Shqiptarja.com
Përditësimi i fundit në 08:26 Regjistrohu | Identifikohu 
Home Aktualitet Politikë Ekonomi Sociale Kosova Bota Sport MetroNews Intervista Kulturë Shëndeti Blog Horoskopi
Tag: "sali berisha"
23 Shtator 2017 - 08:04
Politike
Dhėndri i Berishės kryqėzon Lulzim Bashėn: Shkatėrrove PD
Dhėndri i Berishės kryqėzon Lulzim Bashėn: Shkatėrrove PD
Share
20 Shtator 2017 - 23:01
Politike
VIDEO/ Ja si u manipuluan zgjedhjet pėr kryetarin e PD
VIDEO/ Ja si u manipuluan zgjedhjet pėr kryetarin e PD
18 Shtator 2017 - 19:57
Politike
Harxhi: Basha po tenton qė tė nxjerrė jashtė loje Sali Berishėn
Harxhi: Basha po tenton qė tė nxjerrė jashtė loje Sali Berishėn
15 Shtator 2017 - 15:08
Politike
Rexhep Qosja: Ēfarė duhet tė bėjė Rama, qė mos pėrfundojė si Berisha
Rexhep Qosja: Ēfarė duhet tė bėjė Rama, qė mos pėrfundojė si Berisha
15 Shtator 2017 - 12:53
Politike
Berisha takon Pacollin: Duhet tė ketė prioritet hekurudha Milot - Prizren
Berisha takon Pacollin: Duhet tė ketė prioritet hekurudha Milot - Prizren
14 Shtator 2017 - 21:39
Politike
A e trembėn sulmet e Berishės? Ja si pėrgjigjet Lulzim Basha/VD
A e trembėn sulmet e Berishės? Ja si pėrgjigjet Lulzim Basha/VD
14 Shtator 2017 - 18:02
Politike
14 shtatori i '98, Fatos Klosi: Berisha e dinte se Azemi do vritej
14 shtatori i '98, Fatos Klosi: Berisha e dinte se Azemi do vritej
14 Shtator 2017 - 11:41
Politike
Sulmi i Berishės pėr listat, Basha: Janė ēėshtje tė brendshme tė PD
Sulmi i Berishės pėr listat, Basha: Janė ēėshtje tė brendshme tė PD
13 Shtator 2017 - 15:46
Politike
Tėrmet nė PD, Berisha sulmon Bashėn: Futi partinė nė armiqsi
Tėrmet nė PD, Berisha sulmon Bashėn: Futi partinė nė armiqsi
13 Shtator 2017 - 15:08
Politike
78 deputetėt qė votuan pėr “Rama 2” kush mungoi dhe si votoi Sali Berisha
78 deputetėt qė votuan pėr “Rama 2” kush mungoi dhe si votoi Sali Berisha
Share
12 Shtator 2017 - 13:57
Politike
Prova e parė e forcės nė Kuvend Ruēi - Berishės: Mos e tepro!
Prova e parė e forcės nė Kuvend Ruēi - Berishės: Mos e tepro!
12 Shtator 2017 - 13:25
Politike
​Akuza e fortė e Berishės: Rama urdhėroi bllokimin e radarėve
​Akuza e fortė e Berishės: Rama urdhėroi bllokimin e radarėve
12 Shtator 2017 - 11:32
Politike
Berisha thirrje demokratėve: Realizoni idealet e Azem Hajdarit
Berisha thirrje demokratėve: Realizoni idealet e Azem Hajdarit
09 Shtator 2017 - 22:07
Politike
Angjeli batuta me Berishėn, por nuk njeh zv/ kryeministren/ VIDEO
Angjeli batuta me Berishėn, por nuk njeh zv/ kryeministren/ VIDEO
09 Shtator 2017 - 20:58
Politike
Berisha: Ditë e zezë për Kuvendin/ Por hesht për rrjedhjen e votave
Berisha: Ditë e zezë për Kuvendin/ Por hesht për rrjedhjen e votave
09 Shtator 2017 - 13:20
Politike
Basha kërkon fjalën, Balla-Berishës: Mësoji të "rinjtë" që sot s’ka debat
Basha kërkon fjalën, Balla-Berishës: Mësoji të "rinjtë" që sot s’ka debat
Share
09 Shtator 2017 - 13:20
Politike
Basha bėn gafė, Balla-Berishės:  Mėsoji kėta "deputetėt e rinj"...
Basha bėn gafė, Balla-Berishės:  Mėsoji kėta "deputetėt e rinj"...
09 Shtator 2017 - 11:29
Politike
​Berisha: Gabim qė Basha nuk  hyri nė Kuvend 4 vite mė parė
​Berisha: Gabim qė Basha nuk  hyri nė Kuvend 4 vite mė parė
09 Shtator 2017 - 11:14
Politike
FOTO/Si u ulėn deputetėt, Basha pas Berishės, Rama krah Ruēit
FOTO/Si u ulėn deputetėt, Basha pas Berishės, Rama krah Ruēit
09 Shtator 2017 - 08:58
Politike
VD/ Ruēi kryetar Kuvendi edhe  me votat e PD-sė, LSI bojkotoi   
VD/ Ruēi kryetar Kuvendi edhe  me votat e PD-sė, LSI bojkotoi  
Gramoz Ruēi zgjidhet kryetar i Kuvendit tė Shqipėrisė pėr katėr vitet e ardhshme. Ish-kryetari i grupit tė PS ėshtė zgjedhur me 80 vota pro, 40 kundėr dhe njė abstenim, ndėrsa 19 deputetė tė LSI nuk morėn pjesė nė votim. Ruēi mori 74 votat e PS, 3 tė PDIU, njė tė PSD, Tom Doshi dhe 2 vota nga PD.   

Rezultate të tjera


Intervista
Hoxha: Vettingu “ok” ndëshkoni drejtorat mos i bëni amnisti
‘5 Pyetjet’ Paloka: SHBA-BE na kėrcėnuan qė tė hyjmė nė zgjedhje
Vetting/Min.Drejtėsisė nė Report Tv: KLD tė vepronte mė shpejt
Këndi i Njoftimeve
Shtypi i ditës
Datë 23/09/2017, Viti VII - NR.225