Shqiptarja.com
Përditësimi i fundit në 11:26 Regjistrohu | Identifikohu 
Home Aktualitet Politikë Ekonomi Sociale Kosova Bota Sport MetroNews Intervista Kulturë Shëndeti Blog Horoskopi
Tag: "sekuestrim"
28 Shtator 2017 - 13:32
Aktualitet
Tiranė,sekuestrohen 4 mjete tė blinduara,kushtonin 1 mln €
Tiranė,sekuestrohen 4 mjete tė blinduara,kushtonin 1 mln €
19 Shtator 2017 - 12:29
Aktualitet
Tė fortėt e Elbasanit kundėr  policisė, nė kėrkim biznesmeni
Tė fortėt e Elbasanit kundėr  policisė, nė kėrkim biznesmeni
12 Shtator 2017 - 18:34
Metronews
Shpejtësi marramendëse, policia kap Ferrarin luksoz në ish-Bllok
Shpejtësi marramendëse, policia kap Ferrarin luksoz në ish-Bllok
14 Korrik 2017 - 23:36
Aktualitet
​Sasi rekord kanabis, policia nxjerr bilancin e operacionit nė Vlorė
​Sasi rekord kanabis, policia nxjerr bilancin e operacionit nė Vlorė
Share
13 Korrik 2017 - 10:27
Aktualitet
Himarė,sekuestrohet njė gomone ilegale,procedohet pronari i mjetit 
Himarė,sekuestrohet njė gomone ilegale,procedohet pronari i mjetit 
24 Mars 2017 - 13:47
Aktualitet
Shiti 23 hektarė tokė me letra false dhe iku Francė, nis hetimi
Shiti 23 hektarė tokė me letra false dhe iku Francė, nis hetimi
08 Shkurt 2017 - 20:45
Aktualitet
Janinë, kapen 30 kg marijuanë, në pranga 3 persona, mes tyre një grua 
Janinë, kapen 30 kg marijuanë, në pranga 3 persona, mes tyre një grua 
Share
06 Shkurt 2017 - 15:34
Aktualitet
Kapshticė, sekuestrohen 32 kg kanabis, arrestohet 56-vjeēari
Kapshticė, sekuestrohen 32 kg kanabis, arrestohet 56-vjeēari
Share
02 Shkurt 2017 - 10:33
Aktualitet
Kakavijë, braktis çantën me 4 kg kanabis dhe arratiset, në kërkim 
Kakavijë, braktis çantën me 4 kg kanabis dhe arratiset, në kërkim 
Share
02 Shkurt 2017 - 09:47
Aktualitet
Kukės, sekuestrohen 20 kg kanabis, arrestohen 2 persona 
Kukės, sekuestrohen 20 kg kanabis, arrestohen 2 persona 
Share
24 Janar 2017 - 16:25
Aktualitet
Vlorė, 'East' i zbulon 12 kg kanabis nė shtėpi,pranga 34-vjeēarit 
Vlorė, 'East' i zbulon 12 kg kanabis nė shtėpi,pranga 34-vjeēarit 
Share
11 Janar 2017 - 17:17
Aktualitet
Vlorë, sekuestrohen edhe 500 kg kanabis, do trafikohej në Itali 
Vlorë, sekuestrohen edhe 500 kg kanabis, do trafikohej në Itali 
Share
01 Janar 2017 - 16:14
Aktualitet
Itali, kapet gomonia me 400 kg marijuanė, u nis nga Orikumi
Itali, kapet gomonia me 400 kg marijuanė, u nis nga Orikumi
Share
29 Dhjetor 2016 - 12:55
Aktualitet
Shkodėr, sekuestrohen 17 kg kanabis, nė pranga 1 gjerman 
Shkodėr, sekuestrohen 17 kg kanabis, nė pranga 1 gjerman 
Share
29 Dhjetor 2016 - 09:27
Aktualitet
Pogradec, sekuestrohen 28 kg kanabis, nė kėrkim autorėt
Pogradec, sekuestrohen 28 kg kanabis, nė kėrkim autorėt
Share
25 Dhjetor 2016 - 10:54
Aktualitet
Sarandė, sekuestrohet hoteli  i trafikantit tė prostitucionit
Sarandė, sekuestrohet hoteli  i trafikantit tė prostitucionit
07 Dhjetor 2016 - 11:19
Aktualitet
Itali,drogė nė rroba, kapen 90 kg marihuanė, prangoset shqiptari
Itali,drogė nė rroba, kapen 90 kg marihuanė, prangoset shqiptari
Share
22 Nentor 2016 - 08:10
Aktualitet
Fier, sekuestrohen 9 kg kanabis, arrestohen 4 persona  
Fier, sekuestrohen 9 kg kanabis, arrestohen 4 persona  
Share
20 Nentor 2016 - 12:05
Aktualitet
Shkodėr, sekuestrohen 107 kg kanabis, nė pranga 6 persona
Shkodėr, sekuestrohen 107 kg kanabis, nė pranga 6 persona
Share
12 Nentor 2016 - 09:36
Aktualitet
Port-Durrės, sekuestrohen 26 kg marijuanė, arrestohet 23-vjeēari 
Port-Durrės, sekuestrohen 26 kg marijuanė, arrestohet 23-vjeēari 
Share

Rezultate të tjera


Intervista
Ish ushtarakët, çfarë do ndodhë me llogaritjen e pensioneve
Mirgeni, rockeri që beson tek  ​shijet muzikore të shqiptarëve
Gjinushi: I zhgėnjyer me Ramėn do mė ftojė kur t’i prishet makina
Këndi i Njoftimeve
Oferte Punesimi
Shtypi i ditës
Datë 19/10/2017, Viti VII - NR.246