Shqiptarja.com
Përditësimi i fundit në 00:04 Regjistrohu | Identifikohu 
Home Aktualitet Politikë Ekonomi Sociale Kosova Bota Sport Intervista Kulturë Shëndeti VIP & Spektakel Horoskopi
Tag: "semundje"
07 Dhjetor 2017 - 22:46
Shendetesi
Më shumë djathë për më pak sëmundje në zemër e në tru
Më shumë djathë për më pak sëmundje në zemër e në tru
Share
30 Nentor 2017 - 01:43
Shendetesi
Si tė ndaloni menjėherė migrenėn me kripė! Ja formula...
Si tė ndaloni menjėherė migrenėn me kripė! Ja formula...
07 Nentor 2017 - 00:35
Bota
SHBA, senatori John McCain transformohet nga sėmundja
SHBA, senatori John McCain transformohet nga sėmundja
13 Tetor 2017 - 02:01
Kulture
Ndriçim Xhepa: Nuk jam kaq rëndë por duhet të kurohem jashtë
Ndriçim Xhepa: Nuk jam kaq rëndë por duhet të kurohem jashtë
07 Tetor 2017 - 14:48
Aktualitet
Humb jetën vogëlushja nga Durrësi,preku zemrat e të gjithëve
Humb jetën vogëlushja nga Durrësi,preku zemrat e të gjithëve
Share
06 Tetor 2017 - 10:00
Lajme tė mira
Vetitë dhe kombinimet çudibërëse të frutit të Avokados
Vetitë dhe kombinimet çudibërëse të frutit të Avokados
Share
01 Tetor 2017 - 09:23
Aktualitet
Drejtoresha e burgut: Kam 3 gra  tė sėmura rėndė, Meta t'i falė
Drejtoresha e burgut: Kam 3 gra  tė sėmura rėndė, Meta t'i falė
22 Gusht 2017 - 04:01
Lajme tė mira
​Shkencëtarët: Celularët po përhapin një sëmundje të re që i prek të gjithë
​Shkencëtarët: Celularët po përhapin një sëmundje të re që i prek të gjithë
15 Gusht 2017 - 04:58
Shendetesi
Kujdes nga myku dhe lagështira në shtëpi, rrezikoni të sëmureni
Kujdes nga myku dhe lagështira në shtëpi, rrezikoni të sëmureni
Share
04 Gusht 2017 - 05:06
Lajme tė mira
Ndryshon shprehja, bëhet: Një mollë në ditë e i thua mjekut të zemrës prit
Ndryshon shprehja, bëhet: Një mollë në ditë e i thua mjekut të zemrës prit
Share
02 Gusht 2017 - 02:23
Lajme tė mira
Nga kondicionerët rrezikoni shumë më shumë se një të ftohur
Nga kondicionerët rrezikoni shumë më shumë se një të ftohur
Share
29 Korrik 2017 - 14:14
Aktualitet
Kėngėtarja Merita Halili rrėfen pėr sėmundjen: Po kurohem nė SHBA
Kėngėtarja Merita Halili rrėfen pėr sėmundjen: Po kurohem nė SHBA
Share
07 Qershor 2017 - 23:31
Shendetesi
​Pėr ata qė hanė ushqim natėn. Ja nga cilat sėmundje rrezikoheni
​Pėr ata qė hanė ushqim natėn. Ja nga cilat sėmundje rrezikoheni
Share
01 Maj 2017 - 09:18
Politike
Prifti: S’kandidoj nė zgjedhje, po luftoj me njė sėmundje agresive
Prifti: S’kandidoj nė zgjedhje, po luftoj me njė sėmundje agresive
22 Mars 2017 - 12:58
Shendetesi
Kanceri po prek tė rinjtė, mjekėt: Masa ose prekim katastrofėn  '
Kanceri po prek tė rinjtė, mjekėt: Masa ose prekim katastrofėn '
01 Mars 2017 - 12:16
Sociale
Qytetarit i hiqet paga invaliditetit pretendojnë se është i aftë për punë
Qytetarit i hiqet paga invaliditetit pretendojnë se është i aftë për punë
Share
23 Shkurt 2017 - 16:50
Shendetesi
Studimi: Konsumimi i frutave dhe perimeve tė zgjat jetėn
Studimi: Konsumimi i frutave dhe perimeve tė zgjat jetėn
25 Janar 2017 - 15:36
Politike
Qeveria jep 2.2 milionė lekė pėr  kurimin e deputetit Bashkim Fino
Qeveria jep 2.2 milionė lekė pėr  kurimin e deputetit Bashkim Fino
03 Nentor 2016 - 18:51
Lajme-THASHETHEM
Kur ēdo gjė shkon ters...pas ndarjes nga Jolie, Brad Pitt sėmuret rėndė? 
Kur ēdo gjė shkon ters...pas ndarjes nga Jolie, Brad Pitt sėmuret rėndė? 
Share
29 Shtator 2016 - 16:59
Lajme tė mira
Studimi, celulari dhe kompjuteri para gjumit? Ja sėmundjet qė sjellin
Studimi, celulari dhe kompjuteri para gjumit? Ja sėmundjet qė sjellin
Share

Rezultate të tjera


Intervista
'Qumėshti', kreu i AFI: Qytetarėt tė mos blejnė produkte nė rrugė
Orlando: 12 tė dėnuar nė Itali nuk arrestohen nė Shqipėri
Zef Brozi:Berisha pranoi se lejoi  drogėn,duhej tė ndiqej penalisht
Këndi i Njoftimeve
Oferte Punesimi
Shtypi i ditës
Datë 16/12/2017, VITI VII- NR.297