator 2017 - 14:16
Politike
Mogherini:S'kemi frikė Rusinė anėtarėsimi Ballkanit i pakthyeshėm
Mogherini:S'kemi frikė Rusinė anėtarėsimi Ballkanit i pakthyeshėm
02 Shtator 2017 - 11:05
Bota
Armët bërthamore,Rusia/ NATO seriozisht e shqetësuar
Armët bërthamore,Rusia/ NATO seriozisht e shqetësuar
30 Gusht 2017 - 01:33
Bota
​Kreu i KE, Juncker: Nuk ka siguri në Evropë pa Rusinë dhe BE-në
​Kreu i KE, Juncker: Nuk ka siguri në Evropë pa Rusinë dhe BE-në
02 Gusht 2017 - 17:24
Bota
Trump firmos sanksionet e reja kundër Rusisë,Penianit e Iranit
Trump firmos sanksionet e reja kundër Rusisë,Penianit e Iranit
02 Gusht 2017 - 11:37
Bota
DW: Pence në Mal të Zi, "vizita e shekullit", mesazh për Moskën
DW: Pence në Mal të Zi, "vizita e shekullit", mesazh për Moskën
Share
01 Gusht 2017 - 12:28
Bota
Merkel i kundërpërgjigjet Trump për Rusinë: Nuk duam luftë tregëtare
Merkel i kundërpërgjigjet Trump për Rusinë: Nuk duam luftë tregëtare
31 Korrik 2017 - 12:10
Bota
Kërcënimi rus, Gjeorgjia fillon stërvitjen e përbashkët me SHBA
Kërcënimi rus, Gjeorgjia fillon stërvitjen e përbashkët me SHBA
Share
30 Korrik 2017 - 21:07
Bota
Rusia largon 755 persona nga stafi diplomatik amerikan
Rusia largon 755 persona nga stafi diplomatik amerikan
Share
28 Korrik 2017 - 20:02
Lajme-THASHETHEM
Rusia e kërcënon sepse "BonBon" është shqip, Era anulon udhëtimin
Rusia e kërcënon sepse "BonBon" është shqip, Era anulon udhëtimin
26 Korrik 2017 - 13:53
Bota
SHBA, ndërhyrja ruse në zgjedhje miratohen sanksionet ndaj Moskës
SHBA, ndërhyrja ruse në zgjedhje miratohen sanksionet ndaj Moskës
Share
24 Korrik 2017 - 07:53
Bota
'Hakmarrja' Donald Trump drejt  sanksioneve tė reja ndaj Rusisė
'Hakmarrja' Donald Trump drejt  sanksioneve tė reja ndaj Rusisė
Share
22 Korrik 2017 - 23:58
Bota
Qeveria siriane ndėrpret luftimet  pėr tė krijuar zonat e sigurta
Qeveria siriane ndėrpret luftimet  pėr tė krijuar zonat e sigurta
Share

Rezultate të tjera


Intervista
Ish ushtarakët, çfarë do ndodhë me llogaritjen e pensioneve
Mirgeni, rockeri që beson tek  ​shijet muzikore të shqiptarëve
Gjinushi: I zhgėnjyer me Ramėn do mė ftojė kur t’i prishet makina
Këndi i Njoftimeve
Oferte Punesimi
Shtypi i ditës
Datë 22/10/2017, Viti VII - NR.250